Lebdeći stolić za dnevnu sobu

poruka: 15
|
čitano: 3.363
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lebdeći stolić za dnevnu sobu".
8 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu
Kakva je to prijevod - "rijetko zemnih permanentnih magneta"?!!! Rijetke zemlje stari je naziv za skupinu metala, koji se danas radije zovu lantanoidi. Pa ako se baš tako hoće prevesti, onda treba reći "permanentnih magnete napravljenih od metala iz skupine rijetkih zemalja". Ta se tehnička pojedinost može sasvim isputiti, jer je bitno da se radi o peremantnim, stalnim magnetima, a ne elektromagnetima.
 
11 0 hvala 4
14 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Tolko smo kao napredni da se tek sad napravio lebdeći stol, i to užasno ružan, nejednostavan i skup.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Utorak, Liga Prvaka, pivo na stolu, žena ljuta. Stavi noge na stol, i piva odleti u tri pm.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Platiš stol 30000 dolara da bi svaki dan morao čistiti prolivenu kavu i pivu.

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Kako napraviti klimavi stol i masno ga naplatiti. Uza sve te sajle izgubio mi se nekako efekt levitacije.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Zašto?

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lebdeći stolić za dnevnu sobu
Prvih 50 komada ide u Hr zavod za zapošljavanje.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Mislim da je ovaj stol odličan primjer za "samo zato što možemo ne znači da i moramo", nakaradno i nepraktično. OK, lebdi i drže ga sajle, a koliko je stabilan se vidi u filmiću. Dizajn kao da su otišli na smetlište i skupili staro željezo na hrpu. No sigurno će imati solidno kupaca.

 

Sjetimo se samo one iPhone aplikacije od prije nešto godina, jedna funkcija je bila da pokaže nacrtani dijamant, prodavana u ograničenim količinama za par tisuća dolara. I opet se prodalo, tako će i ovo, nečiji statusni simbol. Blažen ljudski idiotizam i trošenje energije na gluposti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 23:39 (Solo761).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Kad sajla pukne i stolić odleti... Možda netko i pogine. 

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Stol je dobar za one stvari. Aktivno reagira na svako guranje.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

aj sad levitirajuću wc-školjku. to će biti beskrajna zabava za korisnike. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lebdeći stolić za dnevnu sobu
Dex.pwn kaže...

Utorak, Liga Prvaka, pivo na stolu, žena ljuta. Stavi noge na stol, i piva odleti u tri pm.

 ti se ne moras zato brinuti 

15 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

Dan kada bih ja to kupio (a ne bih nikad) došlo bi do promjene u zakonima fizike i takvi magneti bi se privlačili. Al neka, nek budale troše novac...

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 8:19 (mrxa1).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

To je stolić? Meni ovo liči na komad nekakvog stroja koji je netko slučajno natrčio nasred sobe. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Lebdeći stolić za dnevnu sobu

...primitivni bug forum.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 11:53 (kapetan_ajkula).
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice