LG Fino i Bello KitKat smartphonei

poruka: 9
|
čitano: 1.994
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Fino i Bello KitKat smartphonei".
15 godina
offline
LG Fino i Bello KitKat smartphonei

do kraja godine ce izsilovat dizajn g2 i g3 do te mjere da vise nece bit razlike medu modelima. nakon toga ide "revolucija".

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
LG Fino i Bello KitKat smartphonei

Da ovi mogu dobiti kitkat a Optimus 4x ostao na jelly beanu...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Fino i Bello KitKat smartphonei
Bass kaže...

do kraja godine ce izsilovat dizajn g2 i g3 do te mjere da vise nece bit razlike medu modelima. nakon toga ide "revolucija".

Vjerujem da je dobro da unesu malo inovacija u dizajn, pogotovo kad je tako dobro prihvaćena promjena

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Fino i Bello KitKat smartphonei
malina22 kaže...

Da ovi mogu dobiti kitkat a Optimus 4x ostao na jelly beanu...

Kad je Optimus 4x u fazi "tko je kupio kupio je" a ovo su modeli koje kupac tek mora kupiti.

Uostalom znaš koliko bi manje modela novih prodali kad bi svim starima koji mogu dobiti Kitkat stvarno ga i dali...nema tu financijske računice.

15 godina
offline
Re: LG Fino i Bello KitKat smartphonei
miki1981 kaže...
malina22 kaže...

Da ovi mogu dobiti kitkat a Optimus 4x ostao na jelly beanu...

Kad je Optimus 4x u fazi "tko je kupio kupio je" a ovo su modeli koje kupac tek mora kupiti.

Uostalom znaš koliko bi manje modela novih prodali kad bi svim starima koji mogu dobiti Kitkat stvarno ga i dali...nema tu financijske računice.

Sve ja to razumijem, ali ja prvi necu promijeniti telefon koji radi sasvim uredno samo da bi kupio telefon koji ima novi os...Da su mi dali redovan update na ovom telefonu razmislio bih o kupovini LG-a ponovo, posto je i ovaj koji sad imam solidan, a sad cu ubuduce lg izbjeci u sirokom luku... 

11 godina
neaktivan
offline
LG Fino i Bello KitKat smartphonei

LG se u zadnje vrijeme dosta popravio sto se softverske podrske,bar sto se tice flagshipova. Bas sam prosli tjedan dobio 4.4.2 Kitkat na Optimusu G,koji je izasao jos u jesen 2012. godine.  4X HD je zaglavio na Jelly Beanu jer ima Tegra 3 cip,a koliko znam ni jedan uredaj s tip cipom nije dobio Kitkat. 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Fino i Bello KitKat smartphonei
malina22 kaže...
miki1981 kaže...
malina22 kaže...

Da ovi mogu dobiti kitkat a Optimus 4x ostao na jelly beanu...

Kad je Optimus 4x u fazi "tko je kupio kupio je" a ovo su modeli koje kupac tek mora kupiti.

Uostalom znaš koliko bi manje modela novih prodali kad bi svim starima koji mogu dobiti Kitkat stvarno ga i dali...nema tu financijske računice.

Sve ja to razumijem, ali ja prvi necu promijeniti telefon koji radi sasvim uredno samo da bi kupio telefon koji ima novi os...Da su mi dali redovan update na ovom telefonu razmislio bih o kupovini LG-a ponovo, posto je i ovaj koji sad imam solidan, a sad cu ubuduce lg izbjeci u sirokom luku... 

I ja drugi koji neću promijeniti telefon tek tako, ali to što smo ti i ja prvi i drugi, i vjerojatno bi se tu pridružila još hrpa ljudi, i dalje je očito da smo u manjini. Velikoj ili maloj, nije bitno dok god je manjina.

 

A što se tiče da ćeš ti zaobići LG samo zato jer nisi dobio update - to je stvarno bespotrebno, iako subjektivno razumljivo, ali objektivno bez učinka, jer svi (proizvođači) imaju takvu politiku (zasad).

16 godina
offline
Re: LG Fino i Bello KitKat smartphonei
miki1981 kaže...
malina22 kaže...

Da ovi mogu dobiti kitkat a Optimus 4x ostao na jelly beanu...

Kad je Optimus 4x u fazi "tko je kupio kupio je" a ovo su modeli koje kupac tek mora kupiti.

Uostalom znaš koliko bi manje modela novih prodali kad bi svim starima koji mogu dobiti Kitkat stvarno ga i dali...nema tu financijske računice.

Niko neće preći s Optimusa X4 na neki od ovih telefona, tako da ne verujem da bi im update tog modela potkopao prodaju. Možda se boje za jače modele, ali mislim da je pre svega dilema u tome da li uštedeti na troškovima podrške za već prodati telefon, ili uložiti u dugoročni status proizvođača koji brine o svojim kupcima.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Fino i Bello KitKat smartphonei
Ivan(4) kaže...
miki1981 kaže...
malina22 kaže...

Da ovi mogu dobiti kitkat a Optimus 4x ostao na jelly beanu...

Kad je Optimus 4x u fazi "tko je kupio kupio je" a ovo su modeli koje kupac tek mora kupiti.

Uostalom znaš koliko bi manje modela novih prodali kad bi svim starima koji mogu dobiti Kitkat stvarno ga i dali...nema tu financijske računice.

Niko neće preći s Optimusa X4 na neki od ovih telefona, tako da ne verujem da bi im update tog modela potkopao prodaju. Možda se boje za jače modele, ali mislim da je pre svega dilema u tome da li uštedeti na troškovima podrške za već prodati telefon, ili uložiti u dugoročni status proizvođača koji brine o svojim kupcima.

Nisam ni rekao da će netko preći sa x4 na ove modele, nego da je x4 već svoje kupce pronašao, i kada bi sada na njega stavili KK izgubili bi sve one kupce koji će kupiti neki od novih jačih modela koji dolaze sa KK.

A ovi modeli odmah dolaze sa KK, jer ih netko tek treba kupiti, kad bi dolazili sa starijim OSom nebi bilo ni približno dobra prodaja kolika će biti ovako. A naravno da će većina koja je bila na x4 ići na neki jači, kao što će oni koji idu na ove slabije modele isto se vjerojatno prebaciti sa nekog slabijeg modela starijeg, koji im je isto vjerojatno i više nego dovoljan, ali eto, ovi imaju sad KK. naravno u srednjem je razredu ta demagogija manje izražena nego u top razredu, ali svejedno funkcionira.

 

EDIT: a ovaj drugi dio o troškovima podrške i to...opet ti kažem, nema to nikakve veze sa troškovima podrške, već jednostavno sa profitom kompanije. Oni nisu jedini koji imaju takvu politiku, već tako svi rade, dakle neće time pokupiti nikakve negativne bodove (gledano globalno,. a ne samo tebe osobno) a prodati će više uređaja, i imati veću zaradu.

 

Sve u svemu ti razmišljaš sa stajališta svoga kao jedinke, a oni razmišljaju sa stajališta proizvođača, i većina kupaca im za sada daje pravo na takvu "ponašanje" Dakle njihova "reakcija" iako se meni osobno ne sviđa, je u potpunosti financijski opravdana ako je alternativa produžavanje života (tj izdavanje novog OS-a) za stariji uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 14:05 (miki1981).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice