Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor

poruka: 19
|
čitano: 3.421
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor".
12 godina
offline
Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
Baš glupo. Kak će sad Turci kupovati pečenice za Božić ak nema u Toru.
I much prefer the sharpest criticism of a single intelligent man to the thoughtless approval of the masses.
 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
Pametni ljudi, ne dopustaju da im nitko pod okriljem "slobode" rusi drzavu.
 
1 23 hvala 0
16 godina
offline
Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor

Ne vidim ko Turcima spolja ruši državu? Turska je pre desetak godina bila solidno savremeno uređena, sekularna država, u skladu sa Ataturkovim idejama, koja je uz to u regionalnoj politici imala solidnu podršku zapadnih zemalja, pa je tako vrlo slobodno "šamarala" Kurde, čak i malo izvan svojih granica i, generalno, nije bila ni na koji značajan način ugrožena.

 

Turska poslednjih godina prolazi kroz islamizaciju, urušavanje državnih institucija u cilju koncentrisanja vlasti u rukama jednog čoveka, društvena previranja, gotovo staljinističke čistke u vojsci, obrazovanju, medijima, uspela je da se posvađa sa EU, na momente i sa Amerikom (npr kad su svojevremeno zabranili NATO-u da koristi baze na teritoriji Turske za udare na ISIL), pa i sa Rusijom i trenutno vodi sve više izlacionističku politiku (u šta se uklapaju i mere iz članka)...

 

Dakle, ako iko ruši Tursku, to je, po mom mišljenju, Erdogan.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 12:53 (Ivan(4)).
Moj PC  
32 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
Turska definitivno plovi u smjeru kojem sultan Erdogan želi. Od zemlje koja je mogla služiti kao primjer ostalim islamskim zemljama (btw to je prije rata bila i Sirija), nastala je zemlja u kojem se pocelo isto uzvikivati Allahu akbar. To je prije par godina bilo nezamislivo!
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
w10 kaže...
Pametni ljudi, ne dopustaju da im nitko pod okriljem "slobode" rusi drzavu.

 Krivo, sjedi, jedan.

 

Točno:
Pametni ljudi, ne dopustaju da im nitko pod okriljem "države" rusi slobodu.

To i je jedan od stotine problema Hrvatske, ljudi se rađe bore za državu-naciju nego narod od kojeg su i sami dio. Čak ima i onih koji se rađe za državu nego za sebe bore.

Ne vidim šta je ova država tako lijepo za mene napravila da bi ja na nju bio 'ponosan' šta nebi svaka civilizirana država(a sloboda je pokazalo se temelj civiliziranosti) napravila za mene samo da sam rođen, neke još i bolje. Eto, rođen sam kao tu pa bi na to morao biti ponosan lol...

Ponos je slabost, i popišam se na moj i svačiji ponos na ikoju državu.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
15 godina
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
GNU+Linux kaže...
w10 kaže...
Pametni ljudi, ne dopustaju da im nitko pod okriljem "slobode" rusi drzavu.

 Krivo, sjedi, jedan.

 

Točno:
Pametni ljudi, ne dopustaju da im nitko pod okriljem "države" rusi slobodu.

To i je jedan od stotine problema Hrvatske, ljudi se rađe bore za državu-naciju nego narod od kojeg su i sami dio. Čak ima i onih koji se rađe za državu nego za sebe bore.

Ne vidim šta je ova država tako lijepo za mene napravila da bi ja na nju bio 'ponosan' šta nebi svaka civilizirana država(a sloboda je pokazalo se temelj civiliziranosti) napravila za mene samo da sam rođen, neke još i bolje. Eto, rođen sam kao tu pa bi na to morao biti ponosan lol...

Ponos je slabost, i popišam se na moj i svačiji ponos na ikoju državu.

 Promašio si poentu njegovog posta, nije mislio na narod, nego na vlast. 

 

Za drugi dio posta 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
VPN osim disidenata i dilera koriste i velike (i male) kompanije. Onemogućavanjem VPNa se tursko gospodarstvo izlaže špijunaži i potencijalno velikim gubicima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor

Erdogan će zbog Kurda radije državu odvesti u kameno doba nego li u 22. stoljeće. Ovi manijaci u Briselu su još mislili inkorporirati Arapske zemlje (Turska + Saharske zemlje) u širu Mediteransku uniju. Nemam tko je luđi.. muslimanski ekstremisti ili Briselski ljevičarski ekstremisti...

 
3 6 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
GNU+Linux kaže...

Ponos je slabost, i popišam se na moj i svačiji ponos na ikoju državu.

 Meni isto nije jasan taj ponos vezan s mjestom rođenja. Pa ponosan možeš biti samo na nešto što si sam napravio s nekom namjerom, reklo bi se "na djelo vlastitih ruku".

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor

Nije vam jasan patriotizam? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
Svaki narod ima vlast koju zaslužuje. Kako turci, tako i mi.
 
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
AA-d00d kaže...
GNU+Linux kaže...

Ponos je slabost, i popišam se na moj i svačiji ponos na ikoju državu.

 Meni isto nije jasan taj ponos vezan s mjestom rođenja. Pa ponosan možeš biti samo na nešto što si sam napravio s nekom namjerom, reklo bi se "na djelo vlastitih ruku".

 Ponos je gruba riječ, postoji i riječ zahvalnost.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
boxer kaže...

Nije vam jasan patriotizam? 

 Nije li to domoljublje? 

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
protjeran
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
boxer kaže...

Nije vam jasan patriotizam? 

Patriotizam je zadnje utociste hulja, ili kako je rekao Samuel Johnson: "patriotism is the last refuge of a scoundrel"

 

Skupa sa religijom omogucava malim bezveznim ljudima bez ikakvih kapaciteta da si stvore iluziju da su nesto i da necemu pripadaju...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 17:32 (ansha).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
vgetik kaže...
AA-d00d kaže...
GNU+Linux kaže...

Ponos je slabost, i popišam se na moj i svačiji ponos na ikoju državu.

 Meni isto nije jasan taj ponos vezan s mjestom rođenja. Pa ponosan možeš biti samo na nešto što si sam napravio s nekom namjerom, reklo bi se "na djelo vlastitih ruku".

 Ponos je gruba riječ, postoji i riječ zahvalnost.

 Da, da, 'zahvalnost' na državu kojoj je u 25 godina njezina postojanja jedino postignuće da postoji. Ajde, biti ću velikodušan, ima još jedno postignuće, ušli smo u EU.

 Ali na čemu da budem zahvalan? Na tome da su naši političari bili nesposobni mirno dezintegrirati Jugoslaviju. Na tome da su se stotine ako ne i tisuće javnih tvrtki tijekom rata prodavale za par kuna samo zato da se umjetno stvori sloj bogataša(da, kralo se od javnog vlasništva koje je i tvoje i moje)?  Da budem zahvalan na tome što nam se socijalni doprinosi raspadaju, unatoč tome što smo ex-socijalistička zemlja, a da smo u tome daleko iza većine europskih zemalja? Da budem zahvalan na predsjednici koja se smatra predsjednicom NATO-a i voli bosti đavola(Rusiju)? Da budem zahvalan na tome što su nam uvijeti života takvi da svi masovno migriramo van? Da budem zahvalan na klerofašističku revoluciju pa nam popovi sve više diktiraju život? Popovi koji u životu nisu vidjeli golu ženu sada imaju predstavnika u ginekološkom zavodu? Da budem zahvalan tome što je za početka rata HDZ u svojoj središnjoj zgradi dijelio novac dijaspore svakome tko je došao i zamolio bez da je išta iko zapisivao? Da budem zahvalan što nam općeniti razvoj države 25 godina stoji na mjestu?

AA-d00d kaže...
boxer kaže...

Nije vam jasan patriotizam? 

 Nije li to domoljublje? 

 Domoljublje koliko ja znam među hrvatskim poltičarima ima ovu definiciju:
'Pojava u kojoj ako se narodu dopusti da maše zastave, ja ću uskoro imati pun džep narodovog novca.'

Moje jedan savjet:
Uputite vaš bijes tamo gdje pripada, prema političarima i svima koji su ilegalno zaradili na trošak naroda, a ne prema srbima, romima pa čak ni arapima. Najveća prijevara koju su svi profesionalni političari napravili je da s narode razdvojili po etnicitetu i natjerali ih da se tuču jedan sa drugim, a ne protiv vlastitih 'vlasti'.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
13 godina
neaktivan
offline
Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor

Neocekivani zaplet price. Zbog cega se doticni ne slazu?

battlelog:http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/carrycopter/ youtube: https://www.youtube.com/c/carrycopterr myanimelist:http://myanimelist.net/profile/carrycopter
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
ansha kaže...
boxer kaže...

Nije vam jasan patriotizam? 

Patriotizam je zadnje utociste hulja, ili kako je rekao Samuel Johnson: "patriotism is the last refuge of a scoundrel"

 

Skupa sa religijom omogucava malim bezveznim ljudima bez ikakvih kapaciteta da si stvore iluziju da su nesto i da necemu pripadaju...

 Nije to baš tako, patriotizam kao takav je generalno dobra stvar, međutim ljudi su kvarljiva roba i skloni su zbog svojih mana i ličnih interesa pokvariti svašta, pa tako i to.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor
AA-d00d kaže...
boxer kaže...

Nije vam jasan patriotizam? 

 Nije li to domoljublje? 

 Ima jedna smiješna o tome

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Malo naprednija cenzura: Turska blokirala Tor

Patriotizam je zgodan izgovor da se svoja prava stave ispred tuđih.

 

Uzmite u obzir da su prije 25 godina Srbi bili patrioti koji su htjeli očuvati svoju domovinu Jugoslaviju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice