Lollipop i za Galaxy Note II

poruka: 11
|
čitano: 2.533
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lollipop i za Galaxy Note II".
14 godina
neaktivan
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Baš me zanima kako će raditi sa hrpom Samsungovog bloatwarea.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lollipop i za Galaxy Note II
Nije istina,neki proizvođači ažuriraju svoje uređaje i nakon 18 mjeseci.
11 godina
offline
Re: Lollipop i za Galaxy Note II
mirdza kaže...

Baš me zanima kako će raditi sa hrpom Samsungovog bloatwarea.

 Nema bloatwarea u samsungovom lollipopu.

http://www.sammobile.com/2015/01/29/exclusive-samsung-removing-bloat-from-touchwiz-making-most-of-it-downloadable/

16 godina
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Imam note 2 već 2 godinei nikad mi se nije smonagedilo. svaki put kad sam htio nadogradiri 4.2 na 4.4 morao sam koristiti ilegalno. isto tako ću morat ilegalno i 5-ticu

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lollipop i za Galaxy Note II
SRLETRON kaže...

Imam note 2 već 2 godinei nikad mi se nije smonagedilo. svaki put kad sam htio nadogradiri 4.2 na 4.4 morao sam koristiti ilegalno. isto tako ću morat ilegalno i 5-ticu

 

 Android ti nije ilegalan kao Windowsi. Slobodno nadograđuj s kojom god verzijom želiš. Osim ako si pod ilegalno mislio na custom ROM.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
11 godina
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Ilegalno nije, ni costume rom nije ilegalan ( android je open source, pa cak i TW-rom ).

Jedino sto se krse pravila garancije ( ali ne radi nekakve ilegalnosti nego radi toga kaj samsung i ostale firme se zele osigurati ukoiliko s*ebes uredjaj da ga ne saljes na garanciju ).

 

Koliko sam ja puta sjebo one kineske telefone dok sam pravio ROMove za njih.

( srecom uvijek bi ih kupio u papirnici i sl. pa bi mi vratili pare LOL. )

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Bravo Samsung, izbacujete LP za Note 2, a S3 ni Kitkata vidio nije, sva sreća pa postoji XDA, da nema te zajednice davno bi propali

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Sta reći? Koju posluku porati? Ja zadovoljan. 

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Mogli su napraviti i za Note 1. Imam jedan na kojem se Ciganmod 12 vrti bez problema.

 

 

bor4c - human geek, level 36, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lollipop i za Galaxy Note II
bor4c kaže...

Mogli su napraviti i za Note 1. Imam jedan na kojem se Ciganmod 12 vrti bez problema.

 

 

 Mogli su,ali neče.

Od notae1 su davno odustali,a čini mi se da je lolipop zadnji update za note2.

Nakon toga ostaje custom rom.

16 godina
offline
Lollipop i za Galaxy Note II

Mislim da sam krivo izrazio u vezi nadogradnje androida. Naime, pod ilegalno sam mislo to da nije službena nadogradnja , već si sam instaliram preko nekih alata. To zna biti frustirajuće ako nisi vješt. Prije sam ima Androida 4.2. Dok je 4.4 još nije bio sluzben za nadogradnju, ja sam to radio "ilegalno", tj. neslužbenim putem. No ovih dana sam htio isto tako "ilegalno" , neslužbeno staviti lollipopa... no bezuspješno. Čak mi ni cyanogenmod 12 mi ne ide......   :(   .  A stvar je u tome što eto ne znam.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 10:29 (SRLETRON).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice