Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

poruka: 17
|
čitano: 2.761
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu".
16 godina
online
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

Zvuci zanimljivo ...lg zadnjih 4 godine je sve bolji i bolji ;-)

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

je, Kinezi su čuveni šuškači. i tu na Trešnjevci: čim negdje šuška, znaš da je Kinez. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

Još kad bi izdali najnoviji Android za flagship od prije dvije godine možda bih razmislio opet kupiti LG. Zašto nitko ne kopira Apple u tome?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
Za što ti točno treba najnoviji android za flagship prije 2god? Da mozes reci da eto imas najnoviji android jel
13 godina
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

Realno, čitač otiska prsta = preseravanje, skener oka = preseravanje na kvadrat.

Moj PC  
6 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
BinHex kaže...

Realno, čitač otiska prsta = preseravanje, skener oka = preseravanje na kvadrat.

Realno, ovakav komentar = osoba hoće ispasti pametna.

Ako tebi ne treba čitač otiska prsta ne znači da je preseravanje.

9 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
BinHex kaže...

Realno, čitač otiska prsta = preseravanje, skener oka = preseravanje na kvadrat.

 Upisivanje passworda rucno realno rade siromasni ljudi bez pristupa visokoj tehnologiji, pa prema tome potpuno razumijem tvoj jal. Ako trebas koji bitcoin da ti se donira ostavi adresu, svi bugovci dobre volje ce nesumljivo doprinijeti.

13 godina
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

@M_fun...koje li ironije, upravo slušam

kad odrasteš shvatit ćeš, "nije sretan tko puno ima, nego onaj tko malo treba".

 

 

Nije uopće stvar ima/nema, potreba ili ne. Možda ti ne misliš da je preseravanje, ja čestitam marketingu, uspijeli su ti isprati mozak. Otisak prsta,skener oka(a prije ili kasnije će se pojaviti) imaju identičnu funkcionalnost, znači samo preseravanje da imaju šta reklamirati, na kraju će tebe opet uspijeti uvjeriti da je jako korisna stvar i da je moraš imati. Davno je rečeno,"dok ima ovaca, neće faliti vune". ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 13:49 (BinHex).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
BinHex kaže...

@M_fun...koje li ironije, upravo slušam

kad odrasteš shvatit ćeš, "nije sretan tko puno ima, nego onaj tko malo treba".

 

 

Nije uopće stvar ima/nema, potreba ili ne. Možda ti ne misliš da je preseravanje, ja čestitam marketingu, uspijeli su ti isprati mozak. Otisak prsta,skener oka(a prije ili kasnije će se pojaviti) imaju identičnu funkcionalnost, znači samo preseravanje da imaju šta reklamirati, na kraju će tebe opet uspijeti uvjeriti da je jako korisna stvar i da je moraš imati. Davno je rečeno,"dok ima ovaca, neće faliti vune". ;)

 Dakle umjesto da svaki put kad otkljucam telefon, a to radim 50-100 puta dnevno, upisujem password ja stavim prst i to uzme 0.4 sekunde i puno mi brze odradi. Takodjer nema rizika da mi netko vidi password kad ga upisujem. Ne znam zbog cega bi to bilo ispiranje mozga, jedino ako nemas password uopce.

Ti nisi u koraku sa modernim svijetom pa je je razumljivo da ti sva ta visoka tehnologija smeta.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
BinHex kaže...

@M_fun...koje li ironije, upravo slušam

kad odrasteš shvatit ćeš, "nije sretan tko puno ima, nego onaj tko malo treba".

 

 

Nije uopće stvar ima/nema, potreba ili ne. Možda ti ne misliš da je preseravanje, ja čestitam marketingu, uspijeli su ti isprati mozak. Otisak prsta,skener oka(a prije ili kasnije će se pojaviti) imaju identičnu funkcionalnost, znači samo preseravanje da imaju šta reklamirati, na kraju će tebe opet uspijeti uvjeriti da je jako korisna stvar i da je moraš imati. Davno je rečeno,"dok ima ovaca, neće faliti vune". ;)

 Kad pročitam koje ti gluposti pišeš, kao da slušam političare. Uopćene fraze (preseravanje, marketing, ispiranje mozga, ovca) upitam se ima li kod tebe išta za isprat? Naučio si dvije uzrečice i to je to, koristiš ih kad nešto pišeš, a uopće ne znaš treba li to pisati ili ne. Sad kažeš da je duplanje funkcija na mobitelu, i misliš da je to preseravanje. Prvotno si napisao da misliš da su obje funkcije preseravanje. Jel preseravanje otisak prsta ili samo ako imaš otisak prsta i skener šarenice. I odsustani od političarski fraza koje ništa ne govore, ako tako nastaviš završićeš u toru sa ovcama, a ne onaj kojeme govoriš da je ovca.

9 godina
protjeran
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

I po defaultu ce  te biometrijske podatke slati na svoje servere radi radi nase igurnosti i poboljsavanja usluge.Nece ih iskoristavati za necasne radnje casna pionirska.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 14:34 (Firef0X).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
Magnolia_fan kaže...
BinHex kaže...

@M_fun...koje li ironije, upravo slušam

kad odrasteš shvatit ćeš, "nije sretan tko puno ima, nego onaj tko malo treba".

 

 

Nije uopće stvar ima/nema, potreba ili ne. Možda ti ne misliš da je preseravanje, ja čestitam marketingu, uspijeli su ti isprati mozak. Otisak prsta,skener oka(a prije ili kasnije će se pojaviti) imaju identičnu funkcionalnost, znači samo preseravanje da imaju šta reklamirati, na kraju će tebe opet uspijeti uvjeriti da je jako korisna stvar i da je moraš imati. Davno je rečeno,"dok ima ovaca, neće faliti vune". ;)

 Dakle umjesto da svaki put kad otkljucam telefon, a to radim 50-100 puta dnevno, upisujem password ja stavim prst i to uzme 0.4 sekunde i puno mi brze odradi. Takodjer nema rizika da mi netko vidi password kad ga upisujem. Ne znam zbog cega bi to bilo ispiranje mozga, jedino ako nemas password uopce.

Ti nisi u koraku sa modernim svijetom pa je je razumljivo da ti sva ta visoka tehnologija smeta.

 A meni je trebala  valjda 1 sekunda,cak sam siguran i manje, da ukucam lozinku koja se sastojala od 6 znamenki. Velika razlika, a to da ce ti netko vidjeti lozinku je rofl.

 

@acmevagabundo, uz duzno postovanje, post ti je toliko "bistar" da me je stid potrositi svoje vrijeme na njega. Srdacan pozdrav.

15 godina
neaktivan
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

Bio odusevljen G3, sada i sa G4. Ovdje mi se najviše sviđa glasina o metalnom kucistu.

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu
BinHex kaže...

@M_fun...koje li ironije, upravo slušam

kad odrasteš shvatit ćeš, "nije sretan tko puno ima, nego onaj tko malo treba".

 

 

 Davno je rečeno,"dok ima ovaca, neće faliti vune". ;)

 Slažem se, samo opet te ovce pokreću svijet, bez tih ovaca ne bi  ni svijeta bilo, bar ovakvog kakvog ga mi poznamo u tehnološkom značenju, e da, i ja sam među ovcama

A kaj ćeš, većina nas ima neke poroke

 

Ak oćeš bit u manjini, preporučam ti da bojkotiraš svu novu tehnologiju i prebaciš se na ono za koje je čovjek izvorno namjenjen, možda ćeš duže živjeti:)

 

 

 

Da se vratim na temu, ovaj G5 nastavlja stopama G4, a to je mnogo dobro:)

Senzor je daleko veći neg u današnjim flagšipima, a to znači samo jedno, drastično povećanje kvaliteti fotki, dopada mi se ovaj LG, samo da zadrže gabarite u pristojnim dimenzijama ili još bolje, da smanje bezele, pa neg nas ugodno iznenade, e da, vrijeme je da puknu jaču batku, bar 3800-4000mAh..

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 21:36 (zvonac).
16 godina
online
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

I neka zadrze micro sim karticu te memory card prosirenje ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

Bitno da dijagonala raste na 5.6''.

 

Ne bih se bunio da G5 S bude manja verzija, no stavit će i slabiju kameru, rezu, bateriju, čipset i je*eš ga onda

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kinezi već šuškaju o LG-jevom G5 smartphoneu

 

Imam Samsung S5 i A5 s kojima sam zadovoljan (S6 me za sada ne zanima, najviše zbog idiotskog stakla s obje strane a A5 prodajem jer mi ne trebaju dva), ali neki dan sam po prvi put nakon dugo vremena u rukama držao manji smartfon.

Dobri, "stari" HTC One S. Moram priznati da sam na trenutak odahnuo. Mislio sam da će mi biti smiješno držati u rukama tako mali mobitel i čitati s ekrana od "samo" 4,3 inča. 

 

Upravo suprotno! Nakon velikog i teškog Samsunga S5 uživao sam koristeći (ponovno) taj manji HTC. I ne samo da mi veličina nije smetala - dapače, uživao sam dok sam bez ikakvih problema tipkao i surfao. One S je, samo ukratko da dočaram onima koji ne znaju, izuzetno lijepo dizajniran smartfon, s posebno obrađenim metalnim kućištem debljine samo 7.5mm i težine oko 110 grama. Hardverski je i danas itekako sposoban. A ekrančić - pravi bombončić, Amoled qHD rezolucije (što je sasvim dovoljno za 4,3)... ktome ga je HTC zaista pošteno doradio (mislim na OS) i dan-danas radi savršeno fluidno i stabilno. Plus, po meni nenadmašni beats audio... skoro mi je došlo da se zamijenim s prijateljem - da mu dam mog S5 za nj. Vjerojatno i bih, da S5 ne košta toliko :-))

 

Vratilo me to u one dane kada smo bili manje zahtjevni i kada mobiteli nisu imali sve ove funkcije za koje mislimo da su nam nasušno potrebne i stoga trčimo ko mahniti po nove modele, svakih 10-12 mjeseci i bacamo silne pare na stvar, koja će imati svašta ali nam zapravo neće trebati ni pola toga... Ali mediji su nam rekli da nam TREBA, uvjerili su nas da to MORAMO imati, jer to je napredno, i tako dobro, tako poželjno. Jer, zaboga, što bismo mi bez mjerenja otkucaja srca? Kako smo do sada preživljavali bez toga, ni sami ne znamo. 

 

Danas smo dogurali dotle da u džepovima nosimo glomazne pločice koje jedva držimo i s obje ruke, i koje su već odavno prestale biti mobiteli. Pogotovo mislim pritom na ovakve proizvođače, koji kao da se sve više natječu tko će proizvesti veći i glomazniji aparat nakrcan gomilom šarenog ali bespotrebnog smeća. Iako je malo tko zapravo siguran što će mu 5,6 inča u oklopu veličine omanjeg tableta i skener mrežnice, bitno je da je uređaj NOV. Da je flagship i da je skup. Ili da barem izgleda skupo.

 

A zapravo stvari stoje ovako:

 

- Android OS, iako noviji, često ne znači da je bolji. U mnogim slučajevima KitKat radi stabilnije od razvikanog ( i iznimno ružnog!) Lollipopa, a uz to novi LL više crpi bateriju od KK-a, iako su svi proizvođači, a naročito sam izvor - Google tvrdili da će drastično smanjiti potrošnju. Sada to isto najavljuju i za ovaj Marshmallow 6.X... I tako iz godine u godinu, zakrpa se jedan bug a nastane ih još stotinjak... To je Android - smeće. Vjerojatno ga i namjerno prave takvim, nedovršenim, jer od nečega valja živjeti... Za 6 mjeseci će vam prosuti priču o novom Androidu 7, koji će najzad sve te probleme stornirati. A 2016. već će govoriti o osmici...

 

- Mobitel koji danas kupite i mislite da je super, već za par tjedana postat će star i običan, i već za koji mjesec čeznutljivo ćete tragati za bilo kakvom informacijom o idućem flagshipu... Ne zato što je ovaj sadašnji flagship nešto posebno loš ili spor, već zato što su nas navikli da stalno, i u što kraćim intervalima, trčimo i kupujemo NOVO.

 

Jer nam stalno, iznova, obećavaju brda i doline. A onda shvatite da napredak ipak nije toliko revolucionaran koliko su nam reklame govorile i da je ponekad ono jednostavnije ujedno i bolje. Pa se ponekad, kao i ja, poželite vratiti "staroj" tehnologiji i odj***ti svo ovo novo, razvikano sranje. Jer, na kraju, dana, za što će nama u stvari mobitel?

 

Većini samo za sms, facebook, surf, videoplayer i pokoji selfie. Neki, uglavnom mlađi, igraju i neke zahtjevnije 3D igre. Za nešto više zapravo ni jedan mobitel nije predviđen. A za te osnovne radnje dovoljan nam je i onaj "stari" htc One S, sve na njemu radi sasvim brzo i stabilno. Treba li vam nešto bolje, brže, više i jače od toga?

Zaista?

Ah da, zaboravio sam.. zakrivljeni ekrani i otisak prsta su nešto izvanredno, r-e-v-o-lucionarno. A tek osmerojezgreni 64-bitni procesor. Učita nam ovaj forum za ciglih 0,5543 sekunde brže! WOW!

 

Od životne važnosti, bez sumnje.

 

PS I sam sam fan tehnologije, to mi je i struka i posao, ali što sam stariji sve mi je jasnije kuda vodi ova silna potrošnja, utrka i glupiranje. U totalno zagađenu prirodu. Što ljudskom glupošću, što plastičnim i metalnim otpacima. 

 

 

 

 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 8:29 (Danyel).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice