Lumia 1001

poruka: 6
|
čitano: 2.111
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 1001".
12 godina
protjeran
offline
Lumia 1001

nazalost Nokia is a dead man walking...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
 
2 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lumia 1001

I kad bi WP8 Nokie mogle biti dostupne kod nas? Ove godine vjerojatno ne?

Winter is coming...
12 godina
offline
Re: Lumia 1001
kratos091 kaže...

I kad bi WP8 Nokie mogle biti dostupne kod nas? Ove godine vjerojatno ne?

pa cekaj ba, ne zna se jos ni kad ce tacno izaci telefoni s wp8, a ti odmah o izlasku u hrvatskoj

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 1001
R4sput1n kaže...

nazalost Nokia is a dead man walking...

Ti kao da imaš nešto osobno protiv Nokie? Rekao bi čovjek da radiš za Samsung/Apple/LG.

14 godina
offline
Re: Lumia 1001
zoki.zlikowski kaže...
R4sput1n kaže...

nazalost Nokia is a dead man walking...

Ti kao da imaš nešto osobno protiv Nokie? Rekao bi čovjek da radiš za Samsung/Apple/LG.

Nema šta čovjek imati protiv nje kad je to istina.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
12 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 1001
zoki.zlikowski kaže...
R4sput1n kaže...

nazalost Nokia is a dead man walking...

Ti kao da imaš nešto osobno protiv Nokie? Rekao bi čovjek da radiš za Samsung/Apple/LG.

LoL, prljavi kapitalisti prvi, drugi, treci, cetvrti... kojima ja osnovna nit vodilja $, i tko god mislio drugacije je idiot ili budala, treceg nema...
Zapravo, kad malo bolje pogledam, od njih svih jos su mi ovi iz Nokie, nekad, bili najsimpaticniji, tocnije najmanje ljigavi, al u cijeloj prici to je ionako sasvim nebitno, jer jedno su necije zelje a sasvim je nesto drugo surova realnost -  a realnost je takva da Nokiji s ovakvim vodstvom te politikom iz Microsofta jednostavno nema spasa, i to ne kazem ja vec brojke te covjek koji se u telokomunikacije kuzi vise nego mi svi na forumu skupa - citajte i ucite.

NOKIA RIP

 

 

 

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice