Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u SAD

poruka: 5
|
čitano: 2.299
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u SAD".
13 godina
neaktivan
offline
Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u SAD

Ionako je već relativno lako uvozit strane stručnjake u SAD,ali sada će biti još lakše.

 

Mi kao pojedinci tu možemo samo dobit.Tko hoće u SAD neka ode.Tko hoće u Švedsku neka ode,Japan,Rusija Zimbabve...Tko hoće ostati neka ostane.

 

Nema nikakvih problema sa raznolikošću.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u S
g12356 kaže...

Ionako je već relativno lako uvozit strane stručnjake u SAD,ali sada će biti još lakše.

 

Mi kao pojedinci tu možemo samo dobit.Tko hoće u SAD neka ode.Tko hoće u Švedsku neka ode,Japan,Rusija Zimbabve...Tko hoće ostati neka ostane.

 

Nema nikakvih problema sa raznolikošću.

 

Upravo to.

 

No amere sada pocinje zderati nacionalizam i velik broj njih zastupa teoriju da treba jos postroziti imigracijsku politiku, sto je suludo kada se govori o USA.

 

Sve sto su postigli mogu samo zahvaliti imigraciji i pametnim strancima.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 20:01 (syncmaster245b).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u S
syncmaster245b kaže...

 

No amere sada pocinje zderati nacionalizam i velik broj njih zastupa teoriju da treba jos postroziti imigracijsku politiku, sto je suludo kada se govori o USA.

 

Sve sto su postigli mogu samo zahvaliti imigraciji i pametnim strancima.

 

Uzalud im trud...

Problem je što u SAD-u više ne cvatu ruže, bar ne u ekonomskom smislu. S druge strane, u doba moderne tehnologije neke poslove možeš raditi sa drugog kraja svijeta. 

Nije ovo početak 20-tog stoljeća, pa da sirotinja trbuhom za kruhom zbog peronospore odlazi preko bare. 

13 godina
neaktivan
offline
Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u SAD

jasno kad su vecina amera imbecili

ionako im indijci i dalekoistocnjaci rade sve sto zahtijeva mozak

Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lobiranje za lakši uvoz stranih stručnjaka u S
Luciano kaže...

 

Uzalud im trud...

Problem je što u SAD-u više ne cvatu ruže, bar ne u ekonomskom smislu. S druge strane, u doba moderne tehnologije neke poslove možeš raditi sa drugog kraja svijeta. 

Nije ovo početak 20-tog stoljeća, pa da sirotinja trbuhom za kruhom zbog peronospore odlazi preko bare. 

 

Ma ekonomija nije problem. Neka samo jednu godinu skresu vojni budzet i imati ce sredstava za  minimalno 10 godina igranja ekonomijom. Problem je sto nacija koja je sacinjena od imigranata pocinje brojati krvna zrnca, a usput postaju paranoici.

 

Ako predugo vitlas cekicem, svi tvoji problemi pocinju liciti na cavle, a to je upravo ono sto se americi dogadja. Misle da puskom mogu sve rijesiti i jednostavno vise nisu sposobni normalno razmisljati.

 

Da ne spominjemo da je EU trenutno daleko primamljivija vrhunskim znanstvenicima nego USA.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice