Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Huawei

poruka: 5
|
čitano: 992
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Huawei".
14 godina
offline
Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Huawei

A baterija će trajati dva sata u takvim smartphonima...?

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Hu

JUBITO!

KIRIN SPECIAL EDITION KIRIN SPECIAL EDITION
12 godina
protjeran
offline
Re: Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Hu
Kresimir4 kaže...

JUBITO!

 hahah samo sam ceko kad ce netko da rokne nesto slicno

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
offline
Re: Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Hu
1BIT kaže...

A baterija će trajati dva sata u takvim smartphonima...?

 Baterija ce imati 10,000 mAh na papiru, a trajat ce dva sata.

14 godina
neaktivan
offline
Krajem godine novi osmojezgreni procesor iz Huawei

HiSilicon nikad nije razočarao što se tiče cpu performanci, ali gpu je uvjek bio u mid-range levelu. Iako je t880 najjači arm-ov gpu, k950 imati će samo 4 jezgre i vjerovatno će radit na nekom nižem taktu što je politika huaweiovih čipseta od kad ih proizvode. Za 1080p ekrane to je više nego dovoljno gpu snage, ali izgleda da idući huaweiov flagship (vjerovatno mate8) dolazi sa 1440p ekranom i tu nastaje problem. Ne znam je li itko primjetio da čak i na galaxy s6 san andreas na max detaljima ima problema sa framerateom a koristi t760 gpu sa 8 jezgri koje rade na 772mhz (302 gflops). S obzirom da t880 sa 16 jezgri na 650mhz daje 374,4 gflop-a to znači da će k950 u najboljem slučaju ako bude radio na 700mhz davati nekih 100 gflop-a, što bi bilo jednako gpu performansama note3 ili s5. Ja i sada, nakon godinu ipol od predstavljanja prvog mobitela sa 1440p ekranom mislim da je ta rezolucija bezpotrebna i donosi više problema nego koristi. Ako huaweiov idući flagship s ovim chipsetom bude imao 1080p ekran, neće biti problema sa cpu ni gpu performansama. Ako bude 1440p, gpu će biti problem

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 12:37 (stole91).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice