Kina i Indija također se okreću električnim automo

poruka: 17
|
čitano: 1.972
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina i Indija također se okreću električnim automo".
13 godina
offline
Kina i Indija također se okreću električnim automo

kina još uvijek preko 60% električne energije proizvodi u termoelektranama na fosilna goriva, tako da bi im to trebao biti prioritet br. 1

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
nine kaže...

kina još uvijek preko 60% električne energije proizvodi u termoelektranama na fosilna goriva, tako da bi im to trebao biti prioritet br. 1

 Bit će i gore jer im potreba za električnom energijom strahovito raste i bez električnih vozila. Uz standardne zelene izvore trenutno imaju i 20 nuklearnih reaktora u izgradnji ali i to je niš prema količini energije koju trebaju.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
15 godina
neaktivan
offline
Kina i Indija također se okreću električnim automo

Što svi forsiraju električne aute. Kao da postiji neka globalna zavjera ajmo na brzinu uvest električna auta. Uz sve te silne naftne lobije, masone, rockfellere, rotschilde električni auti se forsiraju na tržište i stalno se priča o njima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 18:11 (zeroname).
 
0 4 hvala 0
14 godina
online
Kina i Indija također se okreću električnim automo

A kaj na ovo veli poštovani Drago Galić? Ja stvarno ne znam jel onaj članak bio samo clickbait ili je čovjek bio ozbiljan. Električna i hibridna vozila su budućnost i nema više natrag. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
zeroname kaže...

Što svi forsiraju električne aute. Kao da postiji neka globalna zavjera ajmo na brzinu uvest električna auta. Uz sve te silne naftne lobije, masone, rockfellere, rotschilde električni auti se forsiraju na tržište i stalno se priča o njima.

 Kina ima ogromon problem sa kvalitetom zraka u velikim gradovima. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
O_O_O kaže...
zeroname kaže...

Što svi forsiraju električne aute. Kao da postiji neka globalna zavjera ajmo na brzinu uvest električna auta. Uz sve te silne naftne lobije, masone, rockfellere, rotschilde električni auti se forsiraju na tržište i stalno se priča o njima.

 Kina ima ogromon problem sa kvalitetom zraka u velikim gradovima. 

 Pa kad lože na ugljen najveće prihode sjeverna koreja dobiva od ugljena kojeg izvoze kinezima.

16 godina
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
SolidSnakeCRO kaže...

A kaj na ovo veli poštovani Drago Galić? Ja stvarno ne znam jel onaj članak bio samo clickbait ili je čovjek bio ozbiljan. Električna i hibridna vozila su budućnost i nema više natrag. 

 Čovjek nije ništa krivo napisao u tom članku, samo što nitko ne čita sa razumijevanjem.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
7 godina
neaktivan
offline
Kina i Indija također se okreću električnim automo

indija - vidjela žaba da konja potkivaju pa i ona digla nogu

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kina i Indija također se okreću električnim automo

dizele na lomaci spalit.i zabranit im ulazak u rvacku

xfact
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
zeroname kaže...

Što svi forsiraju električne aute. Kao da postiji neka globalna zavjera ajmo na brzinu uvest električna auta. Uz sve te silne naftne lobije, masone, rockfellere, rotschilde električni auti se forsiraju na tržište i stalno se priča o njima.

 

Globalno zatopljenje a ne globalna zavjera.

9 godina
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au

Samo mi nista.oopppsss
Da mi smo odlucili otkupiti inu
Firmu bez rafinerija,naftnih polja,zaposlenika i pametnih menadera.
Bit ce nesto od nas!

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 14:52 (Hrvoje.RH).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kina i Indija također se okreću električnim automo

u Kini ne mjere na tehničkom ispušne plinove odn ne rede eko test.

znate zakaj ?

Zato jer auto uvuče prljaviji zrak nego štoga izbaci iz auspuha....

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
SolidSnakeCRO kaže...

A kaj na ovo veli poštovani Drago Galić? Ja stvarno ne znam jel onaj članak bio samo clickbait ili je čovjek bio ozbiljan. Električna i hibridna vozila su budućnost i nema više natrag. 

Ne znam o čemu se radilo no nije mi jasno odakle tolika struja za sve te automobile i ovo sve što smo do danas koristili ?

Moramo graditi nuklearke zbog automobila na el.pogon a oni pričaju o struji iz "prirodnih izvora " ?! 

 

tko tu koga capr ? 

Da, JA lično i osobno !
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
Anđeo bez falinge kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

A kaj na ovo veli poštovani Drago Galić? Ja stvarno ne znam jel onaj članak bio samo clickbait ili je čovjek bio ozbiljan. Električna i hibridna vozila su budućnost i nema više natrag. 

Ne znam o čemu se radilo no nije mi jasno odakle tolika struja za sve te automobile i ovo sve što smo do danas koristili ?

Moramo graditi nuklearke zbog automobila na el.pogon a oni pričaju o struji iz "prirodnih izvora" ?! 

 

tko tu koga capr ? 

Pa, uranij je prirodni materijal.

16 godina
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
NecroKnight kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

A kaj na ovo veli poštovani Drago Galić? Ja stvarno ne znam jel onaj članak bio samo clickbait ili je čovjek bio ozbiljan. Električna i hibridna vozila su budućnost i nema više natrag. 

Ne znam o čemu se radilo no nije mi jasno odakle tolika struja za sve te automobile i ovo sve što smo do danas koristili ?

Moramo graditi nuklearke zbog automobila na el.pogon a oni pričaju o struji iz "prirodnih izvora" ?! 

 

tko tu koga capr ? 

Pa, uranij je prirodni materijal.

 I ugljen isto. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
15 godina
offline
Kina i Indija također se okreću električnim automo

vozila nisu samo automobili (čak štoviše, manjinski su dio u zagađenju). što će jesti krave da prestanu prditi stakleničke plinove? čemu se zajebavati s autima na struju u državama koje u zagađenju sudjeluju zanemarivo (poput nas - uništena industrija, mali broj stanovnika i auta)? indija i kina ga deru k'o mutavi i čudi me da svi tamo nisu već pogušili u smradovima. zašto forsiraju te aute kad je problem uništavanja brazilske prašume, kao proizvođača kisika i apsorbenta ugljičnog dioksida ("pluća svijeta"), puno gori i izraženiji? wtf? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 19:23 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kina i Indija također se okreću električnim au
NecroKnight kaže...

Pa, uranij je prirodni materijal.

 

SupremeCommander kaže...

 I ugljen isto. 

 Nemojte momci trolati.

znate vi što su prirodni izvori struje, vjetroelektrane , biogorivo, soalrna električna energija itd...dakle svi obnovljivi izvori

 

Ne znam stvarno od kud tolika struja.

mi i sad imamo problema s opskrbom struje i već smo prije 10 godina trebali izgraditi nuklearku.

Kaj, redukcije da bih mogao voziti autić jedno 100km ?!

Da, JA lično i osobno !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice