Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

poruka: 13
|
čitano: 2.227
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft pokrenuo Software Recovery centar".
14 godina
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

kms cini cuda hahahahah

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

E moj Microsoft. To ti je isto kao da ideš operirat nekoga ko je mrtav već par dana.

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

Prošle su 22 godine od kad se Windowsi vrte na NT jezgri i nisu napravili baš ništa korisno da smanje piratluk.

Da su uložili toliko truda u sam razvoj OSa koliko su potratili na DRM još bi prije 10 godina imali Windowse 10

 

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft pokrenuo Software Recovery centar
indig0F10w kaže...

Prošle su 22 godine od kad se Windowsi vrte na NT jezgri i nisu napravili baš ništa korisno da smanje piratluk.

Da su uložili toliko truda u sam razvoj OSa koliko su potratili na DRM još bi prije 10 godina imali Windowse 10

 

Gube novac ali očito ne toliko da im gori pod nogama jer od poslovnog sektora zarađuju jako puno, kada bi napravili gotovo "neprobojan" Windows vjerujem da bi u svijetu bili prosvjedi, jer su ljudi navikli imat piratske verzije. Strah me i pomislit koje bi to brojke bile da je recimo 80% originala, i ovako su boli glava.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft pokrenuo Software Recovery centar
geek_boy kaže...

kms cini cuda hahahahah

 Nemoj se baš uzdat u KMS - mogao bi se neugodno iznenaditi kod Desetke.

indig0F10w kaže...

Prošle su 22 godine od kad se Windowsi vrte na NT jezgri i nisu napravili baš ništa korisno da smanje piratluk.

 Možda zato jer to ne žele?

 

Oni su kao i dileri: prvi šut dobiješ ''for free'', ali jednom kad se navučeš, svaki novi ''šut'' ćeš platit!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
15 godina
odjavljen
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

Microsoft oduvijek drzi tu neku distancu da potpuno iskorijenje piratluk. Od piratskih Windowsa samo profitiraju i nista vise. Da potpuno ukinu mogucnost ilegalnog aktiviranja (ili maksimalno otezaju aktivaciju da 90% korisnika nece znati aktivirat) dosta ljudi bi preslo na besplatne Linux distribucije tipa Ubuntu. 

 

Ovak drze imidz neukrotivog kralja PC-a, takva popularnost pogoduje apsoultno svim njihovim proizvodima, od windows phone-a, xbox-a i programskih paketa.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
9 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

Znači windows 10 nće biti na torrentima ili ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

sori stjepane, ISO slika mi nekako grbavo zvuci,

ako bas hoces turbohrvatski onda valjda ISO preslika,

a da ne trubim; moj prijedlog bi bio iso-kontejner, mada je i to

preblesavo jer se u biti radi o datotecnoj kopiji DVD

medija, zar ne?

a ako ni to ne pomaze, onda mozda samo *ISO image* - da te

ceo svet razume :-) 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft pokrenuo Software Recovery centar
Dex.pwn kaže...

Znači windows 10 nće biti na torrentima ili ?

Dok god će se izdavati na MSDN-u i DreamSparku bit će ga i na torrentima.

 

Šteta je samo što će uvijek biti onih koji će ih modificirati i stavljati malware u njih!

Zato je uvijek dobro usporediti hasheve sa onima sa MSDN-a ili DreamSparka po kojima se onda vidi jesu li .iso-i otvarani i modificirani.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 19:55 (kizo2703).
12 godina
offline
Re: Microsoft pokrenuo Software Recovery centar
nikola kaže...

sori stjepane, ISO slika mi nekako grbavo zvuci,

ako bas hoces turbohrvatski onda valjda ISO preslika,

a da ne trubim; moj prijedlog bi bio iso-kontejner, mada je i to

preblesavo jer se u biti radi o datotecnoj kopiji DVD

medija, zar ne?

a ako ni to ne pomaze, onda mozda samo *ISO image* - da te

ceo svet razume :-) 

 

15 godina
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

A sto je s onim korisnicima koji imaju OEM Windowse, kako ce oni dolazit do kljuca?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft pokrenuo Software Recovery centar

Dok god MS dila master keyeve za velike proizvođače/distributere kao npr. HP, IBM, Lenovo, Asus itd. cijeli svijet ih može imati "besplatno". Ilegalcima još bolje budući da će si preuzimati originalne instalacijske medije direktno od MSa. Samo mrcvare firme/ljude koji posjeduju legalne kopije. Ista stvar kao i DRMom u igrama, kupiš legalno igru a oni naprave da moraš imati konstantnu internet konekciju zbog DRMa. Jednom pukne, ode save, ode sve. Na kraju si skinesh crack za legalno kupljenu igru da te ne tlači DRM. A jesu ga napravili posao...

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 20:43 (indig0F10w).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Microsoft pokrenuo Software Recovery centar
indig0F10w kaže...

Dok god MS dila master keyeve za velike proizvođače/distributere kao npr. HP, IBM, Lenovo, Asus itd. cijeli svijet ih može imati "besplatno". Ilegalcima još bolje budući da će si preuzimati originalne instalacijske medije direktno od MSa. Samo mrcvare firme/ljude koji posjeduju legalne kopije. Ista stvar kao i DRMom u igrama, kupiš legalno igru a oni naprave da moraš imati konstantnu internet konekciju zbog DRMa. Jednom pukne, ode save, ode sve. Na kraju si skinesh crack za legalno kupljenu igru da te ne tlači DRM. A jesu ga napravili posao...

 Istina, pogledaj za primjer Watch Dogs i sve te silne verzije koje su predstavili, ULC-e i DLC-e. Neki legalni korisnici su zakinuti i ne mogu imati 100% contenta (ukljucujuci Uplay content) odnosno sve te verzije Watch Dogsa, ULC-a i DLC- nisu kompatibilne ako ides na 100% legalan nacin (dakle, kupi ovo ono - preuzmi - instaliraj - pokreni). Dok s druge strane, pirati mogu imati 100% contenta (sve ulc/dlc/verzije) i igrati bez Steama/Uplay-a....... doslovno kaznjavaju legalne korisnike i jos im to sve naplate. Da ne spomijenjemo stare DRM-e poput Starforce-a, Securom-a i drugih koji su samo zagorcavali zivot legalnim korisnicima.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 2:12 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice