Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

poruka: 30
|
čitano: 7.191
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva".
13 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

da imam novce, prije bi kupio ovo nego bilo kojeg bmw-a ili mercedesa

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
22 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Za te pare BMW 3icu, Mercedesa dobrog, Passata ili GOLFa R vozim a ne neku alfu sa kojom nikad neznaš kad ćeš stat  :D Susjedi i nemaju baš neka pozitivna iskustva.. svi sretni kad prodaju :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 16:38 (Bulldozer).
Moj PC  
6 21 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Stvarno mi je lijep ovaj auto.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Alfe su u vecini slucajeva lijepi auti ali su na losem glasu jer bas nisu kvalitetno izradjeni. 

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
matija656 kaže...

da imam novce, prije bi kupio ovo nego bilo kojeg bmw-a ili mercedesa

u potpunosti djelim misljenje sa tobom, osim sto je lijepse, bolje ide ima i dusu! :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
matija656 kaže...

da imam novce, prije bi kupio ovo nego bilo kojeg bmw-a ili mercedesa

 Istina  i ja bih prije uzeo alfu ili volvo nego nekog bmw ili mercedesa. Kad kupis novong bmw svi pomisle da si neka slječina ili kriminalac

16 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Nema stroja do stroja kojeg napravi švabo..

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 17:28 (Dwyane Wade).
 
4 5 hvala 1
13 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Za te novce pored provjerenog Švabe nikako. Ljepota auta i njegova duša manje su mi bitni kad me opali po džepu kvarovima čemu su Alfe, inače auti zaista lijepog dizajna itekako sklone.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
online
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Da najbolje kupit Mercedesa sa Renault motorom :D. Jer valjda švabo zna kad netko napravi motor bolje od njih.

 

 

To o švabima su po meni price za malu djecu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 17:40 (Santana).
Moj PC  
15 1 hvala 0
15 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Ja npr neznam niti jednog kolegu vlasnika Fiata da je imao ijedan problem. Npr. kad smo kupili Stilo, radio je ko urica 130k kad smo ga prodali. Puntaci u familiji jos idu bez problema. Sumnjam da je 4C koma, a i novi Fiat 124 ne vjerujem da ce biti gori od Miate. S druge strane ono sto citam po forumima, svabo je zeznuo puno toga. A japanci iskacu s varanjem svako malo. Prvo Mitsubishi, pa sad Suzuki... Sve gamad. Radije bi da me ozeni lijepa i pozeljna gamad, nego tvrdi i bezvezni copy-paste svabo.

In vino veritas
Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
zeroname kaže...
matija656 kaže...

da imam novce, prije bi kupio ovo nego bilo kojeg bmw-a ili mercedesa

 Istina  i ja bih prije uzeo alfu ili volvo nego nekog bmw ili mercedesa. Kad kupis novong bmw svi pomisle da si neka slječina ili kriminalac

 Znate onaj vic, Most useless job in auto industry? Instaliranje žmigavaca na bmw. Eto ga u slici dolje :) 
No šalu na stranu... pričamo o 34 000 eura u njemačkoj za bazni model. Pa to bude kod nas 350 000 kuna ko iz puške. Za talijana "srednje klase" koji nije pritom maserati, ferrari ni lamborghini :) Plus totalno se čudno ponašaju sa tim modelom. 2 godine čekanja na dostupnost? Korejci izdaju novu generaciju za to vrijeme:)
Zamislite situaciju sa rezervnim dijelovima za tako teško dostupan auto koji pritom nije neka kolekcionarska ekskluziva. A Alfe su nažalost pomalo poznate po potrebama za auto dijelovima. Druga šala.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
overhaul kaže...

 Znate onaj vic, Most useless job in auto industry? Instaliranje žmigavaca na bmw. Eto ga u slici dolje :) 
No šalu na stranu... pričamo o 34 000 eura u njemačkoj za bazni model. Pa to bude kod nas 350 000 kuna ko iz puške. Za talijana "srednje klase" koji nije pritom maserati, ferrari ni lamborghini :) Plus totalno se čudno ponašaju sa tim modelom. 2 godine čekanja na dostupnost? Korejci izdaju novu generaciju za to vrijeme:)
Zamislite situaciju sa rezervnim dijelovima za tako teško dostupan auto koji pritom nije neka kolekcionarska ekskluziva. A Alfe su nažalost pomalo poznate po potrebama za auto dijelovima. Druga šala.

Navodno bi trebalo kretat oko 260k kn.

Morat će ići tako nisko htjeli oni ili ne, inače mogu zaboraviti da će prodati više od 10 komada koje će uzeti najteži alfisti.

 

Ak je već polupromocijski članak u nadi da poveća prodaju ovog vozila za dodatan 1 primjerak, onda ste bar mogli nazvat zastupnika pa pitat o dodatnim informacijama(između ostalog i cijenu).

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
viper kaže...

Alfe su u vecini slucajeva lijepi auti ali su na losem glasu jer bas nisu kvalitetno izradjeni. 

 Da, kraj osamdesetih i cijele devedesete su ih koštale lošeg glasa, tako lošeg da ih i danas prati....ali samo glas.

Nove Alfe nemaju kvarova kao stare, dapače nemaju nekih kvarova koji "kvalitetni švabe" imaju redovito.

 

A za Giuliu, nemamo NITKO pojma jer je nitko nije istestirao po našim cestama...to treba vidit za godinu dana. Ljepota bez premca, benzinske verzije nakrcate sa talijanskim PROVJERENIM konjima. Doslovce voziš Masserati u pola cijene...

 

EDIT:

A za dugo čekanje nakon najave (iako je krenula od 2009.) je normalno kod Alfi, jer kad izbace jedan model on se vrti desetak godina na tržištu, i dobi 1-2 facelifta. Tak da je u mojoj knjizi čekanje opravdano.

http://www.twitch.tv/dokmanic
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 20:20 (Jarvan).
13 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
Bulldozer kaže...

Za te pare BMW 3icu, Mercedesa dobrog, Passata ili GOLFa R vozim a ne neku alfu sa kojom nikad neznaš kad ćeš stat  :D Susjedi i nemaju baš neka pozitivna iskustva.. svi sretni kad prodaju :)

 davno su prošla vremena kad su se auti radili i kad se nešto poebalo da si mmolio boga da se nađe netko kvalitetan za popravit
danas sa svom tom tehnologijom napravit loš auto bi bilo udarac ispod koljena, a ne pojasa

iskreno, alfe su mi dosta ljepše od tih nekih kvazi proizvođača koje svi guraju i furaju, a po dozajnu nisu ništa posebno

zeroname kaže...

 Istina  i ja bih prije uzeo alfu ili volvo nego nekog bmw ili mercedesa. Kad kupis novong bmw svi pomisle da si neka slječina ili kriminalac

 bmw još nekako mogu prožvakati, ali su mi rijetki primjerci to

mercedes nikako, jednostavno si ga nebi kupio ni da imam neznam koje pare, hebote da ga dobijem na nekoj nagradnoj igri, prodao bi ga i kupio si nešto drugo, jednostavno mi ne paše i gotovo...

 

alfe su mi u zadnje vrijeme postale jako privlačne, najviše zbog toga jer su na neki način "drugačije" od ostatka, imaju neki svoj žar

frend mi ima alfu giuliettu, mislim da je 1.9 jtdm 150 konja, full oprema sa kožnim sjedalima

vozio sam se sa njim i ostao sam jako ugodno iznenađen kako auto lijepo ide, iako ima tvrđi ovjes, udoban za poludit

a i isto tako u zadnje vrijeme mi se sve više sviđaju sedan izvedbe automobila, a tu mi ova giulia upada savršeno

standardna giulia mi je prekrasna, a kamoli najbolja verzija quadrifoglio, daleko bolji dizajn od neke tamo bembare ili merđe

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
protjeran
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Prika moj danas su muke a ne prije, DPF, AGR Ventil, kojekakvi senzori itd.

 

Jel imaš auto noviji od 2010 god ?

 

 Susjed od peugeota đipića ima ili manji suv koji vrag je već.. auto koji star 2 god i ima cca 30tkm već 2 puta stao na cesti i nitko nezna zašto.. nakon 2 sata se upali i normalno vozi.. nigdje na dijagnostici greške itd.. u ovlaštenom pojma nemaju.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 21:43 (Bulldozer).
Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Ja nikad ne bih uzeo Alfu kao svakodnevni auto.

Ajde, predobro izgledaju i možda nisu kvarljive kao što se govori, ali za tu lovu, pa rađe uzmem Mazdu 6 i napucam ju opremom.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 23:36 (chutac).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
zeroname kaže...
matija656 kaže...

da imam novce, prije bi kupio ovo nego bilo kojeg bmw-a ili mercedesa

 Istina  i ja bih prije uzeo alfu ili volvo nego nekog bmw ili mercedesa. Kad kupis novong bmw svi pomisle da si neka slječina ili kriminalac

:(

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
14 godina
neaktivan
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
Bulldozer kaže...

Za te pare BMW 3icu, Mercedesa dobrog, Passata ili GOLFa R vozim a ne neku alfu sa kojom nikad neznaš kad ćeš stat  :D Susjedi i nemaju baš neka pozitivna iskustva.. svi sretni kad prodaju :)

 ma da, Nijemac osim toga troši samo mjer'cu dizla na sto, a kad mu staviš krunicu na retrovizor, pojačaš ga za još 50 konja.

15 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
Ziherica kaže...
Bulldozer kaže...

Za te pare BMW 3icu, Mercedesa dobrog, Passata ili GOLFa R vozim a ne neku alfu sa kojom nikad neznaš kad ćeš stat  :D Susjedi i nemaju baš neka pozitivna iskustva.. svi sretni kad prodaju :)

 ma da, Nijemac osim toga troši samo mjer'cu dizla na sto, a kad mu staviš krunicu na retrovizor, pojačaš ga za još 50 konja.

A zato se meni činilo da mi auto ide kao da ima 250ks a ne 200... for fuck's sake, a baš sam se pitao što je to - hvala na info

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
16 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
Ima ko od vas lejmera kakvog iskustva s alfama iz prve ruke ili serete na pamet?
Isto tako velicate njemacke aute a plafon vam je golf 2 od susjeda.

Napravit auto nije rocket science i danas se svi auti relativno podjednako kvare. Na milijun auta se sigurno desi neki kvar i ocekivat da nesto radi beskrajno dugo je naivno.

Vozim alfu 159sw 1.9 jtdm sad vec osmu godinu. Prvi sam vlasnik sa 260k km. Auto jos dan danas bolje izgleda od najnovijeg krampwagena izvana i iznutra. Nikad brige ili problema. Radim servise u intervalima kak spada i nikad nisam imao problema s autom. Prije alfe smo imali i bmw tricu, prodali ga sa preko 300k km a pajdo ga je vozil prek 500k km i nikad brige. Zato je ujak svoju tricu prodal nakon dvije godine jer je stalno imal neke kvarove. Pajdo je imal ML Mercedesa i stalno, ali stalno je nekaj masina srala. Nakon pol godine je prodal i uzel nekog ogromnog Land Rovera Sport paket nesto.
To je tak bad luck. Sljedeci auto budemo vjerojatno novi Espace Initiale ili bmw5.
Ne opterecujem se njemac, talijan ili francuz.

Inace Giulia dobro izgleda, malo previse istocnjacki. Izgleda ko neki mix alfe i nekog japanca. Pajdo radi u autokuci koja izmedu ostalog prodaje i alfe pa budemo napravili probnu voznju kad stignu prvi modeli.
14 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u

Ja sam Alfista ... samo alfe vozim s toga .... tišina.

 

 

Gulia bella come sempere - Alfa!

13 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Mene interesira zašto je ovo osvanula na BUG vijestima?

Od kad se tu objavljuju dolasci novih modela automobila?

Pa svaki dan dolazi neki novi model, pa za njih nema vijesti....

Ako želim vijesti o automobilima ne idem na BUG stranicu!

 

Edit: I da, nisam pročitao do kraja. Mea culpa...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 12:07 (deadZed).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u

Pa pročitaj text do kraja pa buš shvatio .

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 11:57 (mGT).
12 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
Uživajmo malo u ovoj Alfi dok netko ne napiše kako je golf dvojka makina
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Osnovni modeli će biti blizu 50k € u HR, tako da će prodaja biti zanemariva kod nas.

Njabolje počekat  prvih godinu dana, a ne odmah skočit na prvi model. Da vidimo kakva će se pokazat  nakon određeno prijeđenih km.

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
Mercedes ne možeš prožvakat?????!!!!!!!!!
Ovo nisu istine. A šta tebi onda valja?
Tomislav Knežević
14 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u
ZdravkoZ kaže...
Uživajmo malo u ovoj Alfi dok netko ne napiše kako je golf dvojka makina

 Pa je... Ali G60 verzija 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

nova alfa puna grešaka 

doduše englezi su poznati po subjektivnosti, sjećam se kako su (mislim u top gear) pokušavali sve da bi range rover ispao bolji od porschea cayenne i na kraju je porš bio bolji u skoro svemu, ali su svejedno zaključili da je rover bolji

 

http://www.driving.co.uk/car-reviews/first-drive-review-2016-alfa-romeo-giulia-2/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u Hrva

Britancima je sve smeće kaj nije proizvedeno pod strogom kontrolom Njezinog Veličanstva, po mogućnosti osobno.

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Limuzina Alfa Romeo Giulia u srpnju stiže i u

Fiat je po novome regitriran u Engleskoj. Al istina je da englezi pljuju po svemu kaj nije tam proizvedeno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice