Korisnici vole WhatsApp

poruka: 38
|
čitano: 20.045
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici vole WhatsApp".
15 godina
protjeran
offline
Korisnici vole WhatsApp

Najbolji IM ikada :)

Moj PC  
11 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

Još jedan zadovoljan korisnik, koji kad mu istekne godina dana će platiti taj 1 dolar :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Korisnici vole WhatsApp

Dobar messenger. Služio mi je doduše gotovo isključivo za slanje slika. Deinstalirao sam ga doduše otkad se naplaćuje. Što da kažem, meni oglasi ne smetaju.

Moj PC  
3 5 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
KRISTIJANJE kaže...

Dobar messenger. Služio mi je doduše gotovo isključivo za slanje slika. Deinstalirao sam ga doduše otkad se naplaćuje. Što da kažem, meni oglasi ne smetaju.

whatsup koristim dosta dugo i nikad ga nisam placao(imao sam godinu free, par mjeseci sam samo primao poruke pa je postao potpuno free a sad opet godina free :P)... ali vidim da su mi odredili 8.2.2014 datum kad moram otkaciti 99 centi...

NARAVNO da cu platiti... jer unatoc tome sto posaljem 2000 SMSa mjesecno(imam flat sms od VIPa), posaljem dodatnih 20 000 whatsup poruka.... :P

15 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

kakvih $0.99 godišnje? ne kužim

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

Meni produljili nakon godine dana još 1 godinu za đabe. Ne znam kako ni zašto.

 

Bratiću isteklo, dali mu račun na PayPal na koji da uplati i to je to.

 

U stranim zemljama je to daleko popularnije, primjerice on pošalje 2000 poruka dnevno, imaju puno grupnih chatova (škola, faks, posao itd.).

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 15:10 (kpavl).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
tomo007 kaže...

kakvih $0.99 godišnje? ne kužim

 prva godina free poslije 1$ godišnje

11 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

Najbolja stvar sto postoji u zadnjih par god.

Stalno ga koristim, posaljem tisuce poruka mjesecno.

Na WP8 ga imam besplatno, neznam do kada ali kada dode vrjeme za platiti nece mi biti problem dati 1$ za tako korisnu stvart.

 

Tkoder imam sa prijateljima napravljene grupe, pa se uvjek lako sve dogovorimo. Svi ga koriste konstantno i nitko od njih nije neyadovoljan.

Ma odlicna stvar, predobra.

 

Takoder nakon sto sam djevojci instalirao WhatsApp na androidu ona je to ubrzo prosirila svojoj ekipi tako da se i oni sada dopisuju stalno.

 

Mislim da ce uskoro nesto Telekomunikacijske tvrtke morati nesto poduyeti u vezi ovoga posto im ovo uzima ogroman dio kolaca.

Ja mjesecno ne posaljem 20 SMS poruka, sve radim preko whatsappa.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
kingofthenight kaže...

Mislim da ce uskoro nesto Telekomunikacijske tvrtke morati nesto poduyeti u vezi ovoga posto im ovo uzima ogroman dio kolaca.

Ja mjesecno ne posaljem 20 SMS poruka, sve radim preko whatsappa.

ovo je nemoguće.. jer 3G plaćaš kao podatkovni promet (Internet paket).. tvoja osobna stvar hoćeš li ti potrošiti ili nećeš., no extra zaradu ti ne mogu izvući iz toga

 

i drago mi je da izbijaju pare, nek crknu monopolistička gamad

 

 

16 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
trance, oces reci da posaljes 700+ poruka dnevno sa mobitela?
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Korisnici vole WhatsApp
Mislim da na iOS kad jednom kupis za 1$ ne moras vise nikad placati...
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
2 soma poruka??? Jesus Christ
13 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

Ja ga koristim vec dosta dugo... mislim da su mi u dva ili tri navrata vec besplatno produzivali po par mjeseci. Sada pise da istice 1.6.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Korisnici vole WhatsApp

Meni i dalje pise Service expiration : Lifetime

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Korisnici vole WhatsApp

Stalno produžuju vrijeme trajanja jer bi inače izgubili veliku većinu svojih korisnika koji bi prešli kod konkurencije.

 

Tko plati - plati, a onom tko ne uplati i dalje produžuju korištenje usluge.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 16:00 (nkdz).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp

Mogu ti iskljuciti protokol ili pogasiti portove koje koriste IM-ovi kao whatsapp, viber, skype...

15 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp

Neznam ljudi su tako očajno užasni što se tiće plaćanja neke usluge od koje imaju velike koristi. Mnogima je teško platiti 1 dolar godišnje, a nije teško usred posla otići na 3 kave, popušiti 10 cigareta na dan i vani zapti preko 100 kn za vikend.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

A Viber..?

Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
Blue_Fatal1ty kaže...

Neznam ljudi su tako očajno užasni što se tiće plaćanja neke usluge od koje imaju velike koristi. Mnogima je teško platiti 1 dolar godišnje, a nije teško usred posla otići na 3 kave, popušiti 10 cigareta na dan i vani zapti preko 100 kn za vikend.

Da se to plaća sa računom na kavi, svi bi platili. Ljudima se neda tražit način da plate, mnogi nemaju internet bankarstvo ili ako imaju ne znaju se njime služiti.. Osobno sam whatsup instalirao i "složio" 20-ak ljudi. Pa oni ga nebi znali ni instalirati jer im se neda. Ljenost, a ne škrtost ;)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
12 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

240 brojeva u imeniku i svega 2 whatsapp korisnika..

ako sam u zadnjih 6mj poslao 10 poruka sa njega to je puno

ne znam di vi nalazite te silne whatsapp korisnike

 

Niti kuzim svrhu takve aplikacije kad su mi poruke besplatne i neogranicene (t-mobile prejaka), a za whatsapp se placa promet, dok je sms potpuno free.

 

Jedino face messanger ima ljudi

TD za glupost
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisnici vole WhatsApp

Svakodnevni korisnik.
Dnevno možda 100tinjak poruka.

Među mojim kontaktima postaje sve popularniji pa sa sve manje kontakata komuniciram putem SMS-a.

 



A sada ona druga strana priče?
Plaćanje aplikacije i ostalo.
Kako sam osoba kojoj nije puno dati godišnje 0,99$ i imam preko 40 kupljenih aplikacija na Play Store-u, riga mi se od ljudi koji ne bi platili ako im je usluga super.
Ok, ako će otići na drugi servis (Viber, Facebook Messenger ili nešto treće), ali biti još bezobrazni pa reći "E pa ne dam im da je 1 cent!" to je krajnje bezobrazno i bijedno.
To samo govori o našem mentalitetu.
Drago mi je što čitam da u temi za sada ima istomišljenika sa mnom.

A to da ljudi neće platiti zato što im se ne da tražiti način je samo opravdanje nesposobnih ljudi koji vrlo često imaju uređaje za 3-4 tisuće licenci Whatsappa. 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
9 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
Sale_ds kaže...

A Viber..?

na zalost, iako je izasao puno prije i puno je mocniji na papiru mogucnostima, u praksi mi je viber poprilicno jadna, nedoradjena i sirova aplikacija. nit' rade poruke kako, treba nit' glasovna komunikacija. na edge-u da ne pricam, uglavnom jad...eto, to je moje misljenje o viberu. imam ga instaliranog, jer neki od kontakata inzistiraju na  njemu, no da ga koristim, ne bas...dapace, izbjegavam...

 

a o whatsapp-u, sve naj! za sad je jos uvijek free, valjda sam medju prvima u HR sto ga je krenuo koristiti i do sad nisam dobio nikakvu obavijest da bih trebao nesto platiti.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
sudy_freak kaže...
 "E pa ne dam im da je 1 cent!" to je krajnje bezobrazno i bijedno.

To samo govori o našem mentalitetu.

Ne govori ništa o našem mentalitetu jer aplikacije primarno ne prave za naše tržište.  Tako da i drugi očito imaju takav mentalitet jer onda nebi bio godinu dana bespalatan nego recimo 7 dana. Nebi produživali licencu iako je istekla a nisi ništa platija. A ti nastavi rigat jer si kupio 40 aplikacija i glavni si u selu.

13 godina
online
Korisnici vole WhatsApp

kako to da kod mene pise za istek uskuge: životni vijek

 

hoce se to sada updateati ili kaj =) ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

Naravno, 

 

spremni su platiti tisuće kuna za mobitel, ali teško je izdvojiti nešti sitno za neki program koji odlično služi. 

 

 

Naravno, takvi su mi najjači, imaju skupe mobitele, a nemaju niti za poruku niti za poziv. A mobitel se ima samo da se pokazuje, i da ih drugi govore. 


Naravno, nisu svi takvi, čast izuzetcima. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Korisnici vole WhatsApp

Od 200tinjak kontakata 50 ima viber a kad sam skužio da samo 5 ima whatsapp, brzo sam odustao. Meni viber radi ok.

 

Mali pool (ako netko ne može naći "svoju" kombinaciju npr. WhatsApp i Messenger, kliknite na onaj koji više koristite)

19 WhatsApp
10 Viber
3 Facebook Messenger
2 WhatsApp i Viber
1 Sva 3
http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
Sum_of_all_fears kaže...

Od 200tinjak kontakata 50 ima viber a kad sam skužio da samo 5 ima whatsapp, brzo sam odustao. Meni viber radi ok.

 

Mali pool (ako netko ne može naći "svoju" kombinaciju npr. WhatsApp i Messenger, kliknite na onaj koji više koristite)

tebi je zvuk vibera ok? nemas sumova, cudnih zvukova i plehnati odjek? kad me netko zove na viber, obicno poklopim i nazovem ga povratno normalnim pozivom jer nemam zivaca pokusavati shvatiti i jasno cuti razgovor. viber je ujedino i jedina iOS aplikacija koja mi steka, trza i opcenito je totalno neoptimizirana.

11 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

osobno mi je line http://line.naver.jp/en/  najbolji samo šta ga rijetko tko koristi.   zvuk dobar i čist, ne prekida kod razgovora i salje poruke. I da besplatan je što je najvažnije

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 20:29 (Ja_ne_znam).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Korisnici vole WhatsApp
flash6 kaže...

tebi je zvuk vibera ok? nemas sumova, cudnih zvukova i plehnati odjek? kad me netko zove na viber, obicno poklopim i nazovem ga povratno normalnim pozivom jer nemam zivaca pokusavati shvatiti i jasno cuti razgovor. viber je ujedino i jedina iOS aplikacija koja mi steka, trza i opcenito je totalno neoptimizirana.

Kad su obje strane na WiFiju, nema skoro nikakvih problema. Ponekad ton nestane na 2-3 sekunde ali za nabrzinu nazvat nekog umjesto tipkat, sasvim ok.

 

A na IM uopće nemam prigovora. Na EDGEu poruci treba malo više vremena da stigne (ali je i dalje brži od SMSa) ali praktički cijeli dio kojim se ja krećem (Og - Rijeka) je pokriven barem 3G sigalom, mjestimice u Gorskom Kotaru opada na EDGE.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Korisnici vole WhatsApp

ja npr isto koristim i whatsapp i viber te zadovoljan sam i s jednim i s drugim, ali kako mi vise ljudi koristi viber njega ipak nesto vise koristim :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice