Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

poruka: 14
|
čitano: 2.188
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet".
16 godina
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

A mi imamo EU fondove i opet ne znamo kako izvući novce. Ovi će u 2 godine napraviti ono što mi radimo 20 godina.

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

Mogli bi, ali nam 'dragi' monopolista lobira kontra tih ulaganja. Ne smijem dalje, jer sam već dobio crveni zbog toga.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Interne
makopos kaže...

A mi imamo EU fondove i opet ne znamo kako izvući novce. Ovi će u 2 godine napraviti ono što mi radimo 20 godina.

 to ti je analogija vremena. ako uvodiš telefoniju u 20 stoljeću dobit ćeš bakar, ali ako počneš gradit novu infrastrukturu u 21 stoljeću, optika i 4g jedino dolazi u obzir.

9 godina
protjeran
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

Bila je prije 2-3 mjeseca vijest da je donesen projekt i odabran izvođač za izradu optičke mreže po cijeloj HR. Nakon toga je bila vijest da je Merkelica lobirala (prijetila) kod naših političara (vjerujem da kolega iznad govori o tome), nakon toga više nisam ništa čuo, niti čitao o tome...zna li itko što je s time?

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

Zivim u Zg (Crnomerec), a o optici mogu sanjati. Na mobitelu imam na donjem katu E, a na gornjem H mrezu. Danke Deutchland i Croatia!

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

pih! samo cca 100 USD po stanovniku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

Optiku mogu samo sanjati a ovaj internet preko bakra je zadnje smece no ipak malo bolji od onoga sto se nudi kao 3G/4G. Najbolje od svega je da nas svaka susa iz EU moze sad zahebavat i nedopustiti nam da napravimo ono sto oni doma imaju vec odavno jer im to nije u interesu a nasi politicari ko one nase prostitutke sa Mazuranca s time da kod njih barem znas cijenu usluge i stanje usluge dok kod ovih nemas uopce pojma kako ce reagirati.

veni vidi didici
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Interne
Mazga kaže...

Bila je prije 2-3 mjeseca vijest da je donesen projekt i odabran izvođač za izradu optičke mreže po cijeloj HR. Nakon toga je bila vijest da je Merkelica lobirala (prijetila) kod naših političara (vjerujem da kolega iznad govori o tome), nakon toga više nisam ništa čuo, niti čitao o tome...zna li itko što je s time?

 

To je zato što se damo ... jelda. Imamo izvrsne političare koji se lako daju hmm ... jelda :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Interne
dagoberhr kaže...

Optiku mogu samo sanjati a ovaj internet preko bakra je zadnje smece no ipak malo bolji od onoga sto se nudi kao 3G/4G. Najbolje od svega je da nas svaka susa iz EU moze sad zahebavat i nedopustiti nam da napravimo ono sto oni doma imaju vec odavno jer im to nije u interesu a nasi politicari ko one nase prostitutke sa Mazuranca s time da kod njih barem znas cijenu usluge i stanje usluge dok kod ovih nemas uopce pojma kako ce reagirati.

Sami smo htjeli opet biti becki konjusari, pardon, briselski ovog puta.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
9 godina
neaktivan
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

a Kina je kina oni se brže izgrađuju nego grad u cities skylines-u

a optika za jedno 100 godina možda bude.

Zovite me box
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Interne
1domagoj1 kaže...

Sami smo htjeli opet biti becki konjusari, pardon, briselski ovog puta.

 ja nisam, iako se konja ne bojim. ustvari, nisam htio ništa od ovoga što sad (poslije rata) imamo ali su mi nametnuli. kak bi moj deda rekel: nek bu rata - sam nek ne bu oslobođenja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Internet

Ne kontam što uopće ulažu u brzi internet kad onemogućavaju povezivanje sa ostatkom svijeta i filtriraju (druga riječ za cenzuru) cjelokupni promet korisnika. Baš bi vidio ove kojima sline cure da imaju 100 Mb vezu, a ne mogu na facebook, youtube, gmail, itd. Odnosno da mogu čitati samo velike poruke iz male crvene knjižice svojih veleumnih vođa.

 

http://www.bug.hr/vijesti/veliki-kineski-vatrozid-udara-medije/141399.aspx

 

http://www.greatfirewallofchina.org/

 

 

Zora puca, bit će dana ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 19:40 (Jura iz druge galaksije).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Interne
Jura iz druge galaksije kaže...

Ne kontam što uopće ulažu u brzi internet kad onemogućavaju povezivanje sa ostatkom svijeta i filtriraju (druga riječ za cenzuru) cjelokupni promet korisnika. Baš bi vidio ove kojima sline cure da imaju 100 Mb vezu, a ne mogu na facebook, youtube, gmail, itd. Odnosno da mogu čitati samo velike poruke iz male crvene knjižice svojih veleumnih vođa.

 

http://www.bug.hr/vijesti/veliki-kineski-vatrozid-udara-medije/141399.aspx

 

http://www.greatfirewallofchina.org/

 

 

 

Moj blog uredno prolazi njihov firewall. ;)

Kinezi kao kinezi uvijek zele biti drugaciji i ne treba nas cuditi njihovo poimanje demokracije jer ni nasa demokracija nije nesto bolje a kao mediji su slobodni.

veni vidi didici
13 godina
offline
Re: Kina ulaže 182 milijarde dolara u brzi Interne
makopos kaže...

A mi imamo EU fondove i opet ne znamo kako izvući novce. Ovi će u 2 godine napraviti ono što mi radimo 20 godina.

Neće pokrasti svoju zemlju jer je tamo drugi sustav.
Mi 20 godina radimo samo jedno..

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice