Microsoft Office 16 u pripremi

poruka: 11
|
čitano: 2.696
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Office 16 u pripremi".
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft Office 16 u pripremi
Ne razumijem ljude koji dobiju neki odgovoran posao i oni pošalju screenshotove u javnost lol -,.,- Neka budu sretni što rade nešto na MS
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft Office 16 u pripremi

mislim da je prije u pitanju teaser pri cemu se osluskuje feedback korisnika.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Office 16 u pripremi

A sto je falilo svijetlo plavoj?

Kaj tam u MSu rade darkeri?

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft Office 16 u pripremi

Hoćemo Clippy-a natrag! Nek ništa drugo ne nadograđuju već samo to pa će biti dosta za novu verziju.

Stručnjak za odmaganje...
 
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Office 16 u pripremi

Svi screenovi i slike uređaja izlete u "kontroliranim uvjetima", to je ispitivanje tržišta. Što se tiče Officea, nakon 2010 sve što se tiče vizualnog dijela ide sve samo na lošije, ovaj pomak je dalje u krivom smjeru. I nije mi jasno zašto ne riješe probleme koji su mnogo bitniji nego se igraju sa bojama. Broj jedan koji bih ja stavio na bug listu je nemogućnost otvaranja 2 Excela sa istim nazivom, "gubitak" sadržaja iz clipboarda kad npr. dvoklikneš negdje drugje u sheetu, itd... Puno bih bio zadovoljniji da se time bave, a ne izmišljanjem novog (ružnijeg) izgleda

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Office 16 u pripremi

ovo im je revolucionarno sve u 16. zbilja ga sviraju kukuruzu. žalibože. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Office 16 u pripremi
A šta ćeš. Nemaju dostojnog konkurenta. Standard su u svijetu pa mogu šta ih volja. Zadnje izmjene u sučelju su po mom ukusu, ali to je nebitno. Kakvi budu da budu svi će ih prihvatit i koristit.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Office 16 u pripremi
Drazen kaže...

A sto je falilo svijetlo plavoj?

Kaj tam u MSu rade darkeri?

Ništa nije falilo i bila je jako ugodna za gledanje.

 

S druge strane, potpuno bijela u Officeu 2013 je bila bolna za oči. I nikako da korisnicima omoguće da sami biraju pozadinu iz palete boja. To ne mogu razumjeti.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Office 16 u pripremi
BudalastoStvorenje kaže...
Drazen kaže...

A sto je falilo svijetlo plavoj?

Kaj tam u MSu rade darkeri?

Ništa nije falilo i bila je jako ugodna za gledanje.

 

S druge strane, potpuno bijela u Officeu 2013 je bila bolna za oči. I nikako da korisnicima omoguće da sami biraju pozadinu iz palete boja. To ne mogu razumjeti.

 

 

Slažem se, užas od designa.

S tim jednoličnim designom boja i samo crticama koje razdvajaju trake kod mene 90% korisnika je odbacilo Office 2013 i zeli nazad 2007 ili 2010-

Ribboni su nepregledni bez jasnih granica narocito kod notebook računala. Kod PC još prolazi kod nekih gdje je visoka rezolucija monitora, dok kod starije generacije, briši kući sve je propalo + problemi s kompatabilnosti s starijim verzijama dokumenata + neoptimiziranost paketa.

Pretpostavka je majka svih za*eba, Mass Effect 3 potvrdio izreku s EA! Proud fan of ME Universuma:
15 godina
offline
Re: Microsoft Office 16 u pripremi
BudalastoStvorenje kaže...
Drazen kaže...

A sto je falilo svijetlo plavoj?

Kaj tam u MSu rade darkeri?

Ništa nije falilo i bila je jako ugodna za gledanje.

 

S druge strane, potpuno bijela u Officeu 2013 je bila bolna za oči. I nikako da korisnicima omoguće da sami biraju pozadinu iz palete boja. To ne mogu razumjeti.

 

 

Možeš - White / Light gray / Dark gray. Mijenja se pod Account optionima.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Office 16 u pripremi

Jasno da znam za te tri opcije, ali one nisu dovoljnje i meni osobno koji dosta pišem umaraju oči.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 16:44 (BudalastoStvorenje).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice