Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pristoj

poruka: 5
|
čitano: 2.298
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pristoj".
12 godina
offline
Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pristoj

Uz bolju kameru ovo bi bio idealan mobitel.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pristoj

Moram priznat da je to meni idealan mobitel jer me ne zanima kamera posto za fotkanje koristim fotic a na mobiju iskljucivo ako je nesto jako jako interesantno i siguran sam da to vise nikad necu moci ulovit foticem jer za mene je mobi mobi a ne fotic.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pri
dagoberhr kaže...

Moram priznat da je to meni idealan mobitel jer me ne zanima kamera posto za fotkanje koristim fotic a na mobiju iskljucivo ako je nesto jako jako interesantno i siguran sam da to vise nikad necu moci ulovit foticem jer za mene je mobi mobi a ne fotic.

 I ja koristim fotoaparate, DSLR i mirrorless no opet se dogodi da ih nemam sa sobom kad nesto zanimljivo naleti pa mi je sto bolja kamera pozeljna i na mobitelu.

14 godina
neaktivan
offline
Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pristoj

Da ima 2 GB rama bi bio super.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lenovo A5000, smartphone velike baterije i pri
BlueMax kaže...
dagoberhr kaže...

Moram priznat da je to meni idealan mobitel jer me ne zanima kamera posto za fotkanje koristim fotic a na mobiju iskljucivo ako je nesto jako jako interesantno i siguran sam da to vise nikad necu moci ulovit foticem jer za mene je mobi mobi a ne fotic.

 I ja koristim fotoaparate, DSLR i mirrorless no opet se dogodi da ih nemam sa sobom kad nesto zanimljivo naleti pa mi je sto bolja kamera pozeljna i na mobitelu.

 

Blue to se kod mene ne moze dogoditi jer moje najdraze sa sobom uvijek nosi fotic. Najljepse je kad odes na Medvednicu i ona ponese fotic te nema cvijetka kojeg nece slikat iz 300 pozicija tak da uspon od 2 ure traje 22 ure. :)

veni vidi didici
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice