MICA – pametna i moderna narukvica

poruka: 6
|
čitano: 1.278
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MICA – pametna i moderna narukvica".
16 godina
odjavljen
offline
MICA – pametna i moderna narukvica

"Hoćeš ući na kavu da vidiš šta sve moja mica može?"

Freak Show Inc.
 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
MICA – pametna i moderna narukvica

dobro je da to (the mica) prodaju samo po amerikama, za puste dolare. zašto? zbog ovoga: https://www.youtube.com/watch?v=ZnP3HK1hCac {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
MICA – pametna i moderna narukvica

Sta se ne bi trebalo malo vise paznje posvetit produzivanju vremena rada baterije,apple watch,sada MICA ,to nista nece biti korisno dok se ne rijese problemi sa trajanjem baterije,ne vidim razloga zasto forsirati ovakve gadgete.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 10:44 (Josyp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MICA – pametna i moderna narukvica

Dakle, konacno na ovim prostorima Mica Trofrtaljka dobija novo znacenje! {#}

 

***edi***

 

AAAAAAA Ajar, prestigao sai me!!!!! Napisao sam post, a onda isao pogledat link!!!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 12:15 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Re: MICA – pametna i moderna narukvica
syncmaster245b kaže...

Dakle, konacno na ovim prostorima Mica Trofrtaljka dobija novo znacenje! {#}

 

***edi***

 

AAAAAAA Ajar, prestigao sai me!!!!! Napisao sam post, a onda isao pogledat link!!!

a štaš kad je ovako besmislen napis zicer za zajebanciju. jasno, za malo starije koji kuže foru {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
MICA – pametna i moderna narukvica

Postoji samo jedna država koja je otvoreno priznala ono što svi drugi poriču: snimili su film: Glup, gluplji. Pa onda drugi nastavak. Nakon toga sasvim je logična prodaja pametnih narukvica ogrlica i ostalih pametnih đinđuvica.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice