Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

poruka: 23
|
čitano: 3.172
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel".
16 godina
neaktivan
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Da joj se to dogodilo dok je čitala knjigu onda bi to bilo najobičnija već i ranije puno puta viđeno začepljenje retinalne arterije. Ovako je krivo igranje na mobitelu. A ja znam jednog što je kao mali pio mlijeko pa je nedavno sklopio istospolno partenrsvto. Ne znam da li ima tu kakve uzročno posljedične veze, no ono gdje postoji je broj ovakvih članaka obrnuto ptoporcionalan s učeštalošću mog čitanja bug.hr-a. 

 
34 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i
BlackDog22 kaže...

A ja znam jednog što je kao mali pio mlijeko pa je nedavno sklopio istospolno partenrsvto. Ne znam da li ima tu kakve uzročno posljedične veze, no ono gdje postoji je broj ovakvih članaka obrnuto ptoporcionalan s učeštalošću mog čitanja bug.hr-a. 

Ako je pio bikovo mlijeko, vjerojatno ima uzročno posljedične veze.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i

postoji izraz, vole nepodojeni.. -da. :)

 

ali s druge strane, naslov 'prodaje' klikove. Tko bi kliknuo da je u pitanju knjiga.

s druge strane, garantrirano, više kineza je u jednom danu dobilo jackpot nego što će ovih ili sličnih slučajeva biti u recimo desetljeću.. čari statistike + pompozni naslov. Profesionalni novinari koji to rade proračunato ili amateri.. i statistika.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Koje budalaštine. Okluzija retinalne arterije ne događa se zbog napora oka već zbog tromba koji začepi arteriju. Trombovi se ne stvaraju zbog igranja igrica već drugih složenijih poremećaja u organizmu. Moglo joj se to dogoditi i da je čitala knjigu, gledala TV ili jednostavno gledala kako trava raste. Ovo spada u rang onih vijesti u kojima babe tvrde da imaju artrozu koljena zato što su kao mlade 30 godina nosile minice pa su im se koljena prehladila.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
24 0 hvala 0
14 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

ne to je fina verzija zakaj imaju artrozu...

 

problem je jer su jaaaako žuljale koljena, kad su bile mlade....

 

ali zato sad imaju sočne priče iz mladosti za prisjetit' se....

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

opet sve okrećete na vic? :)) .. jel bila na koljenima ili je grgačvarak pogodio praćkom.. (u oko..) nećemo nikad saznati, .. možda u updateu otkrijemo koji mobitel, tip ekrana, možda neki filter (one zaštitne naljepnice za staklo) koji će nam za 9,99 spasiti vid.. a vi samo o seksu i koljenima, vicovi jedni :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 16:43 (ihush).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

siguran sam da se Kineskinja nije igrala nego je gledal primitivnu perverznu te napetu sapunicu iz zemljice Hrvatistan na mobitelu, o Bagrokoru i svim nevinima u vrzinom kolu.. pa se pukla smijat i nikako stat i eto puče žilica u oku...

 

Hrvatima neće u mozgu kad gledaju tu sapunicu jer nemaju mozga da im žilica u njemu pukne na prvom mjestu...

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 16:47 (Stric_Jura).
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

LEL! 8 sati bez prekida buljila u mobitel? Pa ova je amater za mene. Aj dobro, ja ne igram te mobilne igrice, ali koliko sam gejmao na PC-u bez prekida, več su mi oči trebale eksplodirat. 

Twitch-Duxcro
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i
Sve je to zato što ne nose čarape 🤣
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Bila ja na propuhu, pa su se oci prehladile. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

dedukcijom se može zaključiti na kojem se to telefonu igrala, jer ih malo može takav napor izdržati osam sati u komadu bez filanja. 

 

pe se: 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 9:25 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Ovakve "facebook" vijesti bez smisla i razuma piše samo Sandro. Već se po nazivu može znati tko je autor vijesti koje prenose sva žutila tipa 24sata, indexa i dr. Stvarno se bug srozava po kvaliteti iz dana u dan. Takve glupe vijesti se prije nekoliko godina nisu mogle naći na bugu, jedino ako su se iste ismijavale.

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i
formula1live kaže...

...

 Pa ovo i je ismijavanje, samo što mi to ne razumjemo. Mi smo ostarili, a Bug (kao i Hajduk) je uvjek mlad i zato će (možda) živjet vječno.

16 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Ovo je ispod razine i za fejs. 

 

Dajte malo popravite te algoritme 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

možda je baba ipak bila u pravu

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Dječak se cijeli dan igrao sa svojim kosookim čudovištem, pa osljepio

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Odgovorno tvrdim da gledanje u ekrane po 10 i više h dnevno ne uzrokuje slabljenje niti gubitak vida. 30 godina gledam ekrane i nagledao sam se svačega i vid mi je i dalje 10/10. Jedini problem koji mi se nekad javi je grč u oku kada provedem baš cijeli dan pred kompom a manifestira se kao loše fokusiranje no nestaje nakon spavanja (tj. opušatanja) oka

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 15:33 (Ges).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

China-girl je jednostavno preoptertila svoj organizam kojeg kada ga guraš do krajnjih granica u jednom smjeru jednostavno pukne. 

Tijelu treba dati odmora, kvalitetne hran, te trenirati kako bi moglo izdržati sve napore koje iz nekog razloga stavimo ispred sebe. 

Pa, ima kompjuteraša koji godinama rokaju pred monitora, doslovno i više sati od ove djevojke, a ne preopterećuju svoje tijelo, nego rade pravilne pauze, te ako još treniraju, koncentarcija i radna energija dovede se do maksimuma.

 

Djevojka je narodski rečeno držala sva jaja u istoj košari. A, to ne valja. Stoga je ako vam je posao, zabava, hobi vezana za sva moguće čuda tehnologije na bilo koji način, potrebno znati nositi sa time, te kao i u sportu nije najbolji sportaš onaj koju puno vježba, nego onaj tko to radi pravilno i pametno. 

Bez zdravog razuma, nego pravog života. Zato što se drugo vodi u beskorisne ovisnosti.

 

Mogla je ona igrati dnevno i po 12h, pa pro-gejmeri tako rade, pa ne skrše svoje zdravlje....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i
Ges kaže...

Odgovorno tvrdim da gledanje u ekrane po 10 i više h dnevno ne uzrokuje slabljenje niti gubitak vida. 30 godina gledam ekrane i nagledao sam se svačega i vid mi je i dalje 10/10. Jedini problem koji mi se nekad javi je grč u oku kada provedem baš cijeli pred kompom a manifestira se kao loše fokusiranje no nestaje nakon spavanja (tj. opušatanja) oka

 Znači nisam jedini. Sad mi je lakše.

14 godina
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i
Ma sve 5. Mogla je izgubit i jos nesto... 😊
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i
I nama su kad smo bili mali govorili da ćemo oslijepiti od pretjeranog 'igranja', a bili smo siromašni, pa smo se igrali s onim što smo imali.

Šalu nastranu, tromb je mogla dobiti od previše sjedenja, tako da je bila izložena većem riziku.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

Haha, još se sjećam kad je izašao Diablo II., igrao sam ga par dana uzastopno, po 10h u komadu i jedno jutro oko 04h mi se počelo mutiti u desnom oku. Zatvorio sam desno oko i nastavio igrati sve dok nisam sredio Baala 

 

Idući dan sam normalno vidio.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kineskinja se cijeli dan igrala na mobitelu i djel

bijah klinac u srednjoj školi, '89/'90 tu negdje....

 

Amstrad Schneider 6128 i neka strateška igra (2SR, S. Afrika) loše krekana, nije save radio...

 

uglavnom bilo ljeto, srpanj, usred tjedna, nije bilo tuluma pa eto da se zabavim,sam stavio komp s monitorom  na balkon, uzeo kutiju keksa, bocu Fante, nešt protiv komaraca i udri od 9 navečer do pol 6 ujutro... do pobjede !!! - kad sam slavodobitno zaspao na stolcu (na rasklapanje)..

 

u gaćama, na radost bakica iz staračkog prek puta moje zgrade....

 

 

ne sjećam se da sam imao problema s očima nakon 8 i pol sati blejanja u titravi CRT reze 320x200 s 4 boje (tj. nijanse zelene)...

 

eh ta današnja mladež, ne zna kak im je dobro, sad još i izmišljaju boljetice...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice