Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr

poruka: 8
|
čitano: 1.397
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr".
11 godina
offline
Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr

my precious :D

 

razmisljao sam o G810 ali mislim da cu ipak ubosti ovu :D

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr

Ovo bi moglo dobro ici uz mis G Pro s kojim sam vrlo zadovoljan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr

ja sam nedavno uzeo logitech G410 i koliko vidim skroz je slična ovoj (nema numerički dio) i ima iste G romero switcheve, osvjetljenje...i jeftinija je od ove.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za
LudaRajcica kaže...

my precious :D

 

razmisljao sam o G810 ali mislim da cu ipak ubosti ovu :D

Da ima odmorište za dlanove bila bi idealna i uzeo bih je bez razmišljanja. :(

16 godina
offline
Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr

znam da je logitech premium brend, ali nije li malo pretjerao sa cijenom? cca 1200 kn za tipkovnicu?

Tipkovnica  stvarno lijepo izgleda...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za
cRazY dWarF kaže...

znam da je logitech premium brend, ali nije li malo pretjerao sa cijenom? cca 1200 kn za tipkovnicu?

Tipkovnica  stvarno lijepo izgleda...

Apsolutno. Ali vele mudri ljudi da nešto vrijedi onoliko koliko je potrošač spreman platiti.

Ako im prolazi ta cijena... samo neka.

14 godina
offline
Re: Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za
Ne, 1200 kn nije previše pošto osim jako kvalitetne i vrhunske tipkovnice dobivaš i nešto drugo, a to je mir jer znaš da ako dođe do bilo koje gluposti, uvijek imaš vrhunski support koji sve riješava i rekordnom vremenu te bez neke gnjavaže i čekanja (kao kod većine ostalih brandova).
Definitivno mi je lakše dati i par sto kuna više kada znam da nema brige ako dođe do neke greške.
Jedini support koji je usporediv s Logitechom je Amazon i Apple.
Amazon me ugodno iznenadio i razlog više zašto ću uvijek e-book readere kupovati od njih, jednostavno vrh.
Već dugo vremena koristim Microsoft Sidewinder x4 (išao sam s konja na magarca), a problem je što s godinama dođu neki problemi kod nas koji smo godinama ispred monitora pa mi danas treba tipkovnica koja ima obavezan palm rest.
Uz dobar palm rest,
poželjno je pozadinsko osvjetljenje (bilo kakvo, samo da nije u nekim bojama) te da je mat pošto me glossy ubija.
Prije sam uvijek skidao palm rest, a danas ne mogu bez njega.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro nova je kompaktna tipkovnica za igr

Ma dajte ljudi, 1200 kn za tipkovnicu? Za te novce odem 5 dana na Santorini, smještaj i povratna avionska karta uključena (ovisno o akciji, može biti i rent a car uključen) 

Why so serious?
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice