Mega pušten u rad

poruka: 75
|
čitano: 15.231
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mega pušten u rad".
12 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad
to se čekalo, super :D
ima se, meže se
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

Kasnite {#}

Opali HVALA ↓↓↓
 
1 20 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

jos kad bi mogo otvorit njihovu web stranicu da se registriram i dobim tih 50 gb bilo bi super...no jbg treba cekat dok se server malo olaksa

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Mega pušten u rad

Samo se jos jednom pokazalo da ako si dovoljno mocan i ako imas dovoljno love da ti nitko ne moze nista.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
4 7 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

Ja sam se jučer registrirao i nemoguće je napraviti upload. Cijelo vrijeme piše "Pending" ili dođe do 99% pa opet ode na 0%...

Opali HVALA ↓↓↓
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Mega pušten u rad

Kasnite tocno 24h manje 1 minutu od trenutka pokretanja servisa. Pozitivno je to sto su u vijesti navedeni skoro svi detalji (osim obrazlozenja o prigovorima na implementaciju enkripcije).

Ja sam se registrirao jucer, sat vremena nakon objave. Koristite HTTPS konekciju jer u protivnom istekne vrijeme cekanja i nemozete se registrirati..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 18:22 (kerum).
Moj PC  
3 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Mega s*anje i navjerovatnije honeypot...

COYI
 
1 29 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

meni nece otvorit stranicu?!

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad
Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
kerum kaže...

Kasnite tocno 24h manje 1 minutu od trenutka pokretanja servisa. Pozitivno je to sto su u vijesti navedeni skoro svi detalji (osim obrazlozenja o prigovorima na implementaciju enkripcije).

Ja sam se registrirao jucer, sat vremena nakon objave. Koristite HTTPS konekciju jer u protivnom istekne vrijeme cekanja i nemozete se registrirati..

Zato jer u bugu znaju da je navala na servere, pa su namjerno vijest objavili sa zakašnjenjem , tako da izbjegnemo gužvu. :)

hobi:moj-android.net
12 godina
offline
Mega pušten u rad

Jes napredan Dotcom {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Nevjerojatno.

 

Genijalac poput Aarona Swartza izgubi život zbog slobode interneta, a ovo debelo, lopovsko gov***o  nastavlja krasti i bogatiti se.

 

Užas.

 
11 54 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
Bugsy kaže...

Nevjerojatno.

 

Genijalac poput Aarona Swartza izgubi život zbog slobode interneta, a ovo debelo, lopovsko gov***o  nastavlja krasti i bogatiti se.

 

Užas.

A što to on krade? :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad
Bugsy kaže...

Nevjerojatno.

 

Genijalac poput Aarona Swartza izgubi život zbog slobode interneta, a ovo debelo, lopovsko gov***o  nastavlja krasti i bogatiti se.

 

Užas.

 

Da, tak je to u životu, ni prvi ni zadnji primjer.

Ali, Swartz nije izgubil život zbog slobode Interneta. Čovjek se ubil ko zna zbog čega, bil je psihički nestabilna osoba, njega je trebalo liječiti, a ne tužiti zbog gluposti.

 

I da ne odgovaram posebno na post ispod, onaj koji omogućuje drugima da razmjenjuju ilegalne datoteke nije nevinašce.

13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mega pušten u rad

Bogte jedva sam se registrirao, a sad ću čekat jedno pola godine do prvog uploada ... da ga j*bo NZealand {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
Dotcom je debelo kriminalno smece koji bi vlastitu majku prodao za pare. Bez obzira kaj je genijalac, nije tu genijalnost usmjeril pozitivi vec negativi - vlastitoj koristi naustrb drugih cija autorska prava se krse. Ali to je tema za sebe.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad

Bolji je od direktne konkurencije, jer nudi 10 puta više mjesta plus enkripcija podataka. Google,MS i Dropbox već plaču i gube mušterije. Oni naravno nisu kriminalci, nego 'poštene' firme {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 21:28 (memulica).
12 godina
protjeran
offline
Re: Mega pušten u rad
ukay1000 kaže...
Dotcom je debelo kriminalno smece koji bi vlastitu majku prodao za pare. Bez obzira kaj je genijalac, nije tu genijalnost usmjeril pozitivi vec negativi - vlastitoj koristi naustrb drugih cija autorska prava se krse. Ali to je tema za sebe.

Joj kak te  zdere sto se debeli prljavo obogatio bez da je lopatu uzeo u ruke jelda.

 

16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
Tyberius_Prime kaže...
ukay1000 kaže...
Dotcom je debelo kriminalno smece koji bi vlastitu majku prodao za pare. Bez obzira kaj je genijalac, nije tu genijalnost usmjeril pozitivi vec negativi - vlastitoj koristi naustrb drugih cija autorska prava se krse. Ali to je tema za sebe.

Joj kak te  zdere sto se debeli prljavo obogatio bez da je lopatu uzeo u ruke jelda.

 

 Ja bogami ne znam nikog tko se lopatom obogatio.A i taj koji jeste,garant su mu obadvije ruke otpale da se obogati.

16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
Tocno, nudi 10x vise prostora od konkurencije za piratski sw, zasticen velikom enkripcijom da si skine s vrata "mafiju", pardon, ljude koji se bore za svoja autorska prava. Nitko nije savrsen, samo sto je razlika izmedju debelog i MS-a (i ostalih) u barem nekoliko svijetlosnih godina.
Sry za off topic.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
čćžđš kaže...
    I da ne odgovaram posebno na post ispod, onaj koji omogućuje drugima da razmjenjuju ilegalne datoteke nije nevinašce.

Proklete fotokopirke i internet, http i ftp.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
ukay1000 kaže...
Tocno, nudi 10x vise prostora od konkurencije za piratski sw, zasticen velikom enkripcijom da si skine s vrata "mafiju", pardon, ljude koji se bore za svoja autorska prava. Nitko nije savrsen, samo sto je razlika izmedju debelog i MS-a (i ostalih) u barem nekoliko svijetlosnih godina.
Sry za off topic.

Jel ti i drugi 'dušebrižnici' znate koliko ima piratskog softwera na npr. Skydrive-u ???? Naravno da nemate pojma, jer ne posjećujete warez stranice. Bogte više niko i ne koristi rapidshare.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
Nemoj biti ignorant. Vec sam ti napisao da nisu savrseni, ali razlika s debelim je prevelika. Btw, dam se kladiti da nemas pojma kolko je piratzacije na skydriveu.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
protjeran
offline
Mega pušten u rad

koliko vidim jedini na gubitku su ameri jer sprega cloud usluga + socijalnih mreza (facebook za djecu i linkedin za odrase),

nije nista drugo nego pristajanje na spijunazu.

 

Kriptiranje podataka jakim kljucem je prvi korak zastite privatnosti,

naravno SAD nece sjediti skrstenih ruku te ce vjerojatno sprecavati sav promet koji korisit jaci kljuc od dozvoljenog po SAD zakonu.

Ako to nece imati ucinka nebi me cudilo da ponude Zelandu razumni ultimatum da debelog deportiraju u SAD na lekciju iz domoljublja.

do tada {#}{#}

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mega pušten u rad
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 22:04 (Bubabug).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

ako osuđujete njega onda osuđujte google, MS, dropbox i ostalo jer je to sve isto   

Moj PC  
9 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Odmah sam se registrovao i vec sam prebacio podatke sa DropBox-a :)

Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Mega pušten u rad

itekako nije isto,

kad koristis ostale claud diskove pristajes da gledaju, koriste i brisu tvoje privatne podatke

onako kako oni zele,

pod oni se mislim na SAD, njihovu  vladu, tajne sluzbe medije, trgovce podataka, korporacije ...

 

15 godina
online
Re: Mega pušten u rad
Father_Dougal kaže...
Bugsy kaže...

Nevjerojatno.

 

Genijalac poput Aarona Swartza izgubi život zbog slobode interneta, a ovo debelo, lopovsko gov***o  nastavlja krasti i bogatiti se.

 

Užas.

A što to on krade? :)

Ako cemo realno, ne "krade" on direktno ali indirektno da..... mi placamo servere prakticki, a on novac uzima sebi i radi s njim sto zeli, a kakvi se to file-ovi ugl nalaze na FHS servisima tipa nekada MU (sada ME), pa piratski naravno sto svaka budala zna koja je pratila MU.

 

Podrzavam ga ugl ali zbog drugih stvari (to je vec druga/duga tema), a ajmo se kladiti, ja kazem da ce za par mjeseci sve vise i vise warez foruma/site-ova naveliko koristiti MEGA servis, siguran sam 100%. Nitko od "FHS ownera" itd to nece javno reci ali nismo mutavi pa da to ne vidimo....... ovaj ce sada imati jos alibi, pravdat ce se time da je sve uber-mega kriptirano pa da ne zna sto se zbilja nalazi na serverima (ali zna on tko je koristio nekada MU, a isti ce i MEGA). Dropbox i Mediafire se npr. naveliko koriste za piratski sadrzaj..... MU je prije ipak bio na tronu tako da je zainteresiranost jos veca.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice