Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

poruka: 10
|
čitano: 1.763
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir".
11 godina
offline
Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

Izgleda kao "jeftinjola", a ne Logi miš za 600kn.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za tu

Minimalistički dizajn, dobra završna obrada, klasični oblik miša bez SuperExtra điđi-miđi. Koristim Roccatov Kone XTD, ali da nisam iznimno zadovoljan njime, kupio bih ovaj Logitechov.

U potpunosti se ne slažem s tvojim mišljenjem.

11 godina
offline
Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

U redu je ne-slagati se, pogotovo ako se lijepo obrazloži razloge.

 

Posjetio sam njihov web, pregledao sve slike, i uopće me se nije dojmio.

 

Ima neki jadan scroll wheel, mala površina glidera, bezidejno postavljena led traka baby plave boje.

 

Nakon tako napuhanog imena, očekivao bi više od"G Pro gaming", ne vidim što je tu Pro osim cijene i senzora.

 

Za iste kune se uzme G502 koji se teško može s tim usporediti.

 

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za tu
Da ima na sebi nacrtanog zmaja, bio bi pro gaming
11 godina
offline
Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

Bio bi, ali pod uvjetom da je miš kompletno crn a zmaj svijetli u jarko-crvenoj!!!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za tu

Unutra je jedan od, ako ne i najbolji senzor za miseve. Prvenstveno je zbog toga skupa cijena, zatim radi branda. Slican ili isti senzor (ne da mi se provjeravat) je u npr. Logitech Proteus Core/Spectrum G502, koji izgleda puno kvalitetnije, tako da mi je unatoc super senzoru cijena ovog novog misa nejasna. Trebao bi kostati mrvu vise od G302 koji je isto skup, znaci max. 500kn s obzirom na sve.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za tu
The_Fichek kaže...

Unutra je jedan od, ako ne i najbolji senzor za miseve. Prvenstveno je zbog toga skupa cijena, zatim radi branda. Slican ili isti senzor (ne da mi se provjeravat) je u npr. Logitech Proteus Core/Spectrum G502, koji izgleda puno kvalitetnije, tako da mi je unatoc super senzoru cijena ovog novog misa nejasna. Trebao bi kostati mrvu vise od G302 koji je isto skup, znaci max. 500kn s obzirom na sve.

 Slažem se sa svim šta si rekao. Ali cijenu su zbilja pretjerali

pero_HR
15 godina
offline
Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

Meni izgleda OK.

 

Volim klasičan dizajn ispod kojeg je vrlo dobar hardver što se, u konačnici, vidi i u mom izboru računala.

 

Na Logitechovu žalost, miša ne trebam, a i sigurno ne bih dao toliko za miša.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 16:20 (BMT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

Ne vidim zašto bi ovaj miš koštao isto kao i G502. Da je 150kn manje bio bi bang for buck. Logitech mi se sve manje sviđa; G502 Proteus Core 3 god. garancije, G502 Proteus Spectrum i svi ostali po 2 god. G633 headset koji je nasljednik od G35 lošije stoji na glavi i ima lošiji mikrofon, a bezobrazno je skup, G29 je skuplji od G27 (kad su oba došla) i još se mjenjač mora kupiti zasebno po popularnoj cijeni od 400-500kn, support im je isto sporiji nego prije par godina i jako generički. Ako ovako nastave za dvije godine imat ćemo dva Razera.

Osim senzora na polju miševa i romer-g switcheva ništa ih više ne drži. Što bih dao za novi G9 ili za pravog nasljednika od G700 (oblikom i materijalima).

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro Gaming miš optimiziran je za turnir

Za 400kn ima G402

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice