I Lenovo ima pametne naočale

poruka: 5
|
čitano: 1.437
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Lenovo ima pametne naočale".
13 godina
neaktivan
offline
I Lenovo ima pametne naočale

Drago mi je da se još netko tu priključio,ali imaju očitih problema sa vizualnim dizajnom.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I Lenovo ima pametne naočale

izgledaju katastrofalno ...glomazno, neudobno, preupadljivo...gledaj tog plavog 110 kV kabla...sta se to napaja? glavni motor od podmornice?

moras biti teski retard da ovo nosis u javnosti... ili nedavno oslobodjen nesretnik iz borg kolektiva sa recidivom, pa ti borgovska oprema jos pomalo nedostaje...

ne znam gdje spavaju lenovo dizajneri. 

ovo pokazuje upravo kako ne treba dizajnirati "werablse" makar to bio i prototip...

...Nowhere and Everywhere...
 
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I Lenovo ima pametne naočale

da bar sony uleti i napravi čudo...

 

il apple?

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
I Lenovo ima pametne naočale

T-1000 ipak nije terminiran...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
I Lenovo ima pametne naočale

sljedeći korak je "dizajnersko" spajanje "pametnih" naočala s okulusom šmokulusom u motorisričku kacigu sa zaslonom na viziru i napajanjem iz barem šest "amerikanki" koje si razdragan korisnik natrpa u dupe? {#}

 

nadopuna: i koji sat poslije pročitam Vrdeljin članak o kazni (700) za vožnju F-35 bez kacige ove pasmine. {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 10:48 (Ajar).
Moj PC  
2 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice