Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

poruka: 24
|
čitano: 4.255
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6 ".
9 godina
neaktivan
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

pih, twitter.. :/

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

WTF... Please Login!

 

A daj me nemoj..

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

registrirati se na twitter? ne hvala

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Napravio nabrzaka Twitter, loginiram se i stiskam na play gumb, ali stream se ne želi pokrenuti. Gledam na Chromeu za Android.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon

Naravno ne postoji ni jedan drugi način streamanja nego preko Twitera pa se BUG odličio na takav potez

13 godina
neaktivan
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon

Se bug pretvara iz časopisa u multimedijsku kuću?Svestrani su.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 16:07 (g12356).
11 godina
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon
g12356 kaže...

Se bug pretvara iz časopisa u multimedijsku kuću?Svestrani su.

ja bi bug kao medij nazvao informatickim krasopisom a ne casopisom i time bih sve rekao :D

10 godina
protjeran
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Jesi dosadan s ovim strimom majko mila!

www.mmo-balkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Petric želi biti jedan od prvih korsnika ovog stream servisa u HR... a ne znam zašto sad toliko forsiranje, kad je i prije bilo sličnih aplikacija (QIK ako se ne varam), ali ništa to nije duže zaživilo.. vjerojatno neće ni ovo.

 

Ako ćete streamat dajte ustream, twich ili nešto već provjereno pa da svi gledamo...

Nećeš razbojniče! Nećeš razbojniče!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 16:32 (MatkoBB).
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

hebo vas meerkat više :) 

zato vas je samo i šačica ljudi gledala, niste mi zanimljvi sa njim, ima mnogo načina i mjesta na netu da se pogledaju takva video komparacija.

There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

I Veetle je dobar za tako nešto...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

koji je smisao dostupnosti videa u točno određenom trenutku? šta fali arhiviranom videu tipa youtube da mogu pogledati svi koji kliknu na članak? jesam li ja sad kažnjen što na poslu ne mogu gledati stream. fuj zaposlenje živjeli majmunčići meerkati 

There is no job like cron job!
 
4 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon

Ja neznam što je s bugovcima, sve nešto govore popularni meerkat, a nitko nije čuo za njega, a tolikih servisa na tisuče i svaki mjesec se gase samo tako.

www.mmo-balkan.com
10 godina
neaktivan
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Bio jednom jedan stream..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Krasno, došao kući s posla i da ću pogledati usporedbu a ono prc u vjetar. Čitava 52 čovjeka pogledala stream. Vau. Odlčni ste. Super ste. I drugi put počnite u 8 ujutro da se dvostruko osigurate da zaposleni ljudi nemogu pogledati sadržaj. Ma dajte si otkaz.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon
hrvooje kaže...

koji je smisao dostupnosti videa u točno određenom trenutku? šta fali arhiviranom videu tipa youtube da mogu pogledati svi koji kliknu na članak? jesam li ja sad kažnjen što na poslu ne mogu gledati stream. fuj zaposlenje živjeli majmunčići meerkati 

 Stream servisi obično imaju chatroom pa je dvojsmjerna komunikacija moguća.
A obično se streameri i potrude snimit ono što je streamano tako da se kasnije na youtubeu može vidjeti uz overlay chat-a još bolje.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
12 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

@redakcija ako hocete streamat streamajte preko youtubea a ne preko meerkata i sličnih porkarija

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Glasam za stream preko YT i glasam da taj isti stream (za one koji ne mogu pratiti), naknadno bude dostupan na YT

 
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Dakle ekipa, poanta ovog streama preko Meerkata je da je "dvosmjeran", tj. omogucuje da vi kroz chat utipkate nesto tipa "daj okreni mobitel sa strane da vidimo gdje je power tipka" ili "daj da vidimo koliko brzo scrolla po bug.hr pageu" i slicno. Takodjer, snimka se moze staviti naknadno na YT, nije problem, ali se radi o bezbeznoj snimci, punoj praznog hoda, ponavljanja istih kadrova, ustimavanja, izostravanja... Ono, dosadno za gledat ako bas nije live uz navigavanje gledatelja sto zele vidjeti. 

 

Sad, zasto ja to radim? Jer mi je fora... Kad vec prckam po mobitelima, da i vi gledate ako vam se hoce. Ako necete, nikom nista, nemojte... :)

 

 

drpetric
 
4 5 hvala 0
16 godina
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

Zed's dead

STREAM OVER. Tune in next time @drpetric is live.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon
drpetric kaže...

Dakle ekipa, poanta ovog streama preko Meerkata je da je "dvosmjeran", tj. omogucuje da vi kroz chat utipkate nesto tipa "daj okreni mobitel sa strane da vidimo gdje je power tipka" ili "daj da vidimo koliko brzo scrolla po bug.hr pageu" i slicno. Takodjer, snimka se moze staviti naknadno na YT, nije problem, ali se radi o bezbeznoj snimci, punoj praznog hoda, ponavljanja istih kadrova, ustimavanja, izostravanja... Ono, dosadno za gledat ako bas nije live uz navigavanje gledatelja sto zele vidjeti. 

 

Sad, zasto ja to radim? Jer mi je fora... Kad vec prckam po mobitelima, da i vi gledate ako vam se hoce. Ako necete, nikom nista, nemojte... :)

Zašto ne bi probali neki drugi servis za streamanje?

16 godina
moderator
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon
Marko :D kaže...
drpetric kaže...

Dakle ekipa, poanta ovog streama preko Meerkata je da je "dvosmjeran", tj. omogucuje da vi kroz chat utipkate nesto tipa "daj okreni mobitel sa strane da vidimo gdje je power tipka" ili "daj da vidimo koliko brzo scrolla po bug.hr pageu" i slicno. Takodjer, snimka se moze staviti naknadno na YT, nije problem, ali se radi o bezbeznoj snimci, punoj praznog hoda, ponavljanja istih kadrova, ustimavanja, izostravanja... Ono, dosadno za gledat ako bas nije live uz navigavanje gledatelja sto zele vidjeti. 

 

Sad, zasto ja to radim? Jer mi je fora... Kad vec prckam po mobitelima, da i vi gledate ako vam se hoce. Ako necete, nikom nista, nemojte... :)

Zašto ne bi probali neki drugi servis za streamanje?

 Evo sugeriraj neki koji je dvosmjeran na opisani način, pa ćemo probati, zašto ne...

drpetric
13 godina
offline
Re: Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhon
drpetric kaže...
Marko :D kaže...
drpetric kaže...

Dakle ekipa, poanta ovog streama preko Meerkata je da je "dvosmjeran", tj. omogucuje da vi kroz chat utipkate nesto tipa "daj okreni mobitel sa strane da vidimo gdje je power tipka" ili "daj da vidimo koliko brzo scrolla po bug.hr pageu" i slicno. Takodjer, snimka se moze staviti naknadno na YT, nije problem, ali se radi o bezbeznoj snimci, punoj praznog hoda, ponavljanja istih kadrova, ustimavanja, izostravanja... Ono, dosadno za gledat ako bas nije live uz navigavanje gledatelja sto zele vidjeti. 

 

Sad, zasto ja to radim? Jer mi je fora... Kad vec prckam po mobitelima, da i vi gledate ako vam se hoce. Ako necete, nikom nista, nemojte... :)

Zašto ne bi probali neki drugi servis za streamanje?

 Evo sugeriraj neki koji je dvosmjeran na opisani način, pa ćemo probati, zašto ne...

Možda Livestream i Ustream? Evo što kažu autori aplikacija u opisu aplikacije na Google Playu. 

Livestream Livestream
Ustream Ustream
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 23:12 (Marko :D).
16 godina
neaktivan
offline
Live-stream: Samsung Galaxy S6 vs. Apple iPhone 6

otvoriš Google kalendar i kreiraš događaj. pojavi ti se link za video call kojeg podijeliš. dok se gledate, slušate i čavrljate, gledatelji ti mogu i brkove crtat 

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice