LG Display se okreće OLED ekranima

poruka: 7
|
čitano: 1.898
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Display se okreće OLED ekranima".
15 godina
offline
LG Display se okreće OLED ekranima

a gdje je na fotografiji televizor? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Display se okreće OLED ekranima

Lijevo od sisa.. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG Display se okreće OLED ekranima
A u svoj flagship G4 stavili QuantumIPS ekran. Šta se desilo? Oće G5 imat Quantum ili OLED ekran?
9 godina
offline
LG Display se okreće OLED ekranima

nema od tog oleda ništa,najavljuju ga zadnjih 6-7 godina još uvjek nisam vidio masovniju proizvodnju

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Display se okreće OLED ekranima

nadam se oled ekran ali radi skupoce  tehnologije tek G6/7 bi mogli vec imat ,vidjet cemo

15 godina
offline
Re: LG Display se okreće OLED ekranima
Hrvoje.RH kaže...

nema od tog oleda ništa,najavljuju ga zadnjih 6-7 godina još uvjek nisam vidio masovniju proizvodnju

Kako nema, možeš ga kupiti gdje god hoćeš i to cijenom koje se polove na godišnjoj razini. Kada se sjećam da je prvi koštao oko 100k USD sada eno ti ga u Arena Centar u ZG imaš ga za 20k kuna.

 

Ahilova peta OLED panela je životni vijek plavog podpixelam i baš kao Plasma počinje brzo da probada ili da se 'troši' tako da ako planiraš kupiti OLED ne gledaj nešto što će ti biti sledeću deceniju (iako bi trebalo i dvije) a drugi problem je još uvijek ne usvojen UHD standard.

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
offline
LG Display se okreće OLED ekranima

OLED je u prikazu slike puno superiorniji u odnosu na LCD samo je skup razvoj jer je u začetku. Drugo Samsung i drugi veći proizvođaći toliko zarađuju na LCD-ovima jer im je zarada u odnosu na trošak proizvodnje ogromna, da im ne pada na pamet pustit zlatnu koku i troše nemilice na marketing u korist LCD-ova. To je jedan od najvećih razloga propasti plazma TV-ova koji su sa svim svojim manama (koje itekako ima i LCD tehnologija) nudile bolji prikaz slike bar kad je riječ u TV slici. Mene raduje da LG ulaže u OLED i iskreno bi volio da uspiju i steknu tržišnu prednost u spomenutoj grani tehnologije da se stvari na tom polju malo pomaknu.  

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2015 13:57 (nani).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice