Kozmičke zrake - novi zaplet

poruka: 9
|
čitano: 3.101
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kozmičke zrake - novi zaplet".
16 godina
offline
Kozmičke zrake - novi zaplet

Hvala. Jako zanimljiv članak, kakvoćna čitaba.

http://www.youtube.com/watch?v=ewjYenjqh-g
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 19:10 (dumba).
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Kozmičke zrake - novi zaplet

Genijalno stivo!

 

Bolje od knjige pred spavanje.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kozmičke zrake - novi zaplet

Nakon čitanja članka, mogu reći dvije stvari: "Tko je ovo naručio?" i "Još, molim!".

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
18 0 hvala 1
15 godina
offline
Kozmičke zrake - novi zaplet

ahaaa! znači to je ipak bio pljusak sekundarnih čestica! ha!*

 

 

*već desetljećima, praktički otkad bijah nestašan dječačić, bilo mi je sumnjivo zbog čega mi početkom prosinca baš ni jednom sveti nicolae krampusesku ne donese ništa (ni šibu ili bar trulu mandarinku!), čak usprkos sredstvima za higijenu obuće za u prozor i nesmiljenoj dobroti kojom sam zračio (bezopasna radijacija, na mojoj visini) na svakom koraku. čudno je bilo to što sam primijetio svjetlucave tragove čestica no očito sam postavio pogrešnu hipotezu i još uzaludnije pisao pisma (molio, obećavao, kumio, prijetio zamkama u dimnjaku, klečao, plakao ... ). no moje znanje fizike tad je bilo siromašno poput crkvenih miševa, dok su još bili siromašni i mršavi. eto, tek se u novije doba pokazalo da je to svjetlucanje zapravo nastalo raspadom visokoenergijskih čestica svemirskog zračenja. a one, kao što znamo, darove donose samo školovanim fizičarima, a ne dobroj djeci. amo nobela, mamuvam švedsku akademijsku! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 5:19 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Kozmičke zrake - novi zaplet
Je, zakaj graditi nekakve akcelerature kad tog v svemirju imaš kak dreka.
 
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kozmičke zrake - novi zaplet
hrx kaže...

Nakon čitanja članka, mogu reći dvije stvari: "Tko je ovo naručio?" i "Još, molim!".

 

 

Autor se sam ponudio. Good things happen to good people. (Pri tome mislim na sebe koji sam samo otvorio mail i dobio čitav članak već napisan. \o/ )

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Kozmičke zrake - novi zaplet
Drago kaže...
hrx kaže...

Nakon čitanja članka, mogu reći dvije stvari: "Tko je ovo naručio?" i "Još, molim!".

 

 

Autor se sam ponudio. Good things happen to good people. (Pri tome mislim na sebe koji sam samo otvorio mail i dobio čitav članak već napisan. \o/ )

 

 

 

Primjecujem kako i autori sudjeluju u forumskim raspravama, vjerojatno i mi forumasi imamo malo zasluga u tom "Good things happen to good people".

Mozda zato sto je ovaj forum ko' jednorog u internetskim raspravama jer vecinom razum prevladava, a ne spominju se razno razni pokreti iz 2.svj.rata u svakom drugom upisu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 13:43 (syncmaster245b).
7 godina
offline
Re: Kozmičke zrake - novi zaplet
syncmaster245b kaže...

 

Primjecujem kako i autori sudjeluju u forumskim raspravama, vjerojatno i mi forumasi imamo malo zasluga u tom "Good things happen to good people".

Mozda zato sto je ovaj forum ko' jednorog u internetskim raspravama jer vecinom razum prevladava, a ne spominju se razno razni pokreti iz 2.svj.rata u svakom drugom upisu.

 Khm... što se khm...s našim khm... društvom khm...

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Kozmičke zrake - novi zaplet
fer-de-lance kaže...
syncmaster245b kaže...

 

Primjecujem kako i autori sudjeluju u forumskim raspravama, vjerojatno i mi forumasi imamo malo zasluga u tom "Good things happen to good people".

Mozda zato sto je ovaj forum ko' jednorog u internetskim raspravama jer vecinom razum prevladava, a ne spominju se razno razni pokreti iz 2.svj.rata u svakom drugom upisu.

 Khm... što se khm...s našim khm... društvom khm...

 Suptilno sam se ogradio

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice