Microsoft otvara lanac trgovina

poruka: 9
|
čitano: 3.385
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft otvara lanac trgovina".
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft otvara lanac trgovina

Sigurno će i jedna niknut u zg-u lol

Neznam što imaju za ponudit, ok ako bi imali i druge proizvode.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft otvara lanac trgovina
Geek kaže...

Sigurno će i jedna niknut u zg-u lol

Neznam što imaju za ponudit, ok ako bi imali i druge proizvode.

 A šta ne? Zune i dodaci za njega, xbox i sve igre i dodaci za njega, OS-evi, ostali programi koje izrađuju, miševi, tipkovnice itd...
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Microsoft otvara lanac trgovina

Dobro je to, slicno kao Apple.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft otvara lanac trgovina
Assassin kaže...

Dobro je to, slicno kao Apple.

  Samo u kakvih 40% cijene i 150% više zanimljivosti većini građana
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Microsoft otvara lanac trgovina
MaterAos kaže...
Assassin kaže...

Dobro je to, slicno kao Apple.

  Samo u kakvih 40% cijene i 150% više zanimljivosti većini građana
 Vec mi postaje nevjerojatno kako cim se u temi spomene jedan od ova dva velikana IT industrije, nakon nekog vremena pocne prepirka sto je bolje! Vec mi to lagano ide na zivce, pa zato necu jos dodati "i 99% manje kvalitete", nego cu to presutjeti i nastaviti dalje normalno zivjet, u potrazi za temama koje ne sadrze ovakve prepirke, posto na kraju i jedna i druga strana pocnu izmisljat i pisat gluposti!
over and out
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft otvara lanac trgovina
Assassin kaže...
MaterAos kaže...
Assassin kaže...

Dobro je to, slicno kao Apple.

  Samo u kakvih 40% cijene i 150% više zanimljivosti većini građana
 Vec mi postaje nevjerojatno kako cim se u temi spomene jedan od ova dva velikana IT industrije, nakon nekog vremena pocne prepirka sto je bolje! Vec mi to lagano ide na zivce, pa zato necu jos dodati "i 99% manje kvalitete", nego cu to presutjeti i nastaviti dalje normalno zivjet, u potrazi za temama koje ne sadrze ovakve prepirke, posto na kraju i jedna i druga strana pocnu izmisljat i pisat gluposti!
over and out
 Cekaj, cekaj pa sto koristis da bi igrao igre na svom fency OSXiću? :D

Koji vrag pljujes po Microsoftu? Umjesto da pljujemo po jednima i drugima na ono sto ne valja a pohvale za ono dobro, samo pljuj pljuj pljuj! Stvarno si me razocarao, mislio sam da odskaces od svojih godina ali sam pogrijesio! Vidjet ces kako je to kada sam svojim novcima budes kupovao hoce li to biti Apple ili nesto drugo!

Ontopic:
Trgovina vise ili manje, nema tu sto kome smetati! Otvorit ce se nova radna mjesta, svi proizvodi na jednom mjestu, mozda budu i jeftiniji jer nece biti duple marze!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft otvara lanac trgovina
Geek kaže...

Neznam što imaju za ponudit, ok ako bi imali i druge proizvode.

 mozda ne bi vjeroavao, ali dosao sam u situaciju jedno jutro da trebam to isto popdne imati windows server os. zovem partnere po redu, svi kazu: "jeee, pa znate, pa minimalni rok..."

na sto sam ja poludio. jbt, ja hocu platit 5 k kuna, a oni mi pricaju price... nadam se da bi u microsoftovoj trgovini to trebao imati odmah i zato mislim da imaju mjesta. (kakakv fckng xbox...)
16 godina
offline
RE: Microsoft otvara lanac trgovina
Luka kaže...
Assassin kaže...
MaterAos kaže...
Assassin kaže...

Dobro je to, slicno kao Apple.

  Samo u kakvih 40% cijene i 150% više zanimljivosti većini građana
 Vec mi postaje nevjerojatno kako cim se u temi spomene jedan od ova dva velikana IT industrije, nakon nekog vremena pocne prepirka sto je bolje! Vec mi to lagano ide na zivce, pa zato necu jos dodati "i 99% manje kvalitete", nego cu to presutjeti i nastaviti dalje normalno zivjet, u potrazi za temama koje ne sadrze ovakve prepirke, posto na kraju i jedna i druga strana pocnu izmisljat i pisat gluposti!
over and out
 Cekaj, cekaj pa sto koristis da bi igrao igre na svom fency OSXiću? :D

Koji vrag pljujes po Microsoftu? Umjesto da pljujemo po jednima i drugima na ono sto ne valja a pohvale za ono dobro, samo pljuj pljuj pljuj! Stvarno si me razocarao, mislio sam da odskaces od svojih godina ali sam pogrijesio! Vidjet ces kako je to kada sam svojim novcima budes kupovao hoce li to biti Apple ili nesto drugo!

Ontopic:
Trgovina vise ili manje, nema tu sto kome smetati! Otvorit ce se nova radna mjesta, svi proizvodi na jednom mjestu, mozda budu i jeftiniji jer nece biti duple marze!
 Sad vidim da je moj post krivo zvucao. Sorry.
Kao sto vidis, napisao sam "velikani", sto znaci da ih jako postujem i cijenim, ali mi vec stvarno ide na zivce sto se svaka tema pretvori u svadju tko je bolji! Obje kompanije su imale svojih uspona i padova, ali su obje kompanije beskrajno pridonjele tehnologiji. Obje su pobjedile, nema gubitnika!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft otvara lanac trgovina

Posve tipično,

 

 

Apple unajmi čovjeka koji je dizajnirao GAP trgovine, Microsoft čovjeka koji je dizajnirao Walmart.

 

 

Smijeh pravi.

 

Trolls are like broken clocks, they tell the truth two times a day, rest of the time they just talk rubbish. prosperouspoverty.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice