Kvisko stigao na smartfone

poruka: 11
|
čitano: 8.354
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kvisko stigao na smartfone".
15 godina
offline
Kvisko stigao na smartfone

Ljudi sa iOS uređajima ne trebaju provjeru inteligencije...(morao sam, jače je od mene)

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2015 18:41 (mrxa1).
 
15 1 hvala 0
10 godina
offline
Kvisko stigao na smartfone

Nije stigao na smartphone, nego na iOS. J*ba ih iOS. 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
19 1 hvala 0
12 godina
online
Kvisko stigao na smartfone

Naravno da ne trebaju provjeru kad nisu ograniceni u glavi kao neki koji si ne mogu pomoci.

Moj PC  
2 6 hvala 0
12 godina
offline
Kvisko stigao na smartfone

jel ima ios bugova? Nadje se koji tu i tam, a android? Trilion bugova, samsung smece, usporen, šteka. Xperia? Vlasnik sam xperie m2 i kad razgovaram nekad me netko cuje kao da mi se pojacava i stisava glas, spojim muziku na bluetooth radio i pocne krcat nakon minute i moram iskljucit i ukljucit bluetooh, i to na 4.4.4, google app store? ili bolje google commercial store. Moj sljedeći mob, definitivno iphone i jailbreak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Kvisko stigao na smartfone
Zbog kviskoteke?
14 godina
offline
Re: Kvisko stigao na smartfone
Cryogenic kaže...

jel ima ios bugova? Nadje se koji tu i tam, a android? Trilion bugova, samsung smece, usporen, šteka. Xperia? Vlasnik sam xperie m2 i kad razgovaram nekad me netko cuje kao da mi se pojacava i stisava glas, spojim muziku na bluetooth radio i pocne krcat nakon minute i moram iskljucit i ukljucit bluetooh, i to na 4.4.4, google app store? ili bolje google commercial store. Moj sljedeći mob, definitivno iphone i jailbreak.

 

 

He, jbga kad si genijalac pa uzimas Android, fino budes gljup i uzmes iOS i na miru si :)

12 godina
offline
Re: Kvisko stigao na smartfone
Osoba A,molim vas predstavite se...
...biće bolje...
12 godina
neaktivan
offline
Kvisko stigao na smartfone

"Na razvijanju aplikacije radilo se oko godinu dana"

 

Really?!?

 

EDIT:

Doduše, sad kad malo razmislim možda se misli na osmišljanje asocijacija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2015 10:32 (higgs).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kvisko stigao na smartfone

Odlican potez! Igra Asocijacije za PC firme 32-bita sa Oliverom Mlakarom se pokazala jako zabavna igra u drustvu. Ah ta sijecanja...

Ovu na zalost ne mogu igrati na iPhoneu 4 sa zadnjom verzijom iOSa za taj telefon (7.1.2). Cim pokrenem app i izaberem 1 skup asocijacija (ekran "Odaberi asocijaciju")  app se srusi :((( Vidim po reviewovima da nisam jedini

 

btw tko drzi intelektualna prava? HRT, neka agencija ili g. Lazo? Da li su koristene asocijacije iz tv emisija / igre Asoscijacije (32bita) ili su radene nove? Cisto me interesira :) 

 

Al u svakom slucaju cestitke i nadam se da cu moci igrati na svom starom deviceu i da ce se uvesti podrska za 4 igraca

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kvisko stigao na smartfone
Super je igra rješavao sam sada sa curom, rješili smo prvih 20 i dobro se zabavili :-)
Spojler alert!!!!
Jedino sam koristio 2 zlatnika za žabu, jer puna i glava su igra rječi, a ne asocijacija na punoglavac, ali ostale su zakon i kao kviskoteka nekada.
11 godina
online
Kvisko stigao na smartfone

Evo, sad je 4 godine vec skoro proslo, ima li netko nekakav nacin kako da skinem tu igricu (dal kvisko HR ili kvisko 2 HR) na android? bio bih veoma zahvalan.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice