MacBook Pro umjesto MacBooka Aira

poruka: 5
|
čitano: 1.218
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MacBook Pro umjesto MacBooka Aira".
11 godina
offline
MacBook Pro umjesto MacBooka Aira

Čim je izašao macbook bilo je za očekivati da će u budučnosti ugasiti macbook air i zaokružiti ponudu na macbook i macbook pro 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro umjesto MacBooka Aira

Tanji 13%, jer 1,5mm malo zvuči. I kome je bitno koliko je tanak kad svejedno ide u torbu . Valjda je bitnije koliko je težak?!

 

Makneš funkcionalnosti i zamijeniš ih dongleom da bi bio tanji, al u torbi isto teži. Zašto je bitno da je tanak, kakav je to fetiš?

But how do it know
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
MacBook Pro umjesto MacBooka Aira

Tako je.

Nek prepuste dizajn nekim ženama, pa onda bude dug i širok.

Ups....

Mislim da sam fulao temu...

 

Ontopic, od predstavljanja iPhonea sam slutio da će se nekaj ovakvoga dogoditi Macbooku.

Zanimljiva opaska: nisu izbacili 3,5 mm utor, što znači da ne možeš uštekat nove Apple lightning slušalice bez adaptera...

Idocracy....

Kruha i igala...
 
3 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro umjesto MacBooka Aira
Trebas razmisljat malo a ne zakljucke donositi samo tako. Konkretno mislim na 3,5 adapter. Jako puno profesionalnih glazbenika koristi mac pa zamisli sta bi bilo sad da im uskratis taj konektor!?
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: MacBook Pro umjesto MacBooka Aira
JamesM kaže...
Trebas razmisljat malo a ne zakljucke donositi samo tako. Konkretno mislim na 3,5 adapter. Jako puno profesionalnih glazbenika koristi mac pa zamisli sta bi bilo sad da im uskratis taj konektor!?

 Da, ali molim te ponovi ovaj post kad izade slijedeća generacija Macbooka, bez 3,5 mm utora (uskoro).

Pa mi onda reci da profesionalci koriste lightning.

Svašta ću ovdje pročitat....

Očito ne kužiš kak to ide kod Applea.

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice