LINE bilježi 500 milijuna preuzimanja na Google Pl

poruka: 4
|
čitano: 1.118
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LINE bilježi 500 milijuna preuzimanja na Google Pl".
16 godina
neaktivan
offline
LINE bilježi 500 milijuna preuzimanja na Google Pl

jel ima netko iskustva s tim, kakav je u odnosu na trenutne messenger, viber i whatsapp

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LINE bilježi 500 milijuna preuzimanja na Googl
Mislim da cu biti dovoljno relevantan kao osoba koja koristi Line na dnevnoj bazi ;)

Tokom visegodisnjeg koristenja niti jednom mi se nije dogodilo da mi se aplikacija srusila. Video i gladovni pozivi rade bezprijekorno od prvog dana od kada sam instalirao aplikaciju i ono sto se sada govori kao "whatsapp big deal" - upozorenje da se Line koristi na drugom uredjaju (desktop aplikacija), Line ima doslovno godinama.
Za Azijsko trziste Line ima jos i tonu djidja midja koje nekim cudom ne utjecu niti malo na core sustav aplikacije. Tako ima Line taxi koji funkcionira kao Uber. Postoji i Line pay gdje se Line koristi kao e-novcanik, a moze se i slati lova ostalim korisnicima. Line takodjer ima dobro razvijen sustav sluzbenih accountova, ako to nekome nesto znaci. Takodjer, dodavanje kontakata putem QR koda sam prvi put vidio prije par godina u Lineu.
Viber imam zbog obitelji i tesko da ikada poziv prodje bez problema (u Lineu sam samo imao problema uspostaviti poziv za vrijeme Nove Godine - overload mreze). Poruke stizu pouzdano i desktop aplikacija je od prvog dana radila kako spada (za razliku od Viberove koju sam maknuo nakon tjedan dana)

Glavna mana Linea je sto nije rasprostranjen van Azije. Kad sam jednog frenda nagovorio da instalira Line, prvo je negodovao, a nakon tjedan dana koristenja dosao do zakljucka da mu je puno bolji od Whatsappa i sl, ALI user base u Hr i EU je naprosto mizeran
16 godina
offline
LINE bilježi 500 milijuna preuzimanja na Google Pl

Ajme mene,

Skype - po meni katastrofa, spor mi je i stalno se ruši, blokira mi shutdown računala i usprava mob i najradije ga ne bih imao ali puno ljudi ga koristi i u Dubaiju nije blokiran, pa ga se eto mora imati.

Facebook Messenger -  isto ovo baš ne volim ali mi je jedini način za komunikaciju s nekim ljudima koji ne vide ništa van FB-a.

WhatsApp -  meni je OK, brz i jednostavan i uz Viber ga najviše koristim pogotovo od kad ima i desktop verzija

Viber - slično kao WhatsApp

Imo - neki ljudi iz Afrike i iz Arapskih emirata s kojima sam u kontaktu ga koriste pa eto moram i njega imati i također pozivi u Dubaiju nisu blokirani. Inače ništa posebno, ali mi se ne ruši i radi dosta brzo.

Sad ide ide i Line.

Moram skupit sve. :)

Dal ima neko čudo da agregira sve ove aplikacije pod jednim sučeljem, jer ova brojka aplikacija je malo teža za pratiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LINE bilježi 500 milijuna preuzimanja na Google Pl

Imao i isprobao gotovo sve.

Na kraju ostavio samo Telegram što se tiče poruka. 

Za (video)pozive Facetime ili u zadnje vrijeme Viber, a čekam da vidim kakav će biti Google Duo.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice