Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

poruka: 11
|
čitano: 1.064
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim".
13 godina
neaktivan
offline
Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

Neka, Vanilla Android je bolji IMHO. A ako proizvođači žele neki extra feature neka ga ugrade u sam sustav na način da nije bloatware.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 19:12 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsung
g12356 kaže...

Neka, Vanilla Android je bolji IMHO. A ako proizvođači žele neki extra feature neka ga ugrade u sam sustav na način da nije bloatware.

 Pa ugradeni su u sustav... Da nisu,mogao bi deinstalirat... Neka samo ponude opciju skidanja istih, a sam sustav neka ostave kako jest, pa ako korisnik zeli extra gluposti kao sto su extra lose samsungove aplikacije, neka skine i instalira... Ako korisnik ne zeli, neka ostavi kako jest... Simple as that... Ovako moras rootat da bi ih deinstalirao... Mozes ih iskljucit, al one su i dalje prisutne u memoriji, i zauzimaju prostor...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsung
skyhawk10 kaže...
g12356 kaže...

Neka, Vanilla Android je bolji IMHO. A ako proizvođači žele neki extra feature neka ga ugrade u sam sustav na način da nije bloatware.

 Pa ugradeni su u sustav... Da nisu,mogao bi deinstalirat... Neka samo ponude opciju skidanja istih, a sam sustav neka ostave kako jest, pa ako korisnik zeli extra gluposti kao sto su extra lose samsungove aplikacije, neka skine i instalira... Ako korisnik ne zeli, neka ostavi kako jest... Simple as that... Ovako moras rootat da bi ih deinstalirao... Mozes ih iskljucit, al one su i dalje prisutne u memoriji, i zauzimaju prostor...

 PO onome što sam ja čuo one nisu integrirane u sustav nego su  instalirane kao zaštićene aplikacije.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
9 godina
neaktivan
offline
Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

Nisu intergrirane u sustav na nacin da su dio OS-a... Intergrirane su u sustav na nacin da bez promijene ROM-a, nema ni uklanjanja istih...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 20:23 (skyhawk10).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsung
skyhawk10 kaže...

Nisu intergrirane u sustav na nacin da su dio OS-a... Intergrirane su u sustav na nacin da bez promijene ROM-a, nema ni uklanjanja istih...

 Eh vidiš,da su tako integrirane one bi zapravo i trošile manje resursa,bile bi manje upadljive pogotovo ako nebi imale onaj 'S' branding.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsung
g12356 kaže...
skyhawk10 kaže...

Nisu intergrirane u sustav na nacin da su dio OS-a... Intergrirane su u sustav na nacin da bez promijene ROM-a, nema ni uklanjanja istih...

 Eh vidiš,da su tako integrirane one bi zapravo i trošile manje resursa,bile bi manje upadljive pogotovo ako nebi imale onaj 'S' branding.

 Cek,ti bi te aplikacije koje nemaju apsolutno nikakvu svrhu, jos dublje intergrirao sa OS-om? To sve treba maknut, i dozvolit korisniku da sam odluci dal zeli to gore,ili ne... Dakle cisti vanila android, jedino izgled UI-a nek svak napravi kak ga volja...

13 godina
neaktivan
offline
Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

Zapravo ja nebih htio da je to napravljeno tako nit vrit nit mimo.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

Ja bih stavio FREE DOS 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

a jesmo li i mi protiv (čisto da znam, jel te ...)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsungovim

Hm, baš jučer nešto gledao... moj stari Galaxy S Plus sa Cyanogen KitKat 4.4.4 ima 90 sistemskih aplikacija, a Sony Xperia M2 također sa KitKatom 4.4.4 ima 258 sistemskih aplikacija... da ga nisu malo pretjerali? kada idem pogledati potrošnju baterije pa pod "Sustav android" CM ima 8 paketa pod sustavom, a SONY ih ima 38, a ne vidim baš neke funkcionalne razlike a šta je previše je previše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski korisnici protiv bloatwarea na Samsung
Jedino mi je žao što nemogu naći 5.1 ROM za Galaxy s3 koji nije CM.
Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice