Logitech G110 za igrače

poruka: 44
|
čitano: 10.408
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G110 za igrače".
16 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Prekrasna je. Mislim da ću g15 zamijeniti ovom čim izađe.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
5 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
aa fuj...ima duboki hod tipki...ko da smo jos 90ima.... da je plitak bila bi mnogo lepsa
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
A čuj, neki vole duboki hod. ;)
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G110 za igrače

ja npr volim duboki hod jer ako je kratki hod onda stisnem 3 tipke od jednom jer jednostavno se ne mogu naviknut iako su mi ljepse te s kratkim

 

a sto se tice ove tipkovnice, izgleda mi ok samo ne vidim nista posebno zasto bi htio zamijeniti svoju g11 s ovom kad je sve skoro isto a ono dodatno sto g110 ima, to mi ne treba

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G110 za igrače
BugSU kaže...
aa fuj...ima duboki hod tipki...ko da smo jos 90ima.... da je plitak bila bi mnogo lepsa

 

A kad udari adrenalin u glavu usred igranja? Koja folija bi bolje podnijela udarac prsta od neke duboke opruge? Osmijeh Duboke, škljocave tipke FTW!

14 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Izgleda odlično, puno kompaktnije i skladnije djeluje od prijašnjih modela.... Ukolko cijena bude razumna kupujem ju.

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G110 za igrače

BSN u vijesti navodi cijenu:

 

Unfortunately, the price is set on the same level as the original G15 keyboard, and no - you don't get LCD display with this one. Yes, as we implied - same as the old G15 keyboard - you need to shell out 99.00 USD in North America and 79.99 EUR in EMEA region. Still, that's much cheaper from the $199.99 / €179.99 price set by G19 keyboard.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G110 za igrače

najs. iako dosta peglam CoD 4, WoW i SRO dosad nisam baš trebao neku posabnu gamersku tipkovnicu, al ova mi se zbilja sviđa. + za jackove za sluške i mic, al odmah jedna zamjerka, zašto ih dovraga nisu stavili na donju nego na gornju stranu tipkovnice... inače ovo je moja iduća, čim dođe kod nas.

There's no SAVE GAME in real life!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
hrx kaže...

 

 and no - you don't get LCD display with this one. 

Nek mi netko kaže jedan dobar razlog zašto treba imati LCD (osim da se možeš okolo po selu hvalitit).

Every hole is a goal!
16 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Jel to znači da ta keyba ima zvučnu ugrađenu?

Što joj onda nisu i zvučnike ugradili...

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
Bukva kaže...

Nek mi netko kaže jedan dobar razlog zašto treba imati LCD (osim da se možeš okolo po selu hvalitit).


Meni je osobno LCD koristan, iako mi nebi pretjerano falio da ga nemam, al kad je već tu, zašto ne.

 

Najizraženiji korisni dodatak mi je msn prikaz, pa kad sam npr u bilo kojem full screen programu, koristim taj mali lcd za chat tako da ne moram izlaziti iz full screena.

 

Najčešće ga ipak koristim za sat. :)

 

Al kao što sam rekao, ne bi mi falio ni malo.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G110 za igrače
191x7 kaže...

Jel to znači da ta keyba ima zvučnu ugrađenu?

Što joj onda nisu i zvučnike ugradili...

Ugrađena je USB zvučna kartica. Zvučnici nisu ugrađeni zbog ograničene snage koju USB port može isporučiti - nominalno 5 V i maksimalno 500 mA daju snagu od 2,5 W koja se mora potrošiti na funkcioniranje tipkovnice, osvjetljenje, zvučnu karticu i uređaj koji se spaja na USB port na tipkovnici. Za zvučnike jednostavno nema dovoljno snage.

 

Izgleda da su na BSN pogriješili glede cijena (a i nije "Logitechova tajna") - u SAD se prodaje za $79,99 - linkovi na Logitechov site i blog.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 13:40 (hrx).
16 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Nema kaj... bas lijepo izgleda... vote buy hehe :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače

Nek mi netko kaže jedan dobar razlog zašto treba imati LCD (osim da se možeš okolo po selu hvalitit).

meni je dobra stara g15 jos uvijek nezamjenjiva!

 

display je ipak koristan - za wow konkretno dobro dode za statse u battlegroundima i kad te netko wispa a za cod koliko fragova kasnim ili bjezim bez da stiscem tab:)

a kod ventrila i teamspeaka vidis tko govori (super stvar ak prasis cod ili wow a ljude jos ne poznas po glasu), a i xfire radi s njom

sir real mod za display je takodjer super - istovremeno vidis opterecenje ram-a i cpu-a, ukupan promet i brzinu downloada, temperature cega zelis i podesis, sat, datum, stopericu, mijenjas postavke zvuka za mikrofon i zvucnike u letu i koja pjesma ide u winampu!

a i za winamp ima zgodan plugin s hrpom mogucnosti - wvs

 

sve te stvari nisu nuzne ali dobro dodju!

FOR THE HORDE!!!
16 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
hrx kaže...
191x7 kaže...

Jel to znači da ta keyba ima zvučnu ugrađenu?

Što joj onda nisu i zvučnike ugradili...

Ugrađena je USB zvučna kartica. Zvučnici nisu ugrađeni zbog ograničene snage koju USB port može isporučiti - nominalno 5 V i maksimalno 500 mA daju snagu od 2,5 W koja se mora potrošiti na funkcioniranje tipkovnice, osvjetljenje, zvučnu karticu i uređaj koji se spaja na USB port na tipkovnici. Za zvučnike jednostavno nema dovoljno snage.

 

Izgleda da su na BSN pogriješili glede cijena (a i nije "Logitechova tajna") - u SAD se prodaje za $79,99 - linkovi na Logitechov site i blog.

 

Zar im nebi bilo jednostavnije da su umjesto ugradnje zvučne jednostavno provukli kablove?

Znate kak mislim, tipkovnicu uštekaš u USB i u 3.5 mm za zvučnike/slušalic i mikrofon...

Bilo bi jeftinije a ista funkcionalnost, možda čak i bolje.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G110 za igrače

Ovo bi trebao biti naslijednik G11-ice..

Filip
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 18:49 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
AlienWare1 kaže...

Možda budem mijenjao ovo za Lycosu Namigiva..više preferiram duboki hod...

Da bas sam govorio u temi "G15 vs. Lycosa" da mi se ova tipkovnica dosta svidja.
Po meni je sve odlicno hod visoki pa cujes oni tko voli mali nek uzme Lycosu, osobno vise volim neki standard a i za gaming je bolje takodjer biti na tom standardu laptop nije previse dobar ako ne nista bar izgleda čvršće.
Tipke su ljepo rasporedjene i prostor su odlicno iskoristili, ne kao u prijasnjim G11/15, broj macro tipki je taman osrednji nisu natrpavali na tipkovnicu niti su ostavljali praznog mjesta.
Osim mjenjanja boja, ova tipkovnicai ma sve, od tipke da prekine one windows funkcije, do multimedijalnih dodataka da smanjis/pojačas zvuk u nekom playeru kad slusas pjesmu(meni dosta korisno)

Ekrancic je samo visak, bilo bi dobro da se dobije kao neki dodatak da ga mozes skinit jer bez obzira koliko govorimo da nam netreba uvjek bi te fore koje je Danny rekao bile korisne, kad pricas s nekim preko MSN, TS, Ventrilo,... vidis na tom ekrancicu, ali sve u svemu ona je odlicna.

Toliko od mene.

Without signature
15 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Predivna tipkovnica, da nemam Wave ova bi bila definitivno moja, damm što se nije pojavila 1 god. prijeCool

BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR response: ''Over my dead program!'' lol :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Zna mozda tko gdje se moze kupiti i po kojoj cjeni?

Without signature
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G110 za igrače
markoal kaže...

Zna mozda tko gdje se moze kupiti i po kojoj cjeni?

Imaš je jedino u IQ Zagriji za 660kn.. 

/| ACTA NON VERBA |\
15 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
AlienWare1 kaže...
markoal kaže...

Zna mozda tko gdje se moze kupiti i po kojoj cjeni?

Imaš je jedino u IQ Zagriji za 660kn.. 

Znam to vec, artikl je dobavljiv u 21 dan, narucis je i doci ce ti odma za 3 tjedna!

Ima u Protisa navedene tipkovnice za oko 600 kn.

Without signature
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 17:46 (markoal).
15 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Zna li netko ista vise od ovoj tipkovnici, vidio sam na netu da ne samo ja nego vise njih se misli izmedju kupnje G110 i SideWinder x6, vidio sam da x6 na toj stranici ima dosta visoke ocjene, jedina mana koju spominju je ta da driver ponekad zna zezat pa nerade macro tipke kad je UAC on, i da bi bilo bolje da je ESC iznad tidle, a ne iznad  macro tipki.
A kod G110 jedina mana je bila taj USB utor, a u nas i cjena.

Evo mozete pročitati ovdje review od jednog, a sto se tiče visokih tipki evo citirat ću tog lika:

 

First I thought that the keys traveling a little too deep when hit would interfere with my typing but this is not the case at all. I can type very fast on the G110 and my typing is as accurate if not more so than on my other gaming keyboard - the beautiful SideWinder X6.

Evo i jos jedan dobar review, nevolim one gdje je previse hvale.

Without signature
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 18:06 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G110 za igrače

Kolko sam ja prosnjofal po internetu o toj G110 nesto je nize kvalitete materijala nego model G11 koji zamjenjuje recimo, to dosta ljudi misli koji su je testrirali a nekima je osvjetljenje tipkovnice preslabo. Spominju se jos i resursa gladni te teski Driveri za nju ak se oce iskoristit sve njezine mogucnosti pa ko voli nek navali.Cool

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 18:36 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G110 za igrače
Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
dmanz kaže...

Opa to je super to je sigurno od danas ili jučer, a meni taj problem s USBom uopce nesmeta necu nista ukljucivat, a ako i budem nista zahtjevno, vec sam se navikao vise puta ustekavat ovaj Prijenosni HDD s 2 USB, meni radi i sa 1dnim.

Rambox, kako mislis teski drivera i mores li malo pojasnit, sve ima svoje prednosti i mane.

I Kako mislis osvjetljenje naglo oslabi i sl., uzrok?


Meni to osvjetljenje osobno treba iz 2 razloga,
1)Tipkovnica mi se nalazi u stolu izvuče se pa kad sjedim u raznim pozama pisem za koji stupac u krivo jer nevidim slova.

2)Kad dođu frendovi da vide, ovo mi i nije previse vazno al sve mi crno osim tipkovnice do sada :D

Without signature
16 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
markoal kaže...
dmanz kaže...

Opa to je super to je sigurno od danas ili jučer, a meni taj problem s USBom uopce nesmeta necu nista ukljucivat, a ako i budem nista zahtjevno, vec sam se navikao vise puta ustekavat ovaj Prijenosni HDD s 2 USB, meni radi i sa 1dnim.

Rambox, kako mislis teski drivera i mores li malo pojasnit, sve ima svoje prednosti i mane.

I Kako mislis osvjetljenje naglo oslabi i sl., uzrok?


Meni to osvjetljenje osobno treba iz 2 razloga,
1)Tipkovnica mi se nalazi u stolu izvuče se pa kad sjedim u raznim pozama pisem za koji stupac u krivo jer nevidim slova.

2)Kad dođu frendovi da vide, ovo mi i nije previse vazno al sve mi crno osim tipkovnice do sada :D

Pa znas i sam kaj to znaci teski driveri znaci da zderu puno resursa na kompu ak se koriste sve mogucnost tipkovnice i to je to. Takve stvari s driverima raznim mos nac na puno raznih proizvoda tu nema nist cudno, a kaj se tice osvjetlenih tipki to ne treba posebno objasnjavat kazu korisnici da bi htjeli malo jace osvjetljenje tipki od onog koje nudi tipkovnica.Cool

15 godina
neaktivan
offline
Logitech G110 za igrače

Ruzna tipkovnica. Razerove su elegantnije. :P

Pa ja u principu ne pijem, ali može jedna čašica.
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G110 za igrače
VirtUoso kaže...

Ruzna tipkovnica. Razerove su elegantnije. :P

Meni baš obrnuto, nepodnosim razer :)

http://www.hr-invites.com/register.php (torrenti i pozivnice)
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G110 za igrače

 ja mislim da je g19 bolja od ove (sad tek vidim da je samo 500kn pa sigurno da je bolja)a namjeravam uzet g15 pa ova nema ni onaj mali ekrancic ali bitno da ima više boja tipki ahaNamigiva

 

EDIT:razer je bullshit

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 20:11 (xnight_hunterx).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G110 za igrače
xnight_hunterx kaže...

 ja mislim da je g19 bolja od ove (sad tek vidim da je samo 500kn pa sigurno da je bolja)a namjeravam uzet g15 pa ova nema ni onaj mali ekrancic ali bitno da ima više boja tipki ahaNamigiva

 

EDIT:razer je bullshit

Why?

Pa ja u principu ne pijem, ali može jedna čašica.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice