LG predstavio modularni mobitel G5

poruka: 49
|
čitano: 6.509
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG predstavio modularni mobitel G5".
16 godina
offline
LG predstavio modularni mobitel G5

"Uz LG-ev inovativni modularni dizajn, LG G5 se može transformirati u digitalni fotoaparat, Hi-Fi player i druge uređaje, istovremeno zadržavajući već tradicionalnu izmjenjivu bateriju u potpuno metalnom unibody dizajnu, što je dosad neviđeno na pametnim telefonima.

 

za par godina ce svi skupa opet reinventirat mobitele

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 6:10 (nixass).
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Pa apple to radi svake godine ;)
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Pa apple to radi svake godine ;)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Ako HTC ne izbaci neko čudo onda je LG definitivno najbolji smartphone ove godine....samsung je samo reciklirao prošlogodišnji model, a ona glupost od ifunja ionako nikad nista pametno ne izbaci....
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Hah, pola toga sto je LG rekao u konferenciji rekao je i Samsung...samo poslusajte recenice (Average person checks his or hers phone 150 times a day itd.)


A kako kazu, kopiranje je najveci kompliment, LG nosi ovu rundu barem sto se predstavljanja tice :D


Dizajn mi se ne svida, ali otom potom. Nije mi se ni 6P na slikama a sad mi je mozda najljepsi uredaj. Bas mi je drago da je barem jedan proizvodac ponudio nesto osim QHD ekrana, 4GB rama i 16MP kamere.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
8 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Meni se cini da se bude taj modul na dnu razgibao sa vremenom i poceo izgledati kao stara picka. Nadam se da se varam ali sto se tice kvalitete plastike itd kod mene se lg nije dokazao.
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
T700 kaže...
Meni se cini da se bude taj modul na dnu razgibao sa vremenom i poceo izgledati kao stara picka. Nadam se da se varam ali sto se tice kvalitete plastike itd kod mene se lg nije dokazao.

 Ni meni ne uliva povjerenje a funkcionalnost mi se isto tako cini vrlo upitna. Ko ce nositi te dodatke po dzepovima? Ne vidim kako su oni to zamislili.....

16 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Lg je barem nesto novog izbacio za razliku od drugih. Ne vidim kakav je problem nositi dodatke ako ces ih upotrebljavati, u svakom slucaju lakse nego nositi jos druge stvari.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Nije li bolje sa sobom nositi pravi fotoaparat u slucaju da vec nesto nosis?
16 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Procitaj malo ovdje o dodacimahttp://mob.hr/lg-g5-sluzbeno-predstavljen/
Imas i njihov Vr i jos par stvari a moguce je da ce izdati jos par dodataka, ako nemas vec kvalitetan fotic ili te stvari svakako dobra stvar( Ako ce cijene dodataka biti pristupacne).
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Na siemensu s55 sam imao takvu kameru. Uzeo je u ruke dva puta. Prvi puta da je stavim u auto da bude uvijek samnom, drugi puta nakon tri godine kad sam prodao auto pa praznio ladicu.

Vjerujem da ima onih kojima je to super, meni nije. Nimalo.
14 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
LG je zadnjih godina napravio odlican posao i kvalitetom kao i odlicnim supportom je otisao ispred Samsunga.
Napominjem da sam prije kupovao Samsung te da mi se davno prije LG zgadio te je bio jedini brand koji nikada ne bi kupio bez jamstva.
Sve se promijenio od kako je dosao G2, od onda je kod mene u kuci proslo dosta uredaja, a ostao je jedan G2 i jedan G3.....odlicni uredaji koji rade predivno, tipke na poledini su pun pogodak, a software radi bez greske (kod G2 me bilo strah jer se nije mogla micati baterija, a bas to micanje baterije je cesto kod Samunga bio jedini nacin da ga dignes iz mrtvih....moji strahovi su bili ne opravdani jer se pokazalo da ni G3, koji ima izmjenjivu bateriju, nije nikada morao proci dio oko vadenja baterija i takvog restarta uredaja dok i G2 radi kao prvog dana tj. bez greske).

Ovaj novi uredaj mi se svida dizajnom dok mi ostali dodaci bas ne bi koristili pa nisam potencijalan kupac (za npr. glazbu ipak koristim zaseban player (u mojem slucaju je to iPod od kako sam kupio prvi prije xx godina pa do novih modela) i kvalitetne slusalice posto volim dobar zvuk i volim izvuci maksimum koji mogu i dok sam u pokretu i naravno sto mi omoguce financije).

Uz to, neka idealna dijagonala mi je 6" pa ce iduci model kojega cu koristiti biti 6" ako je ikako moguce.

Glavno da se pokrece ovaj trend i da stvari idu naprijed, a ne da se sve vrti oko istih modela i samo stancanja drugih naziva uz minimalne izmjene.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Na simensu si imao 360 kameru?? Vr i te druge stvari koje lg nudi?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Znas odgovor, a i godinu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5

Kad ce ga biti moguce uzeti kod naših operatera, zna li netko?

15 godina
neaktivan
offline
LG predstavio modularni mobitel G5

Koja dva koraka natrag u dizajnu jbt..

Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Torent kaže...
T700 kaže...
Meni se cini da se bude taj modul na dnu razgibao sa vremenom i poceo izgledati kao stara picka. Nadam se da se varam ali sto se tice kvalitete plastike itd kod mene se lg nije dokazao.

 Ni meni ne uliva povjerenje a funkcionalnost mi se isto tako cini vrlo upitna. Ko ce nositi te dodatke po dzepovima? Ne vidim kako su oni to zamislili.....

 Da, inače ovakav način ubacivanja dodataka ima jednu manu. ispod imate veliku rupetinu u koju lakše ulazi vlaga. 

 

Meni bi bilo fora samo radi zamjenske baterije ali ne onu sa grbom nego istu kakva je inače, reicmo ako brzo zamjenite bateriju bez da se smartphone ugasio. Dok se vadi koristi se pomočna unutra koja je samo privremena dok se zamjenjuje glavna. 

 

A sa druge strane grdo bude ako budete nosili i masku koju usput morate skidati kada mjenjate modul. Ajde vidjet čemo kako bude to zaživjelo, premda sam pesimist da će zaživjeti veliki uspjeh.  Ja bi rađe brzo punjenje, recimo u 10 minuta napunite preko 50% baterije ali to nečemo vidjeti u skoroj budučnosti. 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Umbel kaže...
Nije li bolje sa sobom nositi pravi fotoaparat u slucaju da vec nesto nosis?

 da, kupi se jeftiniji kompakt koji lijepo izgleda tanak i može sigurno biti puno bolji od tog modula. Nisam dugo pratio tehnologiju sada sigurno kompakti podrzavaju wifi ili mogučnost koristenja eyefi kartice (wifi kartice) da se prebaci na mob ili na komp slike. 

 

 

14 godina
offline
LG predstavio modularni mobitel G5

99% vremena ne želim razmišljati o dodacima, a niti mi trebaju. Želim imati dobru bateriju u mobu i dobru kameru. Baš me zanima koliko ljudi uopće ima dodatnu bateriju. Pri tome mislim na normalne ljude, a ne geekove i igrače. Još da je u cam modulu bolja leća ili tako nešto ali ovo je po meni totalno bezveze za većinu ljudi. Isto i za zvučnik. Ili imaš super slušalice ili BT zvučnik. Ovaj njihov modul mi izgleda nepotreban. Kao što je netko rekao gimmick

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 12:10 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Markić7 kaže...
Ja bi rađe brzo punjenje, recimo u 10 minuta napunite preko 50% baterije ali to nečemo vidjeti u skoroj budučnosti.

 

A sad pretjeruješ. Ide preko 80% za pol sata, to je više nego dovoljno. Iako sam i dalje skeptičan kaj se tiče brzog punjenja, bar kaj se tiče kvalitete napunjenosti. Jer i ovako uređaji nisu napunjeni dok pokažu 100% već ih treba ostavit pol sata duže na punjaču.

 

I ovaj cam modul, sve više nema smisla. Isprva sam mislil da bude koristilo kvaliteti al očito ne, već samo lakše okidanje i upravljanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 12:11 (kbenzema).
16 godina
offline
LG predstavio modularni mobitel G5

Smanjili su bateriju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Inace huawei vec ima 5 min 50% ali mora se baterija vaditi van i staviti na poseban punjac ali pitanje kad ce to napraviti da i mob implementiraju
http://www.droid-life.com/2015/11/13/huaweis-new-quick-charging-batteries-can-charge-to-50-in-5-minutes/
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
LG predstavio modularni mobitel G5

Ljudsko uho čuje do 20 KHz, a oni se diče s 384 KHz... Kome to treba???

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5

Kad ti sad audiofili skoce na grbaču... Jos kad se to usvira ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
dd.inc kaže...

Ljudsko uho čuje do 20 KHz, a oni se diče s 384 KHz... Kome to treba???

 

To osjetiš u duši 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
dd.inc kaže...

Ljudsko uho čuje do 20 KHz, a oni se diče s 384 KHz... Kome to treba???

 Od kud ti taj podatak?

15 godina
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Angus_Young kaže...
dd.inc kaže...

Ljudsko uho čuje do 20 KHz, a oni se diče s 384 KHz... Kome to treba???

 Od kud ti taj podatak?

 To je vjerojatno jedna od najpoznatijih "karakteristika" ljudskog tijela :D

 

Slusni receptori u puzicu reagiraju na podrazaje frekvencije 20 - 20000 Hz.

 

 

Ali tu se ne radi o tome koliko ljudsko uho cuje, radi se o tome koliko uredaj na kojeg prenosis zvuk cuje odnosno samplingu :)

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 14:57 (Mitch).
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5

Pa to se uci na biologiji u osnovnoj skoli. Ili je to bila fizika? Uglavnom davno je to bilo ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5
Mitch kaže...

Slusni receptori u puzicu reagiraju na podrazaje frekvencije 20 - 20000 Hz.

 

 Ta me tvrdnja zanima. Koliko mi je poznato taj je zakljućak donese tako da su testirani ljudi vraćali podatak kada prepoznaju određenu frekvenciju. Jedino istraživanje koje sam uspio naći vezano za mogućnosti slušnog organa je bilo na labaratorijskim miševima.

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG predstavio modularni mobitel G5

Ne kada prepoznaju odredjenu frekvenciju nego kada je cuju. Ako ne cujes iznad 20kHz i ispod 20Hz cemu uopste proizvoditi zvuk namijenjen slusanju iznad i ispod granica...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice