Metalno kućište i za iPhone 6C?

poruka: 8
|
čitano: 1.561
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metalno kućište i za iPhone 6C?".
14 godina
neaktivan
offline
Metalno kućište i za iPhone 6C?

Čemu tekstovi o glasinama ?

 

Ma dajte Bugovci, vi ste barem informatički pismeni, ako se od toliko novosti u informatici i tehnologiji općenito mora pisati o "glasinama" i to onima kako će nešto biti i izgledati onda možete preći na tjednik, tiskati BUG na lošijem papiru i stati s  online izdanjem.

2 Glasine su OK
18 Glasine su bez veze
Internet, to još uvijek postoji ?
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Metalno kućište i za iPhone 6C?

Nije bila losa ta unibody plastika. To je sasvim drugacije od mobitela sastavljenog od vise plasticnih ploha i zaserafljenog/zalijepljenog na neki metalni okvir.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Metalno kućište i za iPhone 6C?

Najsmiješnije mi je kako svi govore da je 5C bio fail, a prodavao se jednako ili bolje od tadašnjih androidovih top modela...

Stoja
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Metalno kućište i za iPhone 6C?
Stoja kaže...

Najsmiješnije mi je kako svi govore da je 5C bio fail, a prodavao se jednako ili bolje od tadašnjih androidovih top modela...

Ja ga jako puno vidim uokolo, ali zapravo je kad gledas da je po nekakvoj prijasnoj tradiciji za 100 dolara kod izlaska 5S trebala biti 5ica, a dobio si 'losiju', plasticnu verziju za iste novce, malo i je bio underwhelming.

14 godina
offline
Re: Metalno kućište i za iPhone 6C?

Plastika je zapravo najmanji problem tog modela. Neka ga ponude s nešto više memorije, pristojnim kamerama i dodaju touch id, a onda je lako za plastiku. Veći izbor boja je i prednost u odnosu na klasični iPhone.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 23:36 (hoover).
13 godina
offline
Metalno kućište i za iPhone 6C?

Osobno sam imao 5c i super telefon,samo hebiga ne volim iOS tako da sam ga se brzo rješio,iako nije ništa sporiji od 5 i 5s.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Metalno kućište i za iPhone 6C?

 Pa teško da će biti sporiji od 5, kad to i je 5tica samo u plastičnom kučištu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Metalno kućište i za iPhone 6C?
Syke kaže...

 Pa teško da će biti sporiji od 5, kad to i je 5tica samo u plastičnom kučištu.

 5ca ima bolje ramove od 5C.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice