Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

poruka: 30
|
čitano: 4.031
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara".
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Vjerovali ili ne očekivao sam da ih MS kupi, nekako mi  je to bilo logično, dugo se bore s likvidnošću.

 

Valjda će ponovo postati ozbiljna poslovna mreža bez fejsbuk kerefeka, idiotskih konekcija i fake referenca.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Ali 26 milijardi? Ne kontam...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
knight kaže...
Ali 26 milijardi? Ne kontam...

 60$ po korisniku.

 

LinkedIn je zanimljiva a čak i vrlo uspješna poslovna mreža, doduše, u zadnje vrijeme su na lošem glasu zbog spam mailova koje šalju korisnicima.

Swedish latin super funk.
16 godina
protjeran
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Volio bih da mi netko pojasni šta će MSu LinkedIn?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

MS je mode-u samounistenja vec zadnjih godinu, dvije. Treba potrosit lovu koju su zaradili na staroj slavi.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

"Netko u Microsoftu je danas platio 25 milijardi bazu u kojoj piše da Karamarko zna SQL i CSS."

 

- najbolji komentar do sad

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
24 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Prince-Artas kaže...

Volio bih da mi netko pojasni šta će MSu LinkedIn?

 Kad sam negdje pročitao da su na prodaju prvo mi je sinuo MS. Zašto, ne znam, nekako mi je kompatibilan stil firmi

14 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Ah,USA i njihov novac,ne znam odakle im samo tolika drva da izrade papir, koliko stampaju dolar.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Čekajte, čemu služi ta mreža? To nešto kao Facebook ili?

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Edge kaže...

MS je mode-u samounistenja vec zadnjih godinu, dvije. Treba potrosit lovu koju su zaradili na staroj slavi.

 O čemu ti? Jedini veći fail je WP ili to što će za godinu dana 85% piceka vrtit desetku?

14 godina
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Mislim da više vrijedi baza poslovnih korisnika LinkedIn-a nego višestruko veća baza besposličara sa Facebook-a. To vam je kao jahta sa par milijardera protiv punog stadiona radničke klase.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

To znači da će Lynda krenuti u DreamSpark?

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
maximilian kaže...
Edge kaže...

MS je mode-u samounistenja vec zadnjih godinu, dvije. Treba potrosit lovu koju su zaradili na staroj slavi.

 O čemu ti? Jedini veći fail je WP ili to što će za godinu dana 85% piceka vrtit desetku?

 

Windows 10 ne valja, Windows Phone (ili kak se vec zove, promijenili su vec 5 puta ime, zbog toga je to vec gotov proizvod, moze cijeli projekt ici u smece), PS4 je bmw, dok je xbox opel corsa. Windows 8 takodjer nije bio dobar. Prodali bi mamu da korisnici otidju s Windowsa 7 na 10. To nije u Microsoft stilu, ovo je stil google-a i facebooka, tj. prebacuju se na biznis trgovanja informacija. MS sam uvijek shvacao ozbiljnije od FB-a i od Google-a.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
15 godina
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Dobro o čemu vi pričate?

 

M$ je opet napravio ono što je napravio nedavno, vidio priliku da se dočepa hrpe korisnika, i iskoristio je onako kako samo oni mogu; Kupio ih.

Jeste već tako brzo zaboravili Skype?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Dex.pwn kaže...

Čekajte, čemu služi ta mreža? To nešto kao Facebook ili?

 nitko ne zna...

One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
uss kaže...

Mislim da više vrijedi baza poslovnih korisnika LinkedIn-a nego višestruko veća baza besposličara sa Facebook-a. To vam je kao jahta sa par milijardera protiv punog stadiona radničke klase.

 Čovjek vam je lijepo pojasnio...premda za ovaj zaključak ne treba bit preveć mudar.  Nevjerojatna je ova vrsta patološke histerije o obezglavljenom samouništenju, čak i na ovakvoj vijesti koja spominje preuzuimanje jednog generatora u mljekari koji služi kupljenju kajmaka u poslovnom sektoru.   Nema veze...ekipa uljeće sa spikama WP i litanije oko ažuriranja Win10.

 

Isto ko u nogometu...svi su solo experti i izbornici na svom kauču.  Tako bi i naših desetak experata spasilo MS...uveli bi android i ugasili ažuriranje OSa...a 26 milijardi bi uložili OpenOffice.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Jel to ono, ako voziš viličar napišeš forklift manager pa svi pomisle ako je na engleskom mora da si super vozač?

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 0:14 (hrvooje).
 
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
torrente kaže...
a 26 milijardi bi uložili OpenOffice LibreOffice.

 Fixed.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
15 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Onaj tko ne vidi smisao u ovome vjerojatno ima ispod 18 god.
Onaj tko ne zna cemu služi LinkedIn je ocito "average hrvat" koji trazi posal priko oglasnika.
Trenutno radim za klijenta koji me kontaktira priko linkedina i ponudia odlican posal, u vrime kad je u ovoj industriji podiljeno 60000 otkaza.
Vrijednost LinkedIna znaju ljudi koji trebaju znat, ne morate vi razmisljat o tome...

Meni je zanimljivo da je drustvena mreza prodana za 25 milijardi, a ima par dana oreskovic proda prava za drilling cile slavonije za 75 miliona (vijest bila na linkedinu, a nije se pojavila niti u jednoj HR novini - jel zna itko da je neki dan "prodana slavonija" amerima i madjarima, dok je narod gleda utakmicu?)
 
15 1 hvala 3
16 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
mateo kaže...
Meni je zanimljivo da je drustvena mreza prodana za 25 milijardi, a ima par dana oreskovic proda prava za drilling cile slavonije za 75 miliona (vijest bila na linkedinu, a nije se pojavila niti u jednoj HR novini - jel zna itko da je neki dan "prodana slavonija" amerima i madjarima, dok je narod gleda utakmicu?)

 e. to.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
mateo kaže...
Onaj tko ne vidi smisao u ovome vjerojatno ima ispod 18 god.
Onaj tko ne zna cemu služi LinkedIn je ocito "average hrvat" koji trazi posal priko oglasnika.
Trenutno radim za klijenta koji me kontaktira priko linkedina i ponudia odlican posal, u vrime kad je u ovoj industriji podiljeno 60000 otkaza.
Vrijednost LinkedIna znaju ljudi koji trebaju znat, ne morate vi razmisljat o tome...

Meni je zanimljivo da je drustvena mreza prodana za 25 milijardi, a ima par dana oreskovic proda prava za drilling cile slavonije za 75 miliona (vijest bila na linkedinu, a nije se pojavila niti u jednoj HR novini - jel zna itko da je neki dan "prodana slavonija" amerima i madjarima, dok je narod gleda utakmicu?)

 sad budu i na linkedinu reklame za win10 terorizirale ljude... 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Linkedinu se nece moci pristupiti bez win10. Haha

Linkedin je ozbiljnija mreza sa svojim unikatnim obiljezjima. I mislim da vrijede tolko.
Mic se nije ponovio gresku gdje su izbrisali brend.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
LinkedIn je stvoren za moderni mentalitet gdje je umrežavanje pola posla, tzv networking. Manje se fokusira na odrađivanje posla i poboljšavanje svoga zanata nego je bitnije da nekoga novog upoznaš i da se čuje za tebe.

Što se tiče same koristi osim online prisutnosti, ona se svodi na limit od 3 poruke koje možeš poslati u mjesec dana. Dakle nije alat za komunikaciju nego eto imaš čovjeka s kojim si radio, a kad ga trebaš, koristiš e-mail kojeg već imaš.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Prince-Artas kaže...

Volio bih da mi netko pojasni šta će MSu LinkedIn?

MS ti ima Yammer, ali to nitko neće da dira (dolazi sa Office 365 Business i nismo ga nijednom niti pogledali).

 

Valjda planiraju nešto od toga skombinirati. Ipak, sada imaju ogromnu bazu business usera, imaju Skype, Skype for Business, Office365, hrpu kolaboracijskih alata i taj nesretni Yammer.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Svi odgovaraju zašto je njima LI koristan. Pitanje je zašto MSu toliko vrijedi.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Meni je sasvim svejedno da li ga je kupio ili nije, apokaliptični komentari radi toga me zapravo nasmijavalju, jedino me malo žulja znatiželja kako misle unovčiti LI da si povrate tu investiciju jer ipak je to 26 mld

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara

Kupuju informacije da ti uvale reklame. Takmiče se sa Facebookom i Googleom.

Ne gledam GoT i hvalim se time!
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Sve što ms kupi znamo kako završi
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi do
Sve što ms kupi znamo kako završi
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Microsoft kupuje LinkedIn za 26,2 milijardi dolara
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice