Microsoft Fix It

poruka: 29
|
čitano: 7.728
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Fix It".
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Klik, klik, BSODBelji se

Baš ću skinut i malo isprobat.

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 23:06 (F1-IVO).
 
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Instalirao sam i moram priznati da mi se sviđa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Gdje ima za skinut..............

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Evo skinuo sam i sad ga bas  isprobavam

 

 

EDIT: Tu skinešhttp://fixitcenter.support.microsoft.com/Portal/

 

 

EDIT2:Popravilo mi 5 problema program je fkt super

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 0:46 (Skizzy).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Oni koji su koristili ovaj program bi li mogli opisat kakve je probleme rijesio i kako (ako se to uopce zna). Dajte neki primjer ako nije problem. Hvala.

Set condition one throughout the forum
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

I meni je našao 5 problema , koje uopće nisam imao. Tipa ruši mi se IE koji uopće ne koristim. Ili vaš dvd ne čita dobro dvd , ma nebuloze uglavnom. Meni on ništa nije pomogao.Viče

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
Bubi kaže...

Oni koji su koristili ovaj program bi li mogli opisat kakve je probleme rijesio i kako (ako se to uopce zna). Dajte neki primjer ako nije problem. Hvala.

Problem: Invalid shortcut detected!

Solution: Shortcut deleted :)

 

16 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
Skizzy kaže...

EDIT2:Popravilo mi 5 problema program je fkt super

Kakvih 5 problema?

Daj malo detalja...

 

Nešto što te zbilja mučilo ili nešto što je on označio kao potencijalni problem iako ti to nisi primjećivao?

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
zaccc kaže...

I meni je našao 5 problema , koje uopće nisam imao. Tipa ruši mi se IE koji uopće ne koristim. Ili vaš dvd ne čita dobro dvd , ma nebuloze uglavnom. Meni on ništa nije pomogao.Viče

I meni je iste probleme nasao, probleme koje uopšte nisam ni imao...

He who dares, wins
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Nigdje veze program. Evo ss. IE uopće ne koristim. A i ako pada, zakrpit će pri idućem update-u.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

ma odmah sam ga na uninstall bacio Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
Danny_HR kaže...
Skizzy kaže...

EDIT2:Popravilo mi 5 problema program je fkt super

Kakvih 5 problema?

Daj malo detalja...

 

Nešto što te zbilja mučilo ili nešto što je on označio kao potencijalni problem iako ti to nisi primjećivao?

 

Previše očekuješ.

15 godina
offline
RE: Microsoft Fix It

nek prvo sebe popravi,javlja error kad ga pokrenem

15 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
Smooth Operator kaže...

Nigdje veze program. Evo ss. IE uopće ne koristim. A i ako pada, zakrpit će pri idućem update-u.

Znači ovo svima javlja :)

 

Ja sam odustao nakon Aero testa kad mi je javio da rješim probleme s aerom tako da ga uključim.

15 godina
offline
Microsoft Fix It

sinoc sam instalirao friske windowse.

bas cu ga pokrenuti veceras kada dodjem s posla da vidim sta ce mi izbaciti Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft Fix It
R4zOR229 kaže...

nek prvo sebe popravi,javlja error kad ga pokrenem

 LoL

Keep knocking on Devil's door and sooner or later somebody will answer you
14 godina
offline
Microsoft Fix It

Pozdrav.

Imam windowse stare 2 mjeseca i posto sam malo experimentirao sa maticnom i chipsetom mi je dosao bsod od drivera za chipset i nije mi se dalo reinstal

Instalirao sam ovaj program, detektirao je driver nekompatibilnost, promijenio u xp mode (sto ja nisam mogao, nisu mi windowsi dopustili) i nemam problema.

Konacno i microsoft nesto pametno napravi Smijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Eto, isprobao sam i dojmovi se mogu sažeti u rečenicu kao u članku, "namijenjen je manje iskusnim korisnicima gotovo svih verzija Windowsa"

 

Jedinu korisnu stvar vidim u one-click popravku Aera ako zabudali dok igram stare igre i automatski reset mrežne kartice. Ostalo su gluposti...

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Fix It

Oduševio me... Vista, ultimate, komp u domeni, ja sa ovlastima administratora domene i kompa...

 

instalacija kao bez problema, kod prvog pokretanja kaže on meni

"You must be Adminsitrator to run Fix it Center for the first time. Please log on as an Administrator to complete Fix It Center configuration."

 

Krasno, ajd dobro, probam preko "run as administrator" i opet ista poruka, odjavim se i prijavim kao administrator u domeni... i uleti mi opet ova ista poruka. probam onda kao "lokalni" administrator i dobijem poruku da je lokalni administrator account disejbliran... dalje nisam imo živaca isprobavat.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Znaci nemoram ni probavat............

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Fix It

Pa tko radi u tome Microsoftu???

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft Fix It
BlackMoon kaže...

Pa tko radi u tome Microsoftu???

 steve ballmer a prije su delali bill gates i paul allen :)

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Microsoft Fix It

Blago njima! :)

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft Fix It
cekpi kaže...
BlackMoon kaže...

Pa tko radi u tome Microsoftu???

 steve ballmer a prije su delali bill gates i paul allen :)

A sto ocekivati od lika kojem je

glavni oblik komunikacije. Mene je Ballmer oduvijek podsjecao na nekakvog mafijasa Smijeh

iPad
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

Popravilo mi ovako :

 

Windows update koji nije radio ;))

 

Nisam imo sound u media playeru i to je fixalo

 

a ostala 3 su bila vezana za internet explorer

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Fix It

Hmmm. Ovo je kao večina M$ programa. Nekome radi a nekome ne.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Fix It

meni radi i nasao mi je 2 greske vezane za ie koji ne koristim ali eto neka je popravio

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
Gnjavator kaže...

Oduševio me... Vista, ultimate, komp u domeni, ja sa ovlastima administratora domene i kompa...

 

instalacija kao bez problema, kod prvog pokretanja kaže on meni

"You must be Adminsitrator to run Fix it Center for the first time. Please log on as an Administrator to complete Fix It Center configuration."

 

Krasno, ajd dobro, probam preko "run as administrator" i opet ista poruka, odjavim se i prijavim kao administrator u domeni... i uleti mi opet ova ista poruka. probam onda kao "lokalni" administrator i dobijem poruku da je lokalni administrator account disejbliran... dalje nisam imo živaca isprobavat.

 

 

LOL :) fakat Gnjavaža :)

Nego... na WinXP sigurno ne bi imao takvih problema sa administratorskim accountom.

Za Vistu je opće poznato da admin account (koji ti kreiras) nema ista prava kao i "pravi" admin.

Treba napraviti par tweak-ova i podosta hakeraja da to proradi kako treba, i obavezno stavit UAC na off.

E onda bi nakon toga ovo M$ sranye moglo i proraditi, al opet sumnjam u njegovu funkcionalnost.

 

16 godina
offline
RE: Microsoft Fix It
Gnjavator kaže...

Oduševio me... Vista, ultimate, komp u domeni, ja sa ovlastima administratora domene i kompa...

 

instalacija kao bez problema, kod prvog pokretanja kaže on meni

"You must be Adminsitrator to run Fix it Center for the first time. Please log on as an Administrator to complete Fix It Center configuration."

 

Krasno, ajd dobro, probam preko "run as administrator" i opet ista poruka, odjavim se i prijavim kao administrator u domeni... i uleti mi opet ova ista poruka. probam onda kao "lokalni" administrator i dobijem poruku da je lokalni administrator account disejbliran... dalje nisam imo živaca isprobavat.

 

 

 Oduševio me... Vista, ultimate, komp u domeni, ja sa ovlastima administratora domene i kompa...

instalacija kao bez problema, kod prvog pokretanja kaže on meni ... ništa radi bez problema, čak se ni UAC ne javlja.

 

Nadam se da ste svi svjesni da je to još uvijek BETA verzija programa.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice