Koliko su aplikacije zaista važne?

poruka: 7
|
čitano: 2.104
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko su aplikacije zaista važne?".
11 godina
offline
Koliko su aplikacije zaista važne?

Kad tek uzmeš smartphone, odeš na app/play store i skineš si aplikacije koje i trebaju, kasnije dodaješ tek po koju. Jbg nećeš 100 puta skidati evernote, dropebx, twitter... jednom skineš kad uzmeš mobitel i onda radiš update.

Aplikacije su jedino što i jest bitno na smartphonu.

 

 

Postoje također ljudi koji kupe mobitel samo za telefoniranje, kako više nema ili rijetko ima na tipkice oni uzmu na "touch" kako bi rekli i ne znaju ni da postoji riječ aplikacija.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
27 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Koliko su aplikacije zaista važne?
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Kad tek uzmeš smartphone, odeš na app/play store i skineš si aplikacije koje i trebaju, kasnije dodaješ tek po koju. Jbg nećeš 100 puta skidati evernote, dropebx, twitter... jednom skineš kad uzmeš mobitel i onda radiš update.

Aplikacije su jedino što i jest bitno na smartphonu.

 

 

Postoje također ljudi koji kupe mobitel samo za telefoniranje, kako više nema ili rijetko ima na tipkice oni uzmu na "touch" kako bi rekli i ne znaju ni da postoji riječ aplikacija.

Da slažem se, kad nabaviš mobitel staviš si što ti treba i više o tome ne razmišljaš, eventualno ako se javi nova potreba, npr. kad sam nabavi bicikl išao sam na store pogledati imaju li što zgodno vezano uz bicile, navigaciju, biciklističke staze, tako nešto. 

16 godina
neaktivan
offline
Koliko su aplikacije zaista važne?

Pa obzirom da je na mobitelu sve zapravo neka aplikacija (uključujući Phone, Contacts, Messaging, YouTube... sve), blago mi je neobično pročitati da to nije toliko važan aspect platforme...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Koliko su aplikacije zaista važne?

Potpuno krivi zakljucak je izveden iz ovog istrazivanja. Jasno da puno ljudi kupuje smartphone bez da koriste njegovu osnovnu mogucnost koja ga izdvaja od dumbphonea - instaliranje aplikacija. Ali ogromne zarade koje ostvaruju vlasnici appstorea govore suprotno, tj. da su aplikacije itekako važne.

Potpis!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koliko su aplikacije zaista važne?
Poanta je da ima još puno prostora za rast mobilnog tržišta aplikacija. Za koju godinu kad klinci odrastu i počnu zarađivati mogao bi se dogoditi novi bum. Malci su toliko navučeni na trgovine aplikacijama da je to nenormalno za gledati! Sad skidaju besplatne i koriste ih bez in app kupnji, ali od toga do plaćanja nije veliki korak.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koliko su aplikacije zaista važne?
higgs kaže...
Poanta je da ima još puno prostora za rast mobilnog tržišta aplikacija. Za koju godinu kad klinci odrastu i počnu zarađivati mogao bi se dogoditi novi bum. Malci su toliko navučeni na trgovine aplikacijama da je to nenormalno za gledati! Sad skidaju besplatne i koriste ih bez in app kupnji, ali od toga do plaćanja nije veliki korak.

Kad toliko narastu onda će im u glavi bit skidanje curica a ne aplikacija.

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
9 godina
protjeran
offline
Re: Koliko su aplikacije zaista važne?
Budokai kaže...
higgs kaže...
Poanta je da ima još puno prostora za rast mobilnog tržišta aplikacija. Za koju godinu kad klinci odrastu i počnu zarađivati mogao bi se dogoditi novi bum. Malci su toliko navučeni na trgovine aplikacijama da je to nenormalno za gledati! Sad skidaju besplatne i koriste ih bez in app kupnji, ali od toga do plaćanja nije veliki korak.

Kad toliko narastu onda će im u glavi bit skidanje curica a ne aplikacija.

Današnjima ne...Nekidan tip na razgovoru,ja s psihologom,pričamo oboje s njime....Zna cijene iPada,iPhonea itd....Onda ga psih. pitao jel ikad imo simpatiju,odgovor,naravno negativan... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice