Lumia 430 – cijene za sirotinju

poruka: 18
|
čitano: 3.544
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 430 – cijene za sirotinju".
10 godina
neaktivan
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

FLAGSHIP! FLAGSHIP!

 

Nije mi jasno kako 430 ima dualsim, a 930 nema dualsim..

Jbg, jasno mi je da je rješenje imat 2 x 930... al ne treba pretjerivat!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

Flagship će izaći sa Windowsima 10, sad jednostavno nema smisla za to.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
Dok dođe do ove naše sirotinje cena ce porasti na preko 100€.
15 godina
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

već vidim kako kontejnerski speleolozi shrvani oduševljenjem masovno hrle u prodajne centre po svoj primjerak, e ne bi li se jednostavnije dogovorili tko u kojem terminu kopa i na kojoj lokaciji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

Ive, trole jedan! Kakav omalovažavajući naslov! Zašto bih morao imati skupocjeni mobitel? Da ga negdje ne ostavim ili da mi padne u vodu?

 

Društvene mreže ne želim i ne trebaju mi (hvala Bogu), a za fotografiranje koristim pravi fotoaparat. Jedino što želim jest dobar prijam signala i oštar ekran od barem 5 inča.

 
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
DowlaBoy kaže...
Dok dođe do ove naše sirotinje cena ce porasti na preko 100€.

 kod nsan je za svaki mobitel cijena puta 10.

9 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
pohana prezla kaže...

Ive, trole jedan! Kakav omalovažavajući naslov! Zašto bih morao imati skupocjeni mobitel? Da ga negdje ne ostavim ili da mi padne u vodu?

 

Društvene mreže ne želim i ne trebaju mi (hvala Bogu), a za fotografiranje koristim pravi fotoaparat. Jedino što želim jest dobar prijam signala i oštar ekran od barem 5 inča.

 Upravo tako,no mislim da ive nije pucao na sirotinju kao takvu,nego na cijene koje su stvarno bagatelne..Evo Lumia 530 u Njemackoj je 77 Ojra..Osobno,za smart mi je gornji limit 200 Ojra,mada,nikako da mi dosadi moja voljena Lumija 520,pa kupim nes skuplje..nema potrebe..

9 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
ima ovdje lumia 535 koja je solidan mob hardverski ali je zato softverski zesca banana zato i je takva cijena ono koristio sam WP na drugim telefonima i stvarno je super al ovdje je tragican vjerujem da ce tako bit i na ovoj kanti
14 godina
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

Na koju oni to foru pokušavaju pridobiti mlađu populaciju kojoj je najbitnija stvar na svijetu izrada selfija sa kamerom od svega 2 MP !?!?!?

 

Moš mislit da će to netko kupiti...da su stavili barem/minimum 5MP onda bi se već mogli nečemu nadati...

 

Sve stave relativno OK i onda ga ukakaju sa prelošom kamerom 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2015 10:29 (andi.cro).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
nockodanic kaže...
ima ovdje lumia 535 koja je solidan mob hardverski ali je zato softverski zesca banana zato i je takva cijena ono koristio sam WP na drugim telefonima i stvarno je super al ovdje je tragican vjerujem da ce tako bit i na ovoj kanti

 što zar je toliko baš loša, i jel bolja 630/635 kada bi se moralo birati

15 godina
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju

 

@ neckodanic - mozes li opisati primjer u kojem 535 banana? Razmisljam uzeti taj telefon pa me zanimaju negativna iskustva prije nego kupim. Hvala

14 godina
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

Ma kakva banana ... Lumia 535 je zverka, jedino.....

 

izgleda da postoje 2 tipa ekrana, jedan na kojem se vide okomite pruge i drugi na kojem ih nema, ipak ima relativno lošu rezu (960x540 na 5")

 

i tu je i uzrok problema s osjetljivosti ekrana na dodir, iako su radili i ispravke firmwarea, izgleda da to dio korisnika i dalje muči...

 

znači uzeti u ruke i malo prošvrljati po menijima da se vidi responzivnost ekrana...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
JosephBullet kaže...

 

@ neckodanic - mozes li opisati primjer u kojem 535 banana? Razmisljam uzeti taj telefon pa me zanimaju negativna iskustva prije nego kupim. Hvala

 izgleda da postoji harwere revision verzija i moraš to na postavkama vidjet ako je 3.0.0 ta je problematična dok je 0.5 ili kako već ta je ok

 

malo na netu pogledaj no nije mi dugo trebalo da nađem mane moba

 

 

i sada mi se lumija 735 čini ok na pretplatu ali znaš i sam kako to ide 

15 godina
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju

Dakle starija revizija bi trebala biti ok? Jel zna itko koja je revizija u Vipnetu? oni imaju taj telefon za 699Kn koji sjedaju nazad na racun. To mi se cini ok cijena. Predpostavljamd a je u Vipu single Sim verzija

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
JosephBullet kaže...

Dakle starija revizija bi trebala biti ok? Jel zna itko koja je revizija u Vipnetu? oni imaju taj telefon za 699Kn koji sjedaju nazad na racun. To mi se cini ok cijena. Predpostavljamd a je u Vipu single Sim verzija

 malo po netu prokopaj te ako kupiš molim te javi dojmove 

15 godina
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju

Telefon o kojem ovdje pisem je Lumia 535 (a ne 463 iz naslova threada).

Prokopo sam po netu i skonto da je starija verzija 3.0 a novija 5.0. Radi se o hardwareskoj reviziji. Novija revizija (5.0) radi bolje, starija ima problema - ekran je preosjetljiv. Tesko je pisati poruke i cesto kada scrolas ekran detektira touch. Ako sam dobro skonto u HR je trenutno dostupna ta losija 3.0 revizija. Revizija se vidi samo u softwareu, ondnosno na kutiji ne pise.

Ako netko nade da se negdje prodaje Hardware revision 5.0 neka pliz javi. Mene konkretno zanimaju ovi koji se prodaju u Vipnetu. Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 0:12 (JosephBullet).
15 godina
offline
Lumia 430 – cijene za sirotinju

Da frend ima luminu 535 odlican mob niti steka ni nista stvarno je zadovoljan jedino to su sjeb.. sa ekranom na nekim djelovima bas ne prihvaca najbolje kad stisnes i ne radi multitocuh(radnja sa vise prstiju od jednom) ima onaj program on ga je isto skinuio i tamo se provjeri lako odmah

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lumia 430 – cijene za sirotinju
JosephBullet kaže...

Telefon o kojem ovdje pisem je Lumia 535 (a ne 463 iz naslova threada).

Prokopo sam po netu i skonto da je starija verzija 3.0 a novija 5.0. Radi se o hardwareskoj reviziji. Novija revizija (5.0) radi bolje, starija ima problema - ekran je preosjetljiv. Tesko je pisati poruke i cesto kada scrolas ekran detektira touch. Ako sam dobro skonto u HR je trenutno dostupna ta losija 3.0 revizija. Revizija se vidi samo u softwareu, ondnosno na kutiji ne pise.

Ako netko nade da se negdje prodaje Hardware revision 5.0 neka pliz javi. Mene konkretno zanimaju ovi koji se prodaju u Vipnetu. Hvala 

Kao što rekoh, žena mi ima 535 iz HT-a, a prošli tjedan sam uzeo kolega iz Vipneta 535-icu, ali su oba HW 3.0.0

 

ali na ženinoj se golim okom vide okomite crtice na zaslonu, a kod kolege ne, iako je nominalno sve isto hardverski...

 

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice