Kinezi pojačali cenzuru Interneta

poruka: 10
|
čitano: 1.395
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kinezi pojačali cenzuru Interneta".
15 godina
offline
Kinezi pojačali cenzuru Interneta

"...razvidno je kako blokiranje Googlea iznimno otežava poslovanje multinacionalnim kompanijama u toj zemlji."

 

A samim time i špijuniranje - čini se kako je u tome i "problem" Googla {#}

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta

Hehe, elita ni sama nije sigurna u bullshit koji prodaje narodu, pa se boji da bi narod mogao saznati istinu. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta

A koja je to istina prijatelju?

Da google špiunira cijeli svijet? Pa već mi je muka od svih tih njihovih metoda kontrole. Pa sve živo snimaju i analiziraju.

Reci mi koja privatna kopmanija pored googla ima sredstava svakih par godina proći sa stotinama vozila po velikom broju zemalja i snimati sve ceste i cestice u fotkama 360st. na svakih 20 metara?

Razmisli koliko to košta.

 

12 godina
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta
tkuzmic kaže...

A koja je to istina prijatelju?

Da google špiunira cijeli svijet? Pa već mi je muka od svih tih njihovih metoda kontrole. Pa sve živo snimaju i analiziraju.

Reci mi koja privatna kopmanija pored googla ima sredstava svakih par godina proći sa stotinama vozila po velikom broju zemalja i snimati sve ceste i cestice u fotkama 360st. na svakih 20 metara?

Razmisli koliko to košta.

 

Da ih zanima istina, ne bi blokirali web stranice. Mos si mislit sto njih zanima spijuniranje vlastitih gradjana. Njih zanima samo da narod nikad ne sazna koliki su im koljaci na vlasti.

 

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Kinezi pojačali cenzuru Interneta

Sve vlade filtriraju internet, samo se zapadnjaci vole praviti pametni pa seru po svima od kojih nemaju koristi.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kinezi pojačali cenzuru Interneta

gle neznam, meni je ovo normalna stvar. Nemas ti sta meni tamo ici na neki gogle bog ti ja znam sta. Ici ces tamo gdje ti sef drzave kaze i nista vise.

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta
daniel.hajdinjak666 kaže...

Sve vlade filtriraju internet, samo se zapadnjaci vole praviti pametni pa seru po svima od kojih nemaju koristi.

Filtriraju internet?Daj mi reci koji to site na internetu nije nama dostupan na način kako Kinezi cenzuriraju internet.Da si rekao da nadziru još bi ti moglo proći,ali filtriraju {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta
Nema to veze sa spijunazom vec kontrolingom. SVE vlade danas vladaju putem obmane i svako sredstvo informiranja je opasno, a pogotovo Internet i pretrazivaci.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta
tkuzmic kaže...

A koja je to istina prijatelju?

Da google špiunira cijeli svijet? Pa već mi je muka od svih tih njihovih metoda kontrole. Pa sve živo snimaju i analiziraju.

Reci mi koja privatna kopmanija pored googla ima sredstava svakih par godina proći sa stotinama vozila po velikom broju zemalja i snimati sve ceste i cestice u fotkama 360st. na svakih 20 metara?

Razmisli koliko to košta.

 

Televizije gledaju u nas i kada su upaljene i kada su ugašene.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi pojačali cenzuru Interneta

A kakvu ti to telku imaš? {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice