Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn

poruka: 8
|
čitano: 1.139
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn".
15 godina
offline
Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn

gotovo (ovoliko fali) da sam "iznenadjen i uvredjen" što sve nagrade ovog svemira nije pobrao epl sa svojim "fenomentastičnogenijalnorevolucionarnoinovativnokozmičkimjonivefranejeremate" oblikovanjem. no možda je razlog u onoj - kad te ostali ne hvale, moraš se sam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn
Praktički svi Apple proizvodi dobiju Red Dot nagradu za dizajn,do prije par godina to nitko osim njih nije ni dobija.

16 godina
neaktivan
offline
Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn

Ni mi bas jasno zasto Lenovo. Imaju kockast design do bola.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn

Kakav bulšit, svi  proizvodjaci imaju neku od nagrada, pogledao sam samo na brzinu i vidim da Lenovo ima najmanje od svih, koliko vidim dominira HP, ali tu je i Lenovo i Acer i Asus i Dell, cak i Medion sa svojim (Lenovo) proizvodom, a bome i notebook od Silverstonea je tu.

Toliko o tim nagradama.

 

Ispricavam se Apple fanovima, jer naravno tu je i MacBook Pro :)

 

http://www.red-dot-21.com/products/category/computer-laptops

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn

Mišljenja sam kako neki ovdje imaju neku vrstu ATSD (jedna vrsta PTSP-a).

Čak i kad se ne spominje Apple, pa niti u primisli evo dežurnih "slučajeva". Mislim ok je to, jer vam je ovaj forum kao jedna vrsta terapije za liječenje svojih frustracija i trauma, ali nekad znate pretjerati pa rekoh da vam ostavim dijagnozu da ponesete kad budete tražili invalidsku mirovinu.

Razlika između vas i one ekipe iz Savske 66 je samo u šatoru ;-)

 

op.a

ATSD=AppleTraumatic Stress Disorder

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn
devotion kaže...

Mišljenja sam kako neki ovdje imaju neku vrstu ATSD (jedna vrsta PTSP-a).

Čak i kad se ne spominje Apple, pa niti u primisli evo dežurnih "slučajeva". Mislim ok je to, jer vam je ovaj forum kao jedna vrsta terapije za liječenje svojih frustracija i trauma, ali nekad znate pretjerati pa rekoh da vam ostavim dijagnozu da ponesete kad budete tražili invalidsku mirovinu.

Razlika između vas i one ekipe iz Savske 66 je samo u šatoru ;-)

 

op.a

ATSD=AppleTraumatic Stress Disorder

 znaš, epl kao tvrtka nije neki problem. njezini kupci/vjernici jesu. ozbiljan. znatno opasniji od šatoraša. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
online
Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn

Možda će me neki popljuvati, ali Red dot je odavno prerastao u bloatprizer.
Kao što je i obično stvar kod tih raznih dodjela nagrada,
nakon par godina izraslo je sve skupa u par tisuća birokratskih kategorija
kako se nitko nikome nebi zamjerio i kako bi svatko tko je khm khm,
"pokrovitelj", dobio svoju kolajnicu.
Tako da - jest, pronaći ća svako neku nagradicu za proizvod koji je ponudio, osim možda nekog 
lokalnog sitnog dizajnera koji nije dovoljno bitan za međusobno uvažavanje.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lenovo osvojio deset Red Dot nagrada za dizajn
Ajar kaže...
devotion kaže...

Mišljenja sam kako neki ovdje imaju neku vrstu ATSD (jedna vrsta PTSP-a).

Čak i kad se ne spominje Apple, pa niti u primisli evo dežurnih "slučajeva". Mislim ok je to, jer vam je ovaj forum kao jedna vrsta terapije za liječenje svojih frustracija i trauma, ali nekad znate pretjerati pa rekoh da vam ostavim dijagnozu da ponesete kad budete tražili invalidsku mirovinu.

Razlika između vas i one ekipe iz Savske 66 je samo u šatoru ;-)

 

op.a

ATSD=AppleTraumatic Stress Disorder

 znaš, epl kao tvrtka nije neki problem. njezini kupci/vjernici jesu. ozbiljan. znatno opasniji od šatoraša. 

 Jedini problem koliko ja vidim je stav likova poput tebe, a koji dijele ljude po tome što kupuju. Kompleksi se mogu sanirati, potrebna je i volja iskompleksirane strane, ali može se. Puno gore je dozvoliti vlastitim kompleksima da postanu opravdanje za mržnju ili osuđivanje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice