LinkedIn kreće u veliki redizajn

poruka: 11
|
čitano: 2.161
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LinkedIn kreće u veliki redizajn".
16 godina
offline
LinkedIn kreće u veliki redizajn

Mozda zaboravljena u HR. Tu u UK jos uvijek je najbolji nacin da dobijes bolji posao.

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
LinkedIn kreće u veliki redizajn

Hm, ja taj dizajn imam vec 5-6 dana. Ili Bug opet kasni ili je postepena migracija u pitanju.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
kerum kaže...

Hm, ja taj dizajn imam vec 5-6 dana. Ili Bug opet kasni ili je postepena migracija u pitanju.

 Ja ga isto imam vec neko vrijeme.

15 godina
offline
LinkedIn kreće u veliki redizajn

meni je jos stari dizajn...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Originalni_manic kaže...

Mozda zaboravljena u HR. Tu u UK jos uvijek je najbolji nacin da dobijes bolji posao.

 Bilo gdje u ozbiljnom svijetu.

prodajem jednu od mašina
7 godina
neaktivan
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Pomalo zaboravljena? Lol, to je i dalje najbolja aplikacija za trazenje posla sirom svijeta.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Dali ima neke vajde to koristiti tu u hr. Momentalno tražim posao pa sam mislio tamo napraviti profil?

Pošto sam više za fizičke poslove, kao osoba koja nikada nije koristila LinkedIn, imam osječaj daje to više za kreativce. 😮
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Posto ce na LI odmah doci do izrazaja tvoja gramatika - izbjegavaj ga u sirokom luku.
15 godina
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Bojao sam se da su gramernacisti nestali, ali ti si mi vratio nadu da je sve dobro na vašoj fronti. 😎😁

Sada za ozbiljno, dali što sam napisao nisi razumio? Dali riječi koje sam koristio nisu prenijele smisao mojih misli na način da mogu komunicirati sa drugima?
Svaki jezik je živ i mjenja se po potrebi da ljudi mogu prenijeti misli, a ako ga zaključak sa gramatikom bit će kao i latinski - mrtav.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Sve sam razumio. No "da li", kao i npr. jel/jer su osnove svih osnova. To se uci paralelno sa tablicom mnozenja, ako ne i prije.
Razumijem da je nekome tesko č i ć kao i ije i je, neki jednostavno ne mogu, dok ovo gore ne, kao ni 2+2x2.
Zato posao trazi neposrednom komunikacijom da prikrijes nedostatak osnovne naobrazbe, velika je sansa da si simpatican, nekome se to svidi.
Pretpostavljam da si i proracunati borac, cim se nisi previse zapalio na moj komentar, također vrlina.
LinkedIn je u HR tako i tako vecina ima iskljucivo zato da ne bude da nemaju.

Salvador je Dali.
15 godina
offline
Re: LinkedIn kreće u veliki redizajn
Sve što su napisao je istina, matematika nije problem, ali hrvatski jezik i gramatika to je bilo na lijepe oči 2 (n_n).
Hrvatski mi nije materinji jezik, nego slovački, a više sam pričao ekavski kao mali, pa je i tu problem. A rano sam počeo učiti njemački i engleski, sada pokušavam talijanski. Pa se sve to izmiješalo pa ne govorim točno hrvatski, a pišem još gore.

Sa gornjim komentarom nisam te mislio uvrijediti, samo se malo našaliti 😀.

Što se tiče LinkedIn-a ako budem trebao nešto profesionalno napisati, dam na provjeru frendovima koji mi priprave tekst, da to liči na nešto. A ja njima po radim nešto oko kuče 😄
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice