LG G3 – specifikacije

poruka: 15
|
čitano: 2.667
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG G3 – specifikacije".
16 godina
offline
LG G3 – specifikacije

Premala je to rezolucija za taj ekran, treba to ic jos gore.

A i procesor mi djeluje nekako anemicno...

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 – specifikacije

Nema šanse da stave Snapdragon 800 isti kao u G2.

 

Ili je fejk ili je hardkoo preseravanje Sprinta koji s*re kvake. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 – specifikacije

"Od specifikacija, ističe se ekran s dijagonalom od 5,5 inča i suludo visokom rezolucijom QHD (2.560 x 1.440 piksela) što je dovoljno za prikaz od 534 piksela po inču."

 

Zanimljivo, kad LG ponudi QHD rezoluciju onda je to suludo, a kad Samsung ili HTC ponude tak nekaj, onda je to OK....{#}

 
3 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 – specifikacije
Iwa1001 kaže...

"Od specifikacija, ističe se ekran s dijagonalom od 5,5 inča i suludo visokom rezolucijom QHD (2.560 x 1.440 piksela) što je dovoljno za prikaz od 534 piksela po inču."

 

Zanimljivo, kad LG ponudi QHD rezoluciju onda je to suludo, a kad Samsung ili HTC ponude tak nekaj, onda je to OK....{#}

A gdje je to Samsung ili HTC ponudio QHD?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
protjeran
offline
LG G3 – specifikacije

ja isto mislim da je to premala rezolucija i da ga zbog toga necu kupiti.. jer ipak dok ga koristim pod mikroskopom skoro pa mogu vidjeti piksele.. uzas, sav se najezim koji je to horor..

dok ne bude imao rezoluciju 100 milijardi x 100 milijardi ne kupujem jer nema smisla..

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 – specifikacije
Mitch kaže...
Iwa1001 kaže...

"Od specifikacija, ističe se ekran s dijagonalom od 5,5 inča i suludo visokom rezolucijom QHD (2.560 x 1.440 piksela) što je dovoljno za prikaz od 534 piksela po inču."

 

Zanimljivo, kad LG ponudi QHD rezoluciju onda je to suludo, a kad Samsung ili HTC ponude tak nekaj, onda je to OK....{#}

A gdje je to Samsung ili HTC ponudio QHD?

Promašio si poantu, uopće nije bitno jel jesu ili nisu, ali ne mogu se oteti dojmu da su takve vijesti rezervirane samo za njih... i btw. nisam ničiji fan...

12 godina
offline
LG G3 – specifikacije

Opcija 1 - snapdragon 801

 

Opcija 2 - Mediatekov soc - octa core.

 

Opcija 3 - snapdragon 800    nece biti.

ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 – specifikacije
Iwa1001 kaže...
Mitch kaže...
Iwa1001 kaže...

"Od specifikacija, ističe se ekran s dijagonalom od 5,5 inča i suludo visokom rezolucijom QHD (2.560 x 1.440 piksela) što je dovoljno za prikaz od 534 piksela po inču."

 

Zanimljivo, kad LG ponudi QHD rezoluciju onda je to suludo, a kad Samsung ili HTC ponude tak nekaj, onda je to OK....{#}

A gdje je to Samsung ili HTC ponudio QHD?

Promašio si poantu, uopće nije bitno jel jesu ili nisu, ali ne mogu se oteti dojmu da su takve vijesti rezervirane samo za njih... i btw. nisam ničiji fan...

Pročitaj malo članke za M8 i S5.

Ništa drukčiji, sve ovisi tko ih piše, kao i za iP.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
LG G3 – specifikacije

Dakle kameru neće previše mijenjati što ima smisla jer je na G2 vrhunska. A ekran bez obzira na rezoluciju je šteta što ide na 5.5 jer je G2 stvarno jako dobrih dimenzija, nije prevelik, stane u džep i da se fino koristiti, no veće od toga ipak postaje problem, pogotovo zato što G3 nebi trebao biti phablet nego još uvijek mobitel.

 

Procesor i RAM praktički neće biti razlike u radu G2 i G3.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 – specifikacije
G2 je imao prostora iznad i gore, ako bude siri omjer, moglo bi se dosta ustedit.


No kao najbolji model prosle godine, takoder nije u mogucnosti donijeti ista puno novije u odnosu na g2
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
LG G3 – specifikacije

Ne kužim, kaj ljudima dlanovi/šake rastu tak rapidno? Jer ja bi se zaklel da su meni isti zadnjih 3 - 4 godine u kojima su mobiteli narasli za puna 2 incha 

 

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 – specifikacije
Pentium100 kaže...

Ne kužim, kaj ljudima dlanovi/šake rastu tak rapidno? Jer ja bi se zaklel da su meni isti zadnjih 3 - 4 godine u kojima su mobiteli narasli za puna 2 incha 

 

Dio povećanja dimenzija ekrana je kompenziran smanjivanjem neiskorištenih rubova, sa svih strana. npr, iphone 5s bi u istom kućištu mogao imati 4,5" ekran...

16 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 – specifikacije
Iwa1001 kaže...

"Od specifikacija, ističe se ekran s dijagonalom od 5,5 inča i suludo visokom rezolucijom QHD (2.560 x 1.440 piksela) što je dovoljno za prikaz od 534 piksela po inču."

Stručnjaci kažu da je gornja granica ljudskog oka baš oko 550 do 600 inča za uređaj koji se koristi iz ruke na udaljenosti 20-tak cm. Prosjek mogućnosti ljudskog s kojim se uobičajeno operira je samo to prosjek, odnosi se na mlado, staro, zdravo, bolesno i svašta nešto, na svijetu je jako puno ljudi koji imaju vid bolji od tog računskog prosjeka. Ne kažem da svi trebaju imati takve ekrane ili da je to nužno; samo da ima ljudi koji to mogu iskoristiti.

 

Iz istog razloga mobiteli se ne mogu direktno uspoređivati s monitorima, a oni svi zajedno s televizorima. S povećanjem udaljenosti s koje se gleda u prikaz, proporcionalno opada i potrebna razlučivost uređaja. Ako se mobitel gleda sa 25 cm i možeš razlikovati 500 piksela na toj udaljenosti, pomicanjem na 50 cm oko će moći razlučiti svega 250 piksela. Itd.

 

Filozofiranje: Uobičajeno se barata sa razlčivosti oka od oko 1 lučne minute; međutim, ljudsko oko nije CCD čip koji jednako vidi na bilo kojem dijelu pa je i ova mjera prosjek. Neki navodno mogu razlikovati linije i do 0,2 - 0,3 lučne minute što je fantastično. Inače ima jedna zanimljivost oko lučne minute - morska milja iznosi točno jednu kutnu minutu na površini oceana :)

16 godina
offline
LG G3 – specifikacije

ne zvuci lose ali za istu cijenu ce ga nokia lumia phablet 1820 sa win 8.1 razbit na sastavne dijelolve {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 17:58 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G3 – specifikacije

Pa da, hoce.

 

Evo i cpu i gpu. 

ja
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 19:29 (bender_007).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice