Koji će darovi nekoga uvrijediti?

poruka: 11
|
čitano: 1.994
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koji će darovi nekoga uvrijediti?".
12 godina
offline
Koji će darovi nekoga uvrijediti?

Samo nek' mi ni'ko ništa ne uzme i ja sretan... {#}

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P BF4 Nick:Godfather0501
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 2:00 (Toma Kruz).
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji će darovi nekoga uvrijediti?
Toma Kruz kaže...

Samo nek' mi ni'ko ništa ne uzme i ja sretan... {#}

 

Potpuno se slazem.

 

Uz to, darovanje gotovine je zbilja bedastoca - ako mi vec netko nesto daruje, daj uplati na racun pare, a ne pogadjanja, kupovanja i gubljenje vremena po trgovinama.

Jos kad vidim lokalni zivalj i njihove proklete gift kartice, to mi je pak stvarno nejasno - cemu to? Pa valjda covjek najbolje zna sto ce kupiti, uplati na racun i zdravo.

15 godina
offline
Koji će darovi nekoga uvrijediti?

prvo dobiješ zlatnu ribicu, zatim posteljinu za nju a onda i kućanske aparatiće za akvarij (godinu za godinom, jasno). nije li to esencija darivanja, kad netko misli na tebe i uvažava tvoje strasti/želje/hobije? {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
online
Koji će darovi nekoga uvrijediti?

Ne volim primati poklone jer gotovo uvijek moram glumiti da mi se poklon sviđa. Sve što mi treba materijalno ionako si poklonim sam. Najdraže mi je kad mi ljudi poklone svoje vrijeme a novcem za poklon kupe nešto sebi.

Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji će darovi nekoga uvrijediti?
Ja zenu odvedem u ducan misec dana prije rođendana i uperim prstom u ono sta zelim
16 godina
offline
Koji će darovi nekoga uvrijediti?

Komentar dana ili reklama za MasterCard?

Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Koji će darovi nekoga uvrijediti?

Meni možete pokloniti gotovinu, što više, to bolje i uopće se neću uvrijediti. 

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji će darovi nekoga uvrijediti?

A gotovina je toliko mrzak dar da samo jedna od deset osoba uopće želi priznati da bi ikada dala gotovinu kao dar

 

naravno, nece valjda karticarska kuca govoriti o tome da je darivanje gotovine super i da to treba poticati.. bolje kupiti dar njihovom karticom.. eh

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Koji će darovi nekoga uvrijediti?

Darivanjem novca pokazujete da imate povjerenja u osobu kojoj poklanjate da ona za sebe najbolje zna šta želi ili joj treba.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji će darovi nekoga uvrijediti?

Još bolje od darivanja gotovine je da osobi ništa ne darujes. Jer time pokazujes da imaš povjerenja u osobu da ona za sebe najbolje zna sto zeli i da je sposobna sama si to kupiti. Dva komplimenta jednim činom darivanja ničega.

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji će darovi nekoga uvrijediti?
Ezio kaže...

Još bolje od darivanja gotovine je da osobi ništa ne darujes. Jer time pokazujes da imaš povjerenja u osobu da ona za sebe najbolje zna sto zeli i da je sposobna sama si to kupiti. Dva komplimenta jednim činom darivanja ničega.

Odseliš se na psti otok i time cijeloj civilizaciji daš kompliment.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice