Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

poruka: 19
|
čitano: 3.764
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon".
16 godina
offline
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Kao obožavatelj modela željeznica, moram priznati da mi se ova igračka jako sviđa 

Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Sve je to odlično, ali nešto mi nije jasno. Naime, nije mi jasno kako se zapravo igra ovom igračkom?

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
500 km/h za igračku 😵. Al izgleda super
Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Sviđa mi se :D ali kada sam bio klinac vrtićkih dobi, jako sam volio vlakove. u vrtiću sam improvizirao sa slaganjem velikih lego kocaka (jumbo verzija ) i od toga napraivo vlak i sa time se igrao. Jeidno sto mi je kod ovog vlaka žao sto škrtare na tračnicama :D da ih je bar više :D 

 

16 godina
neaktivan
offline
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Ako je idealan poklon onaj koji je skup, treba hrpu baterija i u funkciji ga se jedva vidi, kakvi li su tek manje idealni...

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Kakvih 500kmh pa da ide tlko razletio bi se.Na displeju pise 500 a on ide ko puz.Koga oni prave budalama.

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Firef0X kaže...

Kakvih 500kmh pa da ide tlko razletio bi se.Na displeju pise 500 a on ide ko puz.Koga oni prave budalama.

 To sam i ja primjetio, taj vlak se na videu ne kreće brže od 20kmh (i to sam puno rekao)... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 20:08 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Arendelle kaže...

Sve je to odlično, ali nešto mi nije jasno. Naime, nije mi jasno kako se zapravo igra ovom igračkom?

 Na stranu tehnologija, pred sobom imaš nešto što se doslovno vrti u krug i to je to. Mislim da je ovo idealni božićni poklon za moju mačku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 20:09 (Canis).
16 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Canis kaže...

 Na stranu tehnologija, pred sobom imaš nešto što se doslovno vrti u krug i to je to. Mislim da je ovo idealni božićni poklon za moju mačku.

 Ma ne razumiješ ti to... 

 

Modeli, makete, slaganje... 

 

 

Jako lijep, ali i užasno skup hobi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 20:17 (lllnuclearlll).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Koji je smisao da mi igračka po stolu leti brzinom koju na tako maloj udaljenosti kolike su tračnice koje isporučuju djeluje da je vlak jedva zamjetan dječjem oku? Pa svrha modela i maketa je da budu zabavni, ali i sporiji od "prave stvari".

Koliko je ideja zabavna, toliko je i bedasta - "željeli smo prvi izraditi maglev igračku"... Dobije se dojam kao da su željeli prvi čovjeka na Mars spustiti :D

A i slažem se sa ranijim komentarom, da to čudo po stolu lebdi 500 km/h, malo bi podrobilo tu sirotinju od PVC ograde, a i kakvog gledatelja ozlijedili...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Pa usporili su snimku
15 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Canis kaže...

 Na stranu tehnologija, pred sobom imaš nešto što se doslovno vrti u krug i to je to. Mislim da je ovo idealni božićni poklon za moju mačku.

 imaš bolje a jeftinije a jednako beskorisno a dobavljivo odmah u nas. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

radi se o brzini u mjerilu vlaka. Ako je to H0 (1:87) onda vlak ide 5.7 km/h, a što bi bilo "500km/h" za to mjerilo. Iako, djeluje mi malo veći od H0...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Ha, ha, 500 km/h po sobi....zanimljivo.

Malo prebrzo za djecu, koja bi se išla igrati gerilaca koju dižu prugu u zrak, pa bi sebe mogli ozljediti...

A, za sve ostale ljubitelje modela željeznica idealno, mada se nitko na pametnom nije obogatio.

Panzerkampfwagen. I am a Dinamovac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon

Bitna ispravka: kao što su mnogi primetili, stvarna brzina ovog vozića nije ni blizu 500km/h (voleo bih da vidim objekat koji skreće po onako malom prečniku krivine pri toj brzini).

 

Vozić dostiže scale speed od preko 600km/h, a pošto je razmera makete 1:90, stvarna brzina je između 6 i 7km/h.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
lllnuclearlll kaže...

Kao obožavatelj modela željeznica, moram priznati da mi se ova igračka jako sviđa 

 

Bolja igračka.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
8 godina
odjavljen
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Ivan(4) kaže...

 (...) stvarna brzina je između 6 i 7km/h.

 Fijuuu! :)

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
15 godina
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Arendelle kaže...

 Fijuuu! :)

 djeco, ako čujete "bang!" u sobi, to je tatin vlakić probio zvučni zid. dakle, nema potrebe za bježanjem u podrum. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Levitirajući vlak kao idealan božićni poklon
Ajar kaže...

 djeco, ako čujete "bang!" u sobi, to je tatin vlakić probio zvučni zid. dakle, nema potrebe za bježanjem u podrum. 

 Ma daj, nisu današnji klinci ratna generacija, oni bi izvadili mobitele i počeli snimati. :)

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice