Kina osniva veliki fond za ulaganje u internetski

poruka: 5
|
čitano: 1.007
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina osniva veliki fond za ulaganje u internetski ".
14 godina
offline
Kina osniva veliki fond za ulaganje u internetski

Uvijek kad pročitam ovakve vijesti, ne mogu a da se ne zapitam: jesu li sve ove vijesti plasirane ponajprije da promaknu komunističku partiju i "naprednost" njihove ideologije ili je Kina stvarno toliko bogata da može izdvojiti 14,5 mlrd. $ i osigurati investicije? Ideja mi se čini sjajna: zamislimo samo koliko bi pomoglo našim malim i srednjim tvrtkama da imamo visokorizični fond od samo nekoliko milijuna dolara za, recimo, razvoj softvera za javnu upravu i e-Hrvatsku. Neka država istakne nekoliko prioriteta i siguran sam da ima dovoljno pametnih glava u zemlji koji će to znati izvesti učinkovito i na opću korist svih.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kina osniva veliki fond za ulaganje u internet

Kina je toliko bogata da kupuje nogomet, a kamoli ne da osnuje banku koja će im donjeti još više novca.

O tome, da li je bolji socijalizam ili kapitalizam se može raspravljati do sutra, no definitvno je sigurno da u svijetu u kojem postoji sve više robota kapitalizam gubi smisao, i svi će kad tad posegnuti za mjerama koje su u biti socijalističke.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
neaktivan
offline
Kina osniva veliki fond za ulaganje u internetski

^^ kina je danas bogata, pogledaj koliko imaju tvornica, zlata i bdp

 

inače htio sam komentirati odnosno dodati link sa index.a "Ministarstvo znanosti odbilo financirati robotiku, novac dijelili za klanjanje papi i plesanje kola"

dok i u "primitivnim zemljama" kao što je Kina, Rusija, Indija, pa i neke afričke zamlje, novac ide u tehnologiju kod nas je taj pojam nepoznat

 

mi smo u 15. stoljeću

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kina osniva veliki fond za ulaganje u internet
miller1985 kaže...

^^ kina je danas bogata, pogledaj koliko imaju tvornica, zlata i bdp

 

inače htio sam komentirati odnosno dodati link sa index.a "Ministarstvo znanosti odbilo financirati robotiku, novac dijelili za klanjanje papi i plesanje kola"

dok i u "primitivnim zemljama" kao što je Kina, Rusija, Indija, pa i neke afričke zamlje, novac ide u tehnologiju kod nas je taj pojam nepoznat

 

mi smo u 15. stoljeću

 Joj, što obožavam kad napišu dobar članak i onda ga upropaste svojim ideološkim komentarima. Stavili su to u naslov kao da je pola fonda otišlo na to, a zapravo je na to otišao jedan posto cjelokupnog fonda.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 20:06 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Kina osniva veliki fond za ulaganje u internetski

Al su bitni Trump, Putin i Merkel :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice