Lenovo uselio u City Center One West

poruka: 13
|
čitano: 2.355
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo uselio u City Center One West".
13 godina
offline
Lenovo uselio u City Center One West

Davore, o kojem crnom Prečkom pričaš? CCO West je na Jankomiru (hint pogledaj adresu: Jankomir 33). Malo se pretjeralo s cugom....

Stručnjak za odmaganje...
 
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
Al se sa parkinga vidi precko :)
16 godina
moderator
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
mario.L_hr kaže...

Davore, o kojem crnom Prečkom pričaš? CCO West je na Jankomiru (hint pogledaj adresu: Jankomir 33). Malo se pretjeralo s cugom....

 

 Je, imaš pravo, ispravio sam u tekstu :) Kaj da ti kažem... rodom sam iz Zagorja, kvart u Zaboku ili Gusakovcu ziher ne bih promašio 

Selling doors, door to door.
9 godina
protjeran
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
Hoce Mega popit, hoce
15 godina
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West

A jel Jankomir ili Stenjevec?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Lenovo uselio u City Center One West

a glavni grad Zagorja je Vinograd no dobro. čovjek je hardveraš, softveraš i Zagorec, a ne taksist. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
Davor kaže...
mario.L_hr kaže...

Davore, o kojem crnom Prečkom pričaš? CCO West je na Jankomiru (hint pogledaj adresu: Jankomir 33). Malo se pretjeralo s cugom....

 

 Je, imaš pravo, ispravio sam u tekstu :) Kaj da ti kažem... rodom sam iz Zagorja, kvart u Zaboku ili Gusakovcu ziher ne bih promašio 

 I got you. Nije nama zagorcima lako među ostalima u ovoj predivnoj državi... :P Al nema veze, mi Zagorci smo si uvijek bili dobri s Hrvatima :) 

9 godina
protjeran
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
Zagorci su navek, a uvijek nikad...
15 godina
offline
Lenovo uselio u City Center One West

lenovo... (tek da modovi ne lockaju).

 

a je, ni lako bit zagorec, il človek...(trezan), tak te glediju, kak da bi im z špičnjaka dretvu zvlekel

(so I look athow tohelp themwiththis threaddraggedšpičnjaka)

- vidi što g.trasnlator (ne)prevede.. prije bi s klingonskog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
koza.nostra kaže...
Zagorci su navek, a uvijek nikad...

 Ako krenem pisat zagorski, moram pisati i prijevod... Za to sam ipak prelijen :) Dosta mi je prevađati ekipi s posla :P

9 godina
protjeran
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
Nije lako bit zagorac, tako je prije cca 15 godina autor clanka na Lava Caves vikao "imam škornje, imam škornje" te hladno pokupio flag, dok mnogi ni danas ne znaju sto je htio reci :)
16 godina
moderator
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
koza.nostra kaže...
Nije lako bit zagorac, tako je prije cca 15 godina autor clanka na Lava Caves vikao "imam škornje, imam škornje" te hladno pokupio flag, dok mnogi ni danas ne znaju sto je htio reci :)

 

Hahaha, tru dat :D Tko si? 

Selling doors, door to door.
9 godina
protjeran
offline
Re: Lenovo uselio u City Center One West
Firefly-ovac :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice