Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebooka

poruka: 6
|
čitano: 1.407
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebooka".
11 godina
offline
Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebooka

Jel se tih neupotrebljivih 4gb memorije da nadograditi sa 8 ili 16?

ono svi pisu o laptopu a nitko ne navodi bitne detalje....

 
0 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebo
LudaRajcica kaže...

Jel se tih neupotrebljivih 4gb memorije da nadograditi sa 8 ili 16?

ono svi pisu o laptopu a nitko ne navodi bitne detalje....

 Neupotrebljivih? Na laptopu s 2 GB RAM-a sam izvrtio Mint KDE,Mint Cinnamon,Mint Xfce,Manjaro Xfce,OpenSuse KDE,Crunchbang (openbox),Fedoru GNOME,Mageiu,Ubuntu 11.04 (unity) itd.,da napomenem procesor je jednojezgreni na taktu 2GHz,i sasvim je okej radilo sve,nije letilo,ali nije se baš ni vuklo. Tako da 4 GB RAM-a i quad-core proc. nije neupotrebljivo.

16 godina
offline
Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebooka

Svejedno bih volio vidjeti 8GB na tom stroju. 4GGB je na knap.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebooka

Mali lagani laptop savršen za držanje u krilu ili surfanje u krevetu. Laptopi tog tipa su ili premium "ultrabook, MacBook Air" i koštaju 1000 € ili neupotrebljivo smeće za 1500 kn s 2 GB RAMa. Sviđa mi se, šteta što na tržištu nema takvih laptopa. Dosadili su mi glomazni laptopi od 5 kg.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Litebook - laptop s Linuxom po cijeni Chromebo
DragonShit kaže...

Mali lagani laptop savršen za držanje u krilu ili surfanje u krevetu. Laptopi tog tipa su ili premium "ultrabook, MacBook Air" i koštaju 1000 € ili neupotrebljivo smeće za 1500 kn s 2 GB RAMa. Sviđa mi se, šteta što na tržištu nema takvih laptopa. Dosadili su mi glomazni laptopi od 5 kg.

 Potpisujem, me like it. Jedino bih zamijenio OS, stavio Mint (ne bi trebalo biti problema s driverima, isto je bliski derivat Ubuntu). Ok, i još 4GB RAMA i SDD od 200+ giga bi dobro došlo. I VirtualBox gore s Win7, kad Wine ili Steam zakažu.

U stvari, kupio bih ga odmah sad da mi je tu po bar bliskoj cijeni.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice