Logitech predstavio nove volane za igrače

poruka: 34
|
čitano: 5.387
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech predstavio nove volane za igrače".
16 godina
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

Uf!

400 € + 60 € za mjenjač; to je više od 1000 kn skuplje od G27. Puno.

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

Steta sto nisu predstavili nikakav volan u cjenovnom rangu ispod milijon eura.

- Psiho246
Moj PC  
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

Za te novce si kupis pravi auto.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
lmutak kaže...

Za te novce si kupis pravi auto.

 A i za manje :)
http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-punto-1.7-turbo-diesel-oglas-15683239

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
15 godina
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

A ja kupio G27 pred 3 tjedna :D je***te živote... Da su barem najavili da će izbaciti nešto novo, nego šute i kao šuška se da odustaju od tog segmenta.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače

EDIT:

 

nekaj sam pobrkao, paprene cijene

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 15:51 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
mrsmith kaže...

A ja kupio G27 pred 3 tjedna :D je***te živote... Da su barem najavili da će izbaciti nešto novo, nego šute i kao šuška se da odustaju od tog segmenta.

 I bolji ti je G27 od ovoga, a nigdje ne vidim da ide na PC. Izgleda da su papućice plastične i nemaš šifter uključen, a ovaj koji se može dokupiti nema gumbe.

13 godina
online
Logitech predstavio nove volane za igrače

Zato ima gumbe na volanu. Nije mi jasno zašto su dvije verzije, jedna s više tipki na volanu a jedna s manje, pa 90% ljudi će sigurno uzeti s više pošto ih na mjenjaču nema, čak i oni koji neće uzeti mjenjač će sigurno uzeti verziju s više gumba pošto je cijena ista. Ali paprena je zbilja, G27 je još uvijek all the way i sumnjam da ima nekih većih razlika osim volana. Papučice izgledaju isto kao i na G25/27.

A i u članku se navodi da je G29 dostupan samo vlasnicima PS3 i PS4 a u specifikacijama pod sistemske zahtjeve piše da traži Powered USB port or Windows® 8.1, Windows 8 or Windows 7, te također piše ''G29 game steering wheel is designed for the latest racing games for your PlayStation®4 or PlayStation®3 console. G29 Driving Force also works on your PC using Logitech Gaming Software.''

Oba mogu na PC tako da si autor članka nek brzo to promjeni.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 16:24 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Berko kaže...

Uf!

400 € + 60 € za mjenjač; to je više od 1000 kn skuplje od G27. Puno.

 Maltene samo volan košta kao cijeli novi Playstation4. 
Bome Logi prilično pumpa cijenu. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače

kolko je G27 kostao na pocetku? ni sad ga nema novog ispod 230-250 eura

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 19:34 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
vrinho kaže...

Zato ima gumbe na volanu. Nije mi jasno zašto su dvije verzije, jedna s više tipki na volanu a jedna s manje, pa 90% ljudi će sigurno uzeti s više pošto ih na mjenjaču nema, čak i oni koji neće uzeti mjenjač će sigurno uzeti verziju s više gumba pošto je cijena ista. Ali paprena je zbilja, G27 je još uvijek all the way i sumnjam da ima nekih većih razlika osim volana. Papučice izgledaju isto kao i na G25/27.

A i u članku se navodi da je G29 dostupan samo vlasnicima PS3 i PS4 a u specifikacijama pod sistemske zahtjeve piše da traži Powered USB port or Windows® 8.1, Windows 8 or Windows 7, te također piše ''G29 game steering wheel is designed for the latest racing games for your PlayStation®4 or PlayStation®3 console. G29 Driving Force also works on your PC using Logitech Gaming Software.''

Oba mogu na PC tako da si autor članka nek brzo to promjeni.

 A daj sad ti o tome što bi autor članka trebao ispraviti...za početak "Logitech G290 Driving Force" koji se spominje niti ne postoji (G920 postoji) - trebao si se već davno naviknuti na kavalitetu članaka ovdje

15 godina
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

ček malo sad ispada da jedino g25 ima najviše opcija.

 

Unlike the superseded Logitech G25, the shifter unit does not include a selector to switch to sequential up-down mode, only allowing six-speed mode to be used. The shift click has improved though and gives less noise.

 

jesu li bar sekvencijalni mod vratili na g29?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
nixass kaže...

kolko je G27 kostao na pocetku? ni sad ga nema novog ispod 230-250 eura

 U startu je kostao oko 1800 kn! onda je cijena skocila u nebesa! Mene zanima dali  ce za g29 (PS4 verzija) netko napraviti driver da radi i na pc-u. (kao dualshock4) da ga mogu koristiti i na konzoli i na pc-u...

HAKOSUKA
13 godina
online
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Bacelj kaže...
Mene zanima dali  ce za g29 (PS4 verzija) netko napraviti driver da radi i na pc-u. (kao dualshock4) da ga mogu koristiti i na konzoli i na pc-u...

 Oba volana mogu na PC samo autor članka je samo pročitao Racing wheel for PlayStation 3 and PlayStation 4 pa zaključio da može samo na navedene konzole a Features i Specifications nije pročitao.

---Life is ours, we live it our way---
13 godina
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

Kak mi smeta kaj M$ gura Xbone brand kao PC gaming, polako al sigurno, a niko vece stete njje napravio PC gamngu zadnjih 15 godina nego bas M$.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Dzaba skupi volani kad nema dobre rally igre
...i tako dalje
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
apoteka kaže...
Dzaba skupi volani kad nema dobre rally igre

 ali, jedino je grafika outdated, sve ostalo stima. RBR

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
nixass kaže...
apoteka kaže...
Dzaba skupi volani kad nema dobre rally igre

 ali, jedino je grafika outdated, sve ostalo stima. RBR

 da je živ, možda bi napravili i drugi dio. a ovako imamo samo colinov, ali i on lagano propada zbog "masa".

11 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Psiho246 kaže...

Steta sto nisu predstavili nikakav volan u cjenovnom rangu ispod milijon eura.

 Igračima koji se profesionalno bave video-igricama nije problem dati taj novac jer im se isplati u kratkom roku.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
15 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Onjegin kaže...
Psiho246 kaže...

Steta sto nisu predstavili nikakav volan u cjenovnom rangu ispod milijon eura.

 Igračima koji se profesionalno bave video-igricama nije problem dati taj novac jer im se isplati u kratkom roku.

 pa nećeš radit volan za širu populaciju, tako da će mu cijena bit takva da će je moć kupit samo 0,001% igrača. dobio bi promptno otkaz iz firme za takav potez.

9 godina
neaktivan
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

Puno para za marku koja je poznata po kvarljivosti, sto je ujedno i razlog zasto imaju tako dobar support. Kad radis nesto od jeftinog nekvalitetnog materijala onda ti nije problem zamjeniti nekome i volan koji si prodao za 400 eura a proizveo za 40 ili manje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
nixass kaže...
apoteka kaže...
Dzaba skupi volani kad nema dobre rally igre

 ali, jedino je grafika outdated, sve ostalo stima. RBR

 na to sam i mislio, samo sam zaboravio "nove" rally igre

s druge strane, nema ni jeftinog logi volana kao moj formula force ex

steta jer je vec pri kraju radnog vijeka

...i tako dalje
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
apoteka kaže...
nixass kaže...
apoteka kaže...
Dzaba skupi volani kad nema dobre rally igre

 ali, jedino je grafika outdated, sve ostalo stima. RBR

 na to sam i mislio, samo sam zaboravio "nove" rally igre

s druge strane, nema ni jeftinog logi volana kao moj formula force ex

steta jer je vec pri kraju radnog vijeka

 uzmi rabljeni DFP, nisu skupi a pruzaju puno

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Da, al opet postoji problem igara. Ima dobrih simulacija al sve su na asfaltu
...i tako dalje
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
apoteka kaže...
Da, al opet postoji problem igara. Ima dobrih simulacija al sve su na asfaltu

 to je istina.. RBR je ok al je stvarno hardcore.

Ima raznih dirt modova za rFactor, nisam nikad probao pa ne mogu preporuciti, al ako su imalo uvjerljivi kao i asfalt ..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Logitech predstavio nove volane za igrače

Kak nema nove igre? Sada je na EA došao Dirt Rally... Pravo osvježenje za moj G27.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Leryan kaže...

Kak nema nove igre? Sada je na EA došao Dirt Rally... Pravo osvježenje za moj G27.

 osvjezenje u odnosu na.. need for speed?

najbolji mi je bio Linus, kad je radio review nekog volana ili cega vec, i onda vozi s kamerom iz treceg lica (iznad auta.. lol).

Dirt Rally je ok voznja, al daleko od ozbiljnog rallya

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
nixass kaže...
Leryan kaže...

Kak nema nove igre? Sada je na EA došao Dirt Rally... Pravo osvježenje za moj G27.

 osvjezenje u odnosu na.. need for speed?

najbolji mi je bio Linus, kad je radio review nekog volana ili cega vec, i onda vozi s kamerom iz treceg lica (iznad auta.. lol).

Dirt Rally je ok voznja, al daleko ozbiljnog od rallya

 ja sam inace teski hc vozac i ne priznajem nista osim rbr i rfactora, no za novi colin mcrae odnosno dirt rally hc ekipa koju sam upitao za misljenje  vele da je odlican tocnije naj mcrae rally dosada...!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
nixass kaže...
Leryan kaže...

Kak nema nove igre? Sada je na EA došao Dirt Rally... Pravo osvježenje za moj G27.

 osvjezenje u odnosu na.. need for speed?

najbolji mi je bio Linus, kad je radio review nekog volana ili cega vec, i onda vozi s kamerom iz treceg lica (iznad auta.. lol).

Dirt Rally je ok voznja, al daleko od ozbiljnog rallya

 Nixass, da li imaš igru? Kakve veze sa mojim komentarom ima treće lice kamere?

16 godina
offline
Re: Logitech predstavio nove volane za igrače
Leryan kaže...
nixass kaže...
Leryan kaže...

Kak nema nove igre? Sada je na EA došao Dirt Rally... Pravo osvježenje za moj G27.

 osvjezenje u odnosu na.. need for speed?

najbolji mi je bio Linus, kad je radio review nekog volana ili cega vec, i onda vozi s kamerom iz treceg lica (iznad auta.. lol).

Dirt Rally je ok voznja, al daleko od ozbiljnog rallya

 Nixass, da li imaš igru? Kakve veze sa mojim komentarom ima treće lice kamere?

 ne ne sorry, to sam nespretno ubacio (trecu kameru).

igru nemam, jer me codemasters moze jako tesko uvjeriti da su napravili dobar posao.

kad izadje puna igra svakako cu probati al i svakako imam pravo pljuvati jer su im sve igre do sada bile medio, skoro u rangu need for speeda.

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice