Kinezi ludi za Lumijom 920

poruka: 58
|
čitano: 10.198
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kinezi ludi za Lumijom 920".
14 godina
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

"Naime, prema javljanju kineskih izvora, druga pošiljka Nokijinog uređaja u šangajskoj trgovini rasprodana je u svega pola sata. Najtraženiji je bio žuti model, navode izvori, a redovi su se ispred trgovine formirali kao i prilikom početka prodaje prošlog tjedna."

 

hehe :)

Moj PC  
39 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Skeptičan sam, prvenstveno zbog vrlo sličnih spinova oko prodaje Surfacea i WP7.

BOINC Combined Statistics for Croatia http://goo.gl/DiiXr
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 12:59 (Vortac).
 
7 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

SRETNA NOVA 2013  by sarm@

Moj PC  
1 32 hvala 1
13 godina
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

big in japa...ehm china..

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Ne vjerujem vise nikom ni kad kaze koji je dan u tjednu.
13 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Ja sam lud koliko vec cekam da taj mob dodje kod nas.. Nokia mora stvarno poraditi na tome da svi dobiju u isto vrijeme uredjaj, ili bar priblizno blizu ..

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Kad to stiže do nas?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
sijecanj ili veljaca
AMD u <3 Intel u C===3
11 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920
Spin? Možda ali ne vjerujem. Više me zanimaju dvije stvari. Kolika je cijena na Kineskom tržištu i kakve su specifične prilagodbe (samo za Kinu) napravili u OS-u? Mislim da bi to bacilo malo svijetla na ovo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Pazi ti guzve - ravno 15 Kineza,a od njih 1.5 milijarde, kladim se da ih se vise gura na obliznjem standu za koje kakve rezance, btw da ne spominjem koliko od njih 15-ak otpada na novinare... sve u svemu jos jedna "ogromna" navala/nestasica by majkrošoft...

 

Elop je totalno unistio Nokiju, tko ne vjeruju nek pogleda zadnje prodajne brojke te procjene za naredno razdoblje - toliko o tom spasonosnom game changeru zvanom Win8, da se ne lazemo dobro znam(o) tko i kakvu propagandu siri na ovom forumu od samog pocetka - o tom velikom preokretu zvanom Win phone slusam od prvog dana, sad ce, samo sto nije, evo, vec sutra, ceka se na novi update, ovo ono, sad ce Win8 ...a Nokije svakim danom tone sve dublje.

 

Mozete mi lupat thumb downova koliko kod zelite, ali od golih cinjenica pobjeci necete - Microsft je unistio Nokiju, ni prva ni zadnje njihova "akvizicija" koja je tako zavrsila, a vi koji se jos nadate kakvom drugom scenariju ili ste "placenici" ili budale, treceg opravdanje nema.

Tko god da je istinski volio Nokijine proizvode, da namjerno nisam napisao mobitele, danas navija za Joolu, Amen.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 16:09 (R4sput1n).
 
13 24 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920
Svaki puta me fascinira naš rasputin. Microsoft upropastio Nokiju? Da baš. Koliko je meni poznato, baš je radi negativnih rezultata Nokija i ušla u strateško partnerstvo sa Microsoftom. Ovako ispada da će Microsoft namjerno upropastiti sebe samo zato da napakosti Nokiji. Drugo, vijest glasi da je pošiljka rasprodana za pola sata. Kakve to veze ima sa nekom fotografijom u prilogu, koja je snimljena tko zna kada? Možda su trebali staviti satelitsku snimku Kine pa da obuhvate 1,5 miljardi ljudi? Može se čovjek nadati bilo šta a da nije niti plaćenik niti budala. To se zove dobra volja i optimizam. Pa makar i neutemeljeni. Eto ja se iskreno nadam da će Microsoft uspjeti, pa makar mi se osobno ne dopadale neke strateške odluke i rješenja. Kako nisam plaćenik (Microsoftov), a ovu poruku pišem sa IPada, preostaje onda jedino da sam - budala. Po našemu rasputinu nema trećega. On uvijek sve najbolje zna.
 
14 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Cognitor kaže...
Svaki puta me fascinira naš rasputin. Microsoft upropastio Nokiju? Da baš. Koliko je meni poznato, baš je radi negativnih rezultata Nokija i ušla u strateško partnerstvo sa Microsoftom. Ovako ispada da će Microsoft namjerno upropastiti sebe samo zato da napakosti Nokiji. Drugo, vijest glasi da je pošiljka rasprodana za pola sata. Kakve to veze ima sa nekom fotografijom u prilogu, koja je snimljena tko zna kada? Možda su trebali staviti satelitsku snimku Kine pa da obuhvate 1,5 miljardi ljudi? Može se čovjek nadati bilo šta a da nije niti plaćenik niti budala. To se zove dobra volja i optimizam. Pa makar i neutemeljeni. Eto ja se iskreno nadam da će Microsoft uspjeti, pa makar mi se osobno ne dopadale neke strateške odluke i rješenja. Kako nisam plaćenik (Microsoftov), a ovu poruku pišem sa IPada, preostaje onda jedino da sam - budala. Po našemu rasputinu nema trećega. On uvijek sve najbolje zna.

Prije nego sto je usla u "deal" s Microsoftom - Nokija je bez svake sumnje bila najveci proizvodjac smartphone i mobitela opcenito, imala rast prodaje u svim segmentima (doduse nije imala rast kao direktna konkurencija, tu ponajprije mislim na Apple i Samsung, ali svejedno je to bio zdrav rast prodaje), poslovala s dobitkom, provodila strateske akvizcije, spremala visak kapitala za crne dane(bez toga bi odavno bili u vlasnistvu kakvih bezlicnih Kineza) te imala stratesku suradnju s danas najmocnijim proizvdjacem chipova na svijetu Intelom - Meego... pa izvoli ti mene argumentirana dementirat a ne samo pretakat iz supljeg u prazno, uostalom sta ja znam tko si (niti me zanima), sta si i s cega pises te nebuloze koje pises, mozda baz skarabas s Microsftovom ureda u Horvatovoj...

 

Btw jel netko od vas uopce proucio Kantarov izvjestaj - ja jesam, i slobodno mogu konstatirat da su razultati jos porazniji za Microsft i Nokiju nego sta sam mislio da ce bit.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

R4asput1n

Razumijem da imas svoje mislenje koje na necemu temeljis i to je sasvim uredu. Problem je sto si to već 110 puta napisao i napadas sve one koji misle drukcije. Ja pratim suradnju Microsofta i Nokie od pocetka i razocaran sam, odnosno zao mi je sto se WP bas i ne prodaje. Pa pusti nas malo da se veselimo, a ako si ti u pravu, necemo jos dugo

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Nokia je puno napravila da uspije na Kineskom tržištu potpisala mnogo ugovora

1. Ugovor s China mobile posebni ugovor sličan ATT gdje će China mobile prodavati proizvode subvencionirani od njihove strane ali i po punoj cijeni, za lumia 920T

2. Ugovor s China unicom sličan ugovor samo za običnu verziju 920 lumia

3. Ugovor između NokiaSiemens i China Mobila u vezi modernizaciji infrastrukture u najvećim gradovima Kine nova LTE mreža

4. Ugovor s kineskim online prodavaonicama za početak je oko 320 milijuna dolara

5. Uskoro idu nove lumie 620 koje i mnoštvo drugih ugovora samo na kineskom tržištu

 

Nadalje jako velike su  akcije viđene na indijskom tržištu, koje su u manjem obujmu što se tiče suradnje s telekomima, ali najveći interes za nove serie Lumie postoji i on je u Indiji, lako se može provjeriti na facebook stranicama od Indije se može vidjeti koliki je doista interes.

 

Nadalje u Europi postoji toliki interes telekoma za lumia 920 da trenutačno svaki veći telekom  u Europi želi subvencionirati lumia 920, slična stvar je i u SAD-u gdje isto postoji jako veliki broj korisnika iz Verizona koji traže da Lumia 920 dođe i na njihovu mrežu, stoga postoji jako puno lijepih vijesti, od Mark Cubana koji je izjavio da je iphone zamijenio s lumiom 920 i da lumia crushes iphone 5, prodaje na ATT stranicama gdje se mobiteli prodaju kao kokice, prodaja na Amazonu gdje je lumia 920 na ATT stranicama jedna od najprodavanijih mobitela pod ATT trentačno 2.

 

Ljudi počinju zamjećivati inovaciju, dizajn i software, microsoft je napravio dosta stvari za nokia ali i nokia za microsoft.......... Svakim danom ima jako puno vijesti i jako su povoljne za Nokia i windows phone 8....

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 17:59 (jobi123).
Moj PC  
6 2 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920

Rasputine, ne postoji tema na forumu u kojoj se spominje Nokia da ti ne govoriš kako je Elop uništio pomenutu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
royalhero kaže...

Rasputine, ne postoji tema na forumu u kojoj se spominje Nokia da ti ne govoriš kako je Elop uništio pomenutu.

 

On je jedan od dva tri koji su mi na black listi. Drago mi je da Bug forum ima tu opciju.
12 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Neville2MUFC kaže...

R4asput1n

Razumijem da imas svoje mislenje koje na necemu temeljis i to je sasvim uredu. Problem je sto si to već 110 puta napisao i napadas sve one koji misle drukcije. Ja pratim suradnju Microsofta i Nokie od pocetka i razocaran sam, odnosno zao mi je sto se WP bas i ne prodaje. Pa pusti nas malo da se veselimo, a ako si ti u pravu, necemo jos dugo

Nikog ja ne napadam, samo iznosim svoje misljenje temeljeno na nekakvim cinjenicama i zivotnom iskustvu, dok me je s druge strane oduvijek fascinirala cinjenica kako je ljudskom rodu opcenito tako prokleto tesko percipirat ocito te posve normalno zivjet u svijetu iluzija, bit ce valjda da sam jedan onih rijetkih naivcina ili mazohista koji u povorci jedva doceka trenutak kad se moze proderat car je gol naocigled okupljene rulje kojoj je najprirodnije uzivljeno nastavit dalje hvalit careve novo ruho. Tko zna samo koliko su me puta samo na ovom forumu prolasili za kojekakvog hejtera/fanboya, doduse veci dio radnog staza ovdje provao sam kao deklarirani Apple/Nvidia hejter tako da je za promjenu lijepo vidjet da sam sad deklarirani teski antiMicrosftovac{#} jos kad se sjetim da samo pred koju godinu u temi vezenaj za Win7 dobivao upite na pm dal ja radim za Microsft te prijetnje smrcu od zagrizenih Appleovaca...

oh tempora o mores

 

 

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

OFF TOPIC: Nokia je pocela zaostajati i propadati jos oko 2005-e. Elop i Microsoft su samo jedan od losih poteza iz 2010. Ako imate par minuta procitajte ovo pa komentirajte.

 

http://techcrunch.com/2012/12/31/nokias-long-drawn-out-decline/

 

ON TOPIC: Vjerujem da su guzve u Kini kao i raprodane zalihe 920 u Finskoj, Nizozemskoj, Njemackoj itd. rezultat manjih kolicina i najvece potraznje za Win phone-om do sada. Ocekujem najbolju prodaju Lumia do sada u jednom kvartalu. Inace, Nokia 920 je moj buduci telefon.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
royalhero kaže...

Rasputine, ne postoji tema na forumu u kojoj se spominje Nokia da ti ne govoriš kako je Elop uništio pomenutu.

 Ulogiram se u prosjeku svaki treci-cetvrti dan i s gustom opalim po onom sto je tad aktualno na naslovnici - jbg na naciju zalost najcesce je to bas Nokia, doduse lazem{#}{#} nesto me u zadnje vrijeme bas veseli opalit po ovim papucurima iz MOKRIA tabora, stalno nesto kmece, naricu,proricu... a argumnetirano jos svi skupa nisu uspjeli slozit jos jednu suvislu recenicu.

Kome se istina ne svijda, jbg sta mu ja mogu, ima blacklistu - jer najlakse je gurnut glavu u pijesak.

 

A sto se tice Elopa, rekao sam vec najmanje 100 tako da nije problem ponovit i 101- najgori CEO u povijesti, niti jedna kompanija koja se bavi proizvodnjom bilo cega, nikada nije, niti vjerojatno ikada vise hoce, dozvijet takav pad s broja jedan - nikada.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
protjeran
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Ajmo reći neka predviđanja za Nokiu 2013.godini.... (wishful thinking) {#}

 

Spring 2013

Windows Phone will come to Sprint

Pandora is released for Windows Phone

Windows Phone gets a major update which includes a notification centre, VPN support and SkyDrive music locker.

 

Summer 2013

New, high quality non-casual games are announced at E3

Nokia becomes profitable. HTC becomes loss-making.

Nokia releases a 808 Pureview-type Windows Phone and another range of low-end Windows Phones.

 

Autumn 2013

Windows Phone 9 is announced

The next generation of Windows Phone handsets start leaking

Instagram comes to Windows Phone, but its popularity has already started fading.

In general however apps only take 6 months rather than 12 months to make the jump to Windows Phone.

Windows Phone hits 250,000 apps

 

Winter 2013

New Windows Phone 9 handsets are released, supports 1080P

This time Windows Phone 8 handsets actually get an update to the new OS.

Surface 2 gets released.

Microsoft Surface Phone released Xbox 720 released

BBC iPlayer released

Windows Phone market share hits 10% or around 30 million per quarter.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 20:26 (gin.tonic).
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
R4sput1n kaže...
royalhero kaže...

Rasputine, ne postoji tema na forumu u kojoj se spominje Nokia da ti ne govoriš kako je Elop uništio pomenutu.

 Ulogiram se u prosjeku svaki treci-cetvrti dan i s gustom opalim po onom sto je tad aktualno na naslovnici - jbg na naciju zalost najcesce je to bas Nokia, doduse lazem{#}{#} nesto me u zadnje vrijeme bas veseli opalit po ovim papucurima iz MOKRIA tabora, stalno nesto kmece, naricu,proricu... a argumnetirano jos svi skupa nisu uspjeli slozit jos jednu suvislu recenicu.

Kome se istina ne svijda, jbg sta mu ja mogu, ima blacklistu - jer najlakse je gurnut glavu u pijesak.

 

A sto se tice Elopa, rekao sam vec najmanje 100 tako da nije problem ponovit i 101- najgori CEO u povijesti, niti jedna kompanija koja se bavi proizvodnjom bilo cega, nikada nije, niti vjerojatno ikada vise hoce, dozvijet takav pad s broja jedan - nikada.

 

Ocito ti nije jasno ništa, posebno o Nokiji. iPhone je izašao 2007. godine, a Nokia tek krajem 2008. godine predstavalja 5800 Xpress (vrlo loš) uređaj - preko godinu i pol dana nakon najave iPhonea. Krajem 2009. godine izdaju šit nad šitovima - N97.

Nije mi jasno što želiš reći. Nokia je prije Elopa propustila odgovoriti tržištu. Ako ti misliš da bi Nokia prelaskom na Android platformu napravila veći korak, gadno se varaš. Windows Phone bio je najbolji izbor za Nokiju, a MeeGo očito nije bio perspektivan OS, čim su ga i Nokia i Intel napustili. Stvar je u tome da je Microsoft već imao isplaniran Marketplace (app store), i logički posložen i zamišljen ekosustav. Ne znam možeš li zamisliti koliko bi Nokiji trebalo da to sve posloži, koliko novaca na istraživanja i svega bi doslovno bacili.

Ono što Nokiju očito muči je kompletan menadžment, a ne samo Elop. Nokia već dulje vrijeme ne posluje kako spada.

U cijeloj WP-Nokia priči zakazao je Microsoft.

i'm going back to 505...
12 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Viggo kaže...

OFF TOPIC: Nokia je pocela zaostajati i propadati jos oko 2005-e. Elop i Microsoft su samo jedan od losih poteza iz 2010. Ako imate par minuta procitajte ovo pa komentirajte.

 

http://techcrunch.com/2012/12/31/nokias-long-drawn-out-decline/

 

ON TOPIC: Vjerujem da su guzve u Kini kao i raprodane zalihe 920 u Finskoj, Nizozemskoj, Njemackoj itd. rezultat manjih kolicina i najvece potraznje za Win phone-om do sada. Ocekujem najbolju prodaju Lumia do sada u jednom kvartalu. Inace, Nokia 920 je moj buduci telefon.

Jer itko uopce procitao Kantarovo izvjesce ili svi samo kokodakate? 

 

Vise i nego jasno se vidi da ce Win phone skupa s Lumijiom imat zestok pad u odnosu na prosli kvartal (doduse Kantar pokriva smo EU TOP5, SAD, Brazil te Austrailu) dok ostatak trzista raste i to dosta. Cak je i mene iznenadilo da je unatoc svim najavama projekcijama i hype-u koji se "stvorio" ususret lansiranju novih WP8 modela pad tolik. Ljudi moji Nokija je prosla gore s ovim lansiranjem nego s proslogodisnjim promasenim WP7 modelima, vjerojatno je tu kod Nokije dobrim dijelom kriva i nestasica, al za to su si opet krivi sami...

 

Te paradoks ili slag za kraju, dok opcenito WP pada skupa s Lumijama tone (globalno ce im najvjrojatnije trzisni udio past ispod <1.5%,), HTC Samsung vec prebacuju resurse s WP modela, cak su i postojecu WP8 ponudu poceli povlacit s nekih trzista, Nokijin Symbian te Meego rastu. OS kojeg su napustili te u njegov marketing i razvoj skoro vise ni ulozili ni pisljivog boba, zadnji novi model izaso prije 9 mjeseci, ima rast - prakticki dvije trecine Nokijne Bozicne smartphone prodaje cinit ce djeda Symbian, ostalo otapada na sve WP7-8 Lumije skupa -  6.8 miliona Nokijinih smartphonova od toga 4.3 milliona Symbiana te Meego-ova.

 

Ja sam se upravo danas zestoko kladio protiv Microsftova, ne zato sto su mi dragi ili ne, vec zato sto tako logika nalaze, a vi radite-tvrdite sta hocete.

pozz

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 20:27 (R4sput1n).
13 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Kako Elop reče sada se naš uloženi trud vraća, our hard work begin getting payed off....

U ovome razgovoru sve objašnjava kako se proizvodnja razvija i usmjerava, u početku su bile trgovina po trgovina, sada su zemlje po zemlje kada se dostigla proizvodnja osvajaju se nova tržišta to jeste zemlje, sada je trenutačno Kina i Indija....... I čovjek je dosta optimistično raspoložen više na video

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 21:37 (jobi123).
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Ni ja nisam pročitao nikakve analize, ali mi se WP8 BAŠ SVIĐA.
Kina, Indija i slične zemlje su svijet za sebe u odnosu na Evropu i egocentričan pogled iz Evrope na njih je naravno pogrešan. Događaji na tim tržištima će itekako da utiču na kretanja na tržišta evropskih zemalja.
11 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920
Pa da ja još malo pišem budalaštine i njima odgovorim našem vrlom rasputinu. Gledaj rasputine, ja te ne optužujem da si Microsoft, Nokija, Apple, itd. hater. Ja nekako glupo i idiotski (onako kako mi i priliči) mislim da ti mrziš ili ako ti je draže ne podnosiš više manje sve. Da je riječ o čistoj politici još bi te i shvatio. Ali molim te pogledaj SVE svoje postove, pa ti si hodajuća biblioteka jamranja i prigovora. Prava nezadovoljena usidjelica. U tvojim komentarima uglavnom nema ničega pozitivnoga o ničemu. Pa čak da si u svemu u pravu (a nisi, baš daleko od toga), takav pristup ne bi bio konstruktivan. Pa koji je onda cilj tvoga jamranja? Ovdje je riječ o tehnologijama i tvrtkama (Microsoft, Apple, Oracle,...) o kojojima (barem meni) ovisi smjer poslovnog kretanja, strateških odluka i financijske dobrobiti. I ja sam zainteresiran da stvari idu naprijed. Jednostavno mislim da bez nekog generalno pozitivnog pristupa mogu samo sjest i plakat. A to je jako daleko i od mojeg karaktera, i od onoga što radim. I Apple i Microsoft i Nokia,... svi se bore. Kako god da se bore, rade to puno puno puno uspješnije nego državne institucije ili banke koje financiramo poreznim novcem (na svjetskom nivou). Prema tome malo poštovanja molim.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920

@R4sput1n

 

Prvo - ne kokodakamo i molim te nemoj se više služiti takvim izrazima kada komentiraš moj post jer te nikad nisam ni na koji način napao.

Drugo - potrudio sam se staviti link kao izvor koji pokazuje da su problemi Nokie počeli puno prije Elopa (o kojem imam isto mišljenje kao i ti)

Treće - mogao si i ti staviti neki link kao svoj izvor (npr. neki koji analizira Kantorovo izvješće kojeg stalno spominješ). Pošto to nisi napravio evo ja ga stavljam. U principu se slažem s napisanim.

 

http://communities-dominate.blogs.com/brands/2012/12/kantar-november-numbers-suggest-decline-in-windows-phone-and-increase-in-symbian-nokia-is-so-doomed.html?cid=6a00e0097e337c8833017d3f3cf187970c

 

Sve najbolje u 2013 godini tebi i tvojoj obitelji!!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 0:01 (Viggo).
16 godina
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Viggo kaže...

OFF TOPIC: Nokia je pocela zaostajati i propadati jos oko 2005-e. Elop i Microsoft su samo jedan od losih poteza iz 2010. Ako imate par minuta procitajte ovo pa komentirajte.

 

http://techcrunch.com/2012/12/31/nokias-long-drawn-out-decline/

 

ON TOPIC: Vjerujem da su guzve u Kini kao i raprodane zalihe 920 u Finskoj, Nizozemskoj, Njemackoj itd. rezultat manjih kolicina i najvece potraznje za Win phone-om do sada. Ocekujem najbolju prodaju Lumia do sada u jednom kvartalu. Inace, Nokia 920 je moj buduci telefon.

Jadna im majka ako su sve pare stavili na wp8 kartu. imam Lumiu 920 sad vec 2 mjeseca, wp8 je promašaj, pucanj u prazno. Ovo su spinovi i laži. Ma kakva mrtva prodaja. A zbilja sam se nadao da bude nešto od wp8... totalno razočaranje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Aldo kaže...
Viggo kaže...

OFF TOPIC: Nokia je pocela zaostajati i propadati jos oko 2005-e. Elop i Microsoft su samo jedan od losih poteza iz 2010. Ako imate par minuta procitajte ovo pa komentirajte.

 

http://techcrunch.com/2012/12/31/nokias-long-drawn-out-decline/

 

ON TOPIC: Vjerujem da su guzve u Kini kao i raprodane zalihe 920 u Finskoj, Nizozemskoj, Njemackoj itd. rezultat manjih kolicina i najvece potraznje za Win phone-om do sada. Ocekujem najbolju prodaju Lumia do sada u jednom kvartalu. Inace, Nokia 920 je moj buduci telefon.

Jadna im majka ako su sve pare stavili na wp8 kartu. imam Lumiu 920 sad vec 2 mjeseca, wp8 je promašaj, pucanj u prazno. Ovo su spinovi i laži. Ma kakva mrtva prodaja. A zbilja sam se nadao da bude nešto od wp8... totalno razočaranje

Hvala na informaciji ali zbilja bi htio probati WP8 nakon Androida i iOS-a. Možda ipak ubodem neku jeftiniju varijantu npr. Lumiu 620 ili HTC 8S. Mogu si priuštiti i neću plakati za novcima.

 

Sad vidim da se 8S može nabaviti na Njuškalu za 1.600kn sa 2 god garancije kupljen preko VIP-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 0:11 (Viggo).
11 godina
neaktivan
offline
Kinezi ludi za Lumijom 920

Ja ovo vidim kao izrazito negativnu vijest za Nokiu. Postoji tržište za njihove proizvode, a oni nisu u stanju proizvesti dovoljan broj uređaja. Večina ljudi neće čekati, nego će kupiti neki drugi mobitel.

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi ludi za Lumijom 920
Upravo to sto je Pero rekao, ja osobno sam se nadao da cemo dobiti 920 kad i ostatak EU ,ali opet sipak. Sto je od predstavlanja proslo pola godine ,a kod nas nema ni naznake kad ce biti dostupna. Od mojih 10-ak prijatelja koje bilo zainteresirano za 920 uzeli su redom Samsung za Bozic jer Nokie nema.
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice