Microsoft – viši prihodi, niža zarada

poruka: 5
|
čitano: 1.178
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft – viši prihodi, niža zarada".
13 godina
offline
Microsoft – viši prihodi, niža zarada

Znači da je menadžment trošio više love na intimne usluge, drogu i alkohol.{#}

Stručnjak za odmaganje...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft – viši prihodi, niža zarada

kad već objavljujete financijska izvješća iz drugog tromjesečja za sve i svakoga, ja bih priložio i svoje: strava! (brojevi nepotrebni; riječ govori sve). {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft – viši prihodi, niža zarada

Ovo je posljedica "rata" za udio na trzistu sa Chrom OS, Android, Ios.

Trenutna strategija garantira dodatni pad dobiti, povecanje prihoda i udjela na trzistu, ali to im sada i je cilj.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft – viši prihodi, niža zarada
-moja interpretacija.. prihodi su (oečkivano za MS) viši, zarada je također viša, razlika ili logička rupa/kontradikcija s naslovom?
.. da, ako se ne zna knjigovodstvo, čari žongliranja računima banaka, outsourcanje keša na kajmane ili ireland...
- Svaki uspješan biz u manjoj ili većoj mjeri muti s porezima. Ovakve kompanije (da ne nabrajamo ostatak) to rade vrlo vješto, ... no ponekad ih IRS ipak pričepi (možda po sasvim drugoj osnovi).
C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft – viši prihodi, niža zarada
Ajar kaže...

kad već objavljujete financijska izvješća iz drugog tromjesečja za sve i svakoga, ja bih priložio i svoje: strava! (brojevi nepotrebni; riječ govori sve). {#}

riječ strava se može koristiti u dva sasvim različita konteksta, no ako je povežemo s fotkom, odnosno tvojim avatarom - stvari postanu jasnije {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 15:03 (picajzla0707).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice