Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

poruka: 14
|
čitano: 3.269
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6".
16 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Btw kak se opce radi s tim vecim telefonima i iOS kad nema dole tipke ko na Androidu? Zadnji put kad sam koristil iPhone sve onscreen tipke su bile u gornjem redu. Su se glupani sjetili i prebacili ih dole? Ako nisu onda je to epic fail!

 

Moj PC  
5 7 hvala 0
14 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6
I šta je tu čudno? Pa tko normalan želi mobitel ciglu, osim fejs frikova, i selfie cura
 
6 19 hvala 2
16 godina
offline
Re: Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6
NEW_MAN kaže...

Btw kak se opce radi s tim vecim telefonima i iOS kad nema dole tipke ko na Androidu? Zadnji put kad sam koristil iPhone sve onscreen tipke su bile u gornjem redu. Su se glupani sjetili i prebacili ih dole? Ako nisu onda je to epic fail!

 

 

Ko ne moze dobaviti gornje tipke, ne zna drzati mobitel kako treba.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6
NEW_MAN kaže...

Btw kak se opce radi s tim vecim telefonima i iOS kad nema dole tipke ko na Androidu? Zadnji put kad sam koristil iPhone sve onscreen tipke su bile u gornjem redu. Su se glupani sjetili i prebacili ih dole? Ako nisu onda je to epic fail!

 

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
14 godina
offline
Re: Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6
NEW_MAN kaže...

Btw kak se opce radi s tim vecim telefonima i iOS kad nema dole tipke ko na Androidu? Zadnji put kad sam koristil iPhone sve onscreen tipke su bile u gornjem redu. Su se glupani sjetili i prebacili ih dole? Ako nisu onda je to epic fail!

 

Imaju geste za natrag itd...

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Grazie

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 8:26 (NEW_MAN).
11 godina
neaktivan
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 9:42 (neo.gz).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

užas. siroti Epl. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Trebali su samo nazvati novi iPhone iPad 4.7 i 5.5 i nitko ih ne bi prozivao zbog promjene mišljenja?

istina je da je sve preko 3.5-4 preveliko za komodno korištenje jednom rukom, ljudi ipak traže veći ekran jer je ugodnije za korištenje, makar i uz pomoć druge ruke. ponuditi ono što većina hoće ili tvrdoglavo ustrajati na starom je bio lak izbor.

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Mjesecima se prica kako je 6+ kasnije usao u proizvodnju i kako su kolicine ogranicene, al glavno da nastane ovakav clanak.

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Jel se prodaje više galaxy note-ova ili galaxy s-ova? Siguran sam da je puno manje tržište za mobove veće od 5''.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Da postoji verzija 6-ice sa 4" mislim da bi bila prodavanija od 5,5". 4" je mobitel, 5,5" je križanac

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6
F10EXX kaže...

Mjesecima se prica kako je 6+ kasnije usao u proizvodnju i kako su kolicine ogranicene, al glavno da nastane ovakav clanak.

 

 

Sad nas čekaju iste one priče od prije godinu dana kad je 5c bio promašaj. Sad ćemo to slušati vezano uz 6+. Nađi neki članak o 5c, find/replace i pusti ga kao najnovije procjene analitičara.

 

10 godina
offline
Manja potražnja za Plus modelom iPhonea 6

Razlog zasto nisam ove godine zamjenio dotrajali s2 je samo u tome sto su sve (osim sonya kojeg bas i ne volim) korporacije izbacile top modele s dijagonalama vecim od 5". Gotov razgovor. A oni samo nek izbacuju tacne za top modele i okljascuju "minije" sa 4.7". Radije cu kupit sony (koji ne volim) compact nego tu glomaznu glupost od phableta koje oni nazivaju mobitelom.

 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice