Kina i dalje najveći izvor sigurnosnih napada

poruka: 3
|
čitano: 696
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina i dalje najveći izvor sigurnosnih napada".
15 godina
odjavljen
offline
Kina i dalje najveći izvor sigurnosnih napada

Što bi točno bio sigurnosni napad? Ono kad sjediš u autu, pa te napadne ninja i na silu ti veže sigurnosni pojas!?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kina i dalje najveći izvor sigurnosnih napada

budući da su općenito najveći izvor stanovništva Zemlje, ovo je logično, iako se za predsjednika Maoa nije moglo dogoditi (između ostaloga i zbog toga što još nije bilo interneta a i u crvenoj knjižici je pisalo: DdoS je "ne-ne") {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Kina i dalje najveći izvor sigurnosnih napada
Nije važno što je Kina najveći izvor virusa i prijetnji,jer ako ne idemo na sumnjive stranice,nikako si ne možemo zaraziti računalo.Ne trebamo se bojati nikakvih prijetnji ako ne idemo na opasne virusne stranice i ako ne klikamo po linkovima koje smo dobili u e-mail porukama koje su došle od sumnjivih pošiljatelja.Međutim,svakako je obavezno imati neki anti-virusni softver na računalu,jer nikad se ne zna kada ćemo slučajno zalutati na neke opasne stranice.Nekoliko sam puta zarazio svoje računalo zato što sam na takvim opasnim stranicama tražio serijske brojeve i key-generatore za ilegalno otključavanje softvera,ali to sam morao učiniti preko tih stranica,jer toga nigdje drugdje nema,već samo na tim virusnim stranicama.Međutim,nisu samo takve stranice izvor opasnosti.Ima i drugih kao što su stranice za ilegalno skidanje filmova i glazbe,a to se,jasno,odnosi i na torrente.Uglavnom,ako pazimo na sve ove navedene stvari,štete sigurno neće biti.
Luka Grbešić
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice